Allah'ım Sen Sabır Ver Bana :(

iyi okuduysaniz burda karistirmadan bahsedilmiyor
evini topluyor diye kiziyor
ayrica bulunan kayganlastirci vs. cekmecede degil orta yerde diye kendi soyluyor

Benim evim olsa kayganlaştırıcı ve malum özel şeyleri "istersem" yatak odamdaki aynanın önüne bile dizerim, benim yatak odam sonuçta benden başka kimse oraya izinsiz giremez/girmemeli. Dikkat edersiniz ki çoğu kişi kendi annesinin babasının odasına bile kapı vurmadan girmez. Buna ben de dahilim. Ne yani odada prez.gördüm diye anne çok ayıp odana girdim ortalığa bırakmışsın cıkcık mı diyeyim. Eğer sıradan bi'oda olsaydı gece yarısı da pat diye dalabilirdik o odalara:KK52: İnsanları yatak odalarına kadar girip bunaltıp, nefes alacak özel alan bırakmayalım ohalde, her yerde diken üstünde olsunlar aman şunu saklayım, aman şu görmesin diye...

Ortalık denilen yer mahrem yer yalnız dantelli donlar bile yerlerde olabilir:KK14:

Kayınvalidem bize geldiğinde izinsiz girmez yatak odasına. Eğer odada isem beni çağıracaksa kapıyı tıklatır çağırır. Ben de ona gittiğimde aynı şekilde davranıyorum. Olması gereken de budur. Ki temizlemek için girmesi gereksiz, belki iyi niyetli olabilir ama rahatsızlık verir hiç hoş bir davranış değil. Ben olsam temizlik için çok teşekkür eder, ama kendimin yavaş yavaş yapacağını güzel bir uslupla kırmadan söylerim. Ben de evde yokken evimde kimseyi istemem.

Kıskırtmaya devam :KK47::KK47::KK47: Bıraz yapıcı olun yangına korukle gıtmenın alemı yok

:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Evli bir çiftin odasına izinsiz girilmez kuralını hatırlattığımız için kışkırttığımızı düşünüyorsanız, istediğiniz kadar düşünebilirsiniz.

Mahremiyet önemlidir.

ben olsam nefret ederdım heralde hepsınden.

benım evime evimi temizlemek için bile girilmesini istemezdim

evet annedır haddını bılmıyordur
lafları söylemiştir, burnunu sokmuştur idare ederim (idare edilecek şeyleri)
ama görümcenin ne haddine
her şeye burnunu sokmak? bende olsaydım
özür dilenmedikçe konuşmaz
hatta onun yüzüne bile bakmaz, doğum gününü kutlamayı aklımdan bile geçirmeyi düşünmezdim.
araya mesafe koymak, rahatsız olduğun şeyleri belirtmek, kaşındığı zaman konuşmamak iyidir
en azından huyunu suyunu anlar da
burnunu sokmaya kalktığı zaman 2 kez düşünmek zorunda kalır.
herkes haddını bilecek!

Canım bence çok rahat davranıyor kayınvaliden ve baştan sona seni haklı buldum ben...

senin evine sen izin verirsen girebilirler...ben bu konuda sözlüken tavrımı koydum ve birdaha böyle birşey yaşanmadı...

bence mesafeni koru..saygı yapacagın durumlar dışında pek içli dışlı olma...hele k.babanın hesap sorar gibi nereye demesi ve k.validenin "bırak gitsin" gibi bir cümle kurması çok garip...

yahu adı üstünde "Yatak" odası yaaa..
ne işi var kayınvalidemin yatak odamda.. 25 yaşındayım nişanlıyım annem son 10 yıldır odamı toplamaya bile girmez..
değil ki kayınvalidem yatakodamı toparlayacak yok artık :KK53: :KK53:
hemen hemen her sohbetimizde kayınvalideme bunu hatırlatırım özellik kavramını mahremiyet kavramını.. he bilmiyor mu elbette biliyor ama baştan ultimatomu vermek lazım bazı konularda.. sağolsun nişanlım da destek çıkar..
eğer baştan bunlar için set çekmeyi başaramazsanız sonra yolu açık bulunan valide dalar eve.. toplar da kurcalar da..
yardım amaçlı da olsa ev benim gecelik benim..
kim ne karışır?

Daha iki aylık evliyim.
Evliliğim bir bucuk ayı doldurduğunda evime misafirleri çağırdım. Uzaktan akrabamızdı aynı zamanda da yakın sık görüştüğümüz arkadaslarımız.
Tabi eşimin ailesiyle altlı üstlü aynı binada oturuyoruz. Onlar da çıkıp geldiler.
Kayınvalidem günlere katılmaya karar vermiş ben perşembeleri izinliyim kızı da cumadan çarşambaya kadar izinli. Salı günleri olacakmış günleri. Ne güzel kızımda yardım eder dedi ilk önce. Sonra kızı dönüp yok yok perşembe yap miaselinam yardım eder bak o da evde tüm gün dedi ki eşimle sadece haftanın bir günü perşembeleri izinliyiz.
Hemen kabul etti kayınvalidem tabi ben eşimi çekip anlattım bu konuyu.
Ben 40 senelik gelin değilim bir gün izinim var onda da 40 yaş üstü kadınlara mı hizmet edeceğim dedim. yok yok dedi öyle birşey olsun ya izinimizi değiştiririz ya da seni alır götürürüm dedi.

Aradan uzun zaman geçti. kayınvalidem ben yokken eve sık sık cıkıp toplayıp gider oldu. bir gün işten gelmişim bizim pimapen kapılar yapılacaktı kilitleri. Neyse kızım durum böyle böyle ben de girdim topladım dedim. Daha önce eşimle bu konuyu konuşmuştuk girmeyecekti eve. Ama durum farklı diye bişey demedim. Pimapenciler de gelmemiş zaten.Eve bir girdim pimapencinin yatak odamda ne işi var ki orayı da toplamış. Malum benim geceliklerim dantelli çamaşırlarım yatağım herşey dağınık erken cıkıyorum evden cünkü sabahın altısında. Eşimde erken uyanıyor toplamamış . Etrafta kayganlastırıcılar filan töbe yarabbi özür dilerim ama anlatmam gerekiyor hepsini toplamış o yetmediği gibi rahmetli babanesinin ahsap zigon sehpasını ve benim dantelden cicekten nefret ettiğimi bile bile üstünede rahmetlinin danteliyle vazosunu koymus. burası ikinci el dükkanımı ne dedim sinirlendim ama ona bişey diyemedim. Babasıda alınmasın istedim. Etrafı süpürürken kına gecemden kalma pis tepsiyi yatak odamda baskösede gördüm. Aslında atacaktım ama sonra eşim atma deyince iyi temizlerde koyarım deyip ayakkabılığa bıraktım ki onu da içeri almış kirli şeyi. üstünde kınalar pis kurumus mumlar yakılı . ne işi var oodamda ben bilmiyormuydum? zaten bu konuyuda eve çağırdık annemle konustuk hallettik bir daha da girmedi toplamaya filan. ama her bulduğu ciceği vazoyu gönderip duruyor sinir ediyor.

En son olay ise geçen gün yaşandı. 4 günlük izinim vardı birinci gün evi süpürdüm sildim hazırlandım kayınpeder nereye gidiosun dedi hesap sorar gibi. anneme baba dedim. Kayınvalidemde sanki o izin vermese gideemyecekmişim gibi "bırak gitsin kaç gündür görmüyor " dedi ama duymamazlıktan geldim.
Eşim öğle yemeğine geldi bişeyler atıstırdık sonra o işe gitti benide durağa geçirdi anneme gittim. geldiğimde hersey normaldi. balık istiyordu eşim balıkcıdan onuda almıstım .onlara bıraktım anne ben eve cıkıyorum ütüm var dedim. tamam kızım dedi onlar vacip eşinin gömlekleri filan var haklısın dedi. çıktım yukarı görümcemede istersen gel ben işimi bitirip uyurum belki dedim.

aradan zzaman geçti ben işlerimi bitirdim dinlendim eşim aradı ben geldim aşağı kattayım annemlerde dedi ok dedim. aşağıya indim yengesiyle amcası gelmiş .onlar oturma odasındalar eşimle oturuyorlar ben mutfağa girdim herkes surat sallıyor neredesin sen diye hesap sormalar. evimdeydim dedim ütü yaptım. annem haklısın deid ama keske burda dursaydın soğuktur orası dedi. görümcem olsun canım otursaydın acelesimi vardı dedi. yapmasam fırtına geliyordu yağmur bastırdı birden tüm çaamasırlar ıslanacaktı balkonda iyiki alıp ütülemiş kaldırmısım .
kayın pederim geldi nerdesin sen mia dedi. yarın nereye gideceksin ütünü yarın yapsan olmazmı dedi. herkeste bir sorgulama. görende sabah cıktım o saatte eve girdim sanır. kızdım ama haklılıgımın verdiği kızgınlıkla konussam ağır olacaktı sustum. kapıyı istem dısı carpıp cıktım.

Görümcem arkamdan ben k.pederime böyle yapmam demiş babam alınmıs vs vs...
sinirimden saatlerce ağladım hüngür hüngür. ben onların kölesimiyim dedim. görümcem ne hakla hesap soruyor bana dedim. yengen geldi diye inip onlara hizmetmi etmemi bekliyorlardı dedim.
görümcem güya eşime demişki ben geldiğimde gel ütünü burada yap burası sıcak oturalım burada demiş ki yalan öyle bişey demedi hatta hiç bişey demedi. kafasıyla ok işareti verdi bende gittim.
dedim babana kalsa göndermeyecekti anneme beni ,annen bırak gitsin diyor izin verir gibi dedim. bu ne demek ya dedim. ayrı semtttede olsak böyle karısacaklarmı ben evimde dinlenemeyecekmiyimdedim.
haklısın dedi eşim. ağlama tamam dedi.

üstünden üc gün geçti hala yüzleriini görmedim. eşim hadi git konus diyor. ikinci gün annemin yaptığı kısırı onuda birinci günü getirmişti bana kavgadan sonra bilmiodu kavga cıktığını hep beraber yeriz diye getirmiş ama evde kimse yokmus bende ertesi gün vereyim dedim annesi bitek evdeydi. hiç bişey olmamıs gibi davrandım ama surat bes karıs.

bende hiç oralı olmadım kısırıda istemedi zaten. o gün bugündür bidaha inmedim sadece annesi güya alınmıs öyle diyor eşim niye hiç selam vermiyor vs. ben hiç bişey olmamıs gibi davranıyorum zatendedim. ama kardesine öyle davranamam kusura bakma dedim. o benden özür dilemedikçe dedim. ki öyle gerçektende. geçen gecelerde de eşi tutup abimle dalga geçer gibi konustu. onuda o gece söyledim zaten bi daha öyle bir konusma tarzı olursa ağzının payını veririm saygımdan susuyorum sabrediyorum dedim.haklısın hayatım dedi eşim.

kısacası siz olsanız ne yaparsınız. ben aşağı inipte hiç bişey olmamıs gibi konusamam cok sinirliyim ve kalbim kırık. üstüme geldi herkes birden. yengesi duymus muhabbeti zaten bırakın kızı rahat ne istiyorsa öyle davransın niye siz müdahale ediyorsunuz demiş.

ben eğer inersem aşağıya görümcem babasını fişekleyecek ben çarptığım kapıdan girmezdim bir daha kaç gündür ugruyormu bugünde gelmeseydi ya der durur biliyorum. babasıyla aynı kafadan zaten. eşimde öyle diyor. eşime de bağırıp duruyor durduk yere adam. ben de dedim ben onun öz cocuğu değilim dedim bana bağıramaz benim babam bana bağırmıyor ben saatlerce odamda durayım neredesin sen diye hesap sormuyor dedim bu ne ya dedim. sinirlendim.dedim ya aynı kafadan ikisi birbirlerini kızıstırıp durur. bunu eşimde biliyor. o da üzülüyor ben selam vermeyince hiç yüzümü göstermeyince ama dedim yani görünce selam selam dedim düzelirse böyle düzelsin gidipte özür dilemem ben dedim. özür dileyecek kişi varsa onlar . ha yaşından dolayı dilemezse anlayısla karsılarım ama lafta söylemesin bırakın akısına kendiliğinden düzelsin dedim.görümcemde dün kahvaltıya götüreceklerdi böyle oluncada götürmediler iyikide gitmemişiz diyoruz ama.yakındada doğm günü var ve kısa bir mesajla kutlamaktan öteye gitmeyeceğim.

biraz uzun oldu kızlar kusura bakmayın ama içimi dökmem gerekti :KK43:((

canım abartma sakin ol kötü niyetli birine benzemiyor KV.sen onu idare et o da diğerlerini.kayganlaştırı oldugunu anlamamıştır bile.

hepinize desteklerinizden dolayi tesekkur ederim. destek vermeyenlerinde dusuncelerine saygi duyarim fakat benim annem bile camasirlarimi yikadiktan sonra dolaplarima girip karistirmazdi 19 20 imdem sonra. ne kadar bu konuda hassas oldugumu bilirdi.

asil konuya gelecek olursak dun ben sizi dinleyip esimle asagiya indim anneme birsey demeden ben geldim anne dedim sarildi optu baristik. k.babama gelince onuda optum konuyu actik yine anlattim hatalarinin oldugunu benim yanlis anlasildigimi vs ama anlamadi bagirip durdu. esim ve annem bana hak veriyorlar aama o hala bildigini okuyor. dahasonra eve gectim mutfakta oturuyordum canim sikkindi gorumcem geldi kapiya bakan esimdi tabi ben kalkanakadar kacti hemen . buraya kadar gelmisim bide ozur mu dileyecekmisim deyip cekip gitti girmesiyle cikmasi bir oldu ki ona ozur dile diyende olmadi.

neymis ben misafir karsilamayi bilmiomusum ona demedim amaesime dedim bende o misafir mi bu evde sen soyle diye.tabiki degil dedi istedigi gibi geliyo hergun bizde oturuyor istedigi gibi iciyo yiyiyor esiyle geliyor vs
neyse mesaj at bari gelsin dedi yine gonlu olsun esimin diye mesaj attim iyice atistik. sinirimden gittim yatagaagladim esim geldi sarildi filan anlayislakarsiladi.

bugunde aramisyarin dogum gunu kaynasmak anlaminda hem macacagiralim hemde pasta keselim diyo

Son düzenleme:
ben de daha 2,5 aylık evliyim ve ailemden de çooook uzağım. Belki bunun hassasiyeti de olabilir ama zaman zaman kv kp görümce üçlemesinin her söylediği bana batıyor, herşeye sinirleniyorum.

demişsiniz ki saatlerce odamda olsam babam sormazdı babam bağırmazdı ama o hesap soruyor gibi. bi kendinizi sınayın sizde de böyle bişey olabilir mi acaba?

hepinize desteklerinizden dolayi tesekkur ederim. destek vermeyenlerinde dusuncelerine saygi duyarim fakat benim annem bile camasirlarimi yikadiktan sonra dolaplarima girip karistirmazdi 19 20 imdem sonra. ne kadar bu konuda hassas oldugumu bilirdi.

asil konuya gelecek olursak dun ben sizi dinleyip esimle asagiya indim anneme birsey demeden ben geldim anne dedim sarildi optu baristik. k.babama gelince onuda optum konuyu actik yine anlattim hatalarinin oldugunu benim yanlis anlasildigimi vs ama anlamadi bagirip durdu. esim ve annem bana hak veriyorlar aama o hala bildigini okuyor. dahasonra eve gectim mutfakta oturuyordum canim sikkindi gorumcem geldi kapiya bakan esimdi tabi ben kalkanakadar kacti hemen . buraya kadar gelmisim bide ozur mu dileyecekmisim deyip cekip gitti girmesiyle cikmasi bir oldu ki ona ozur dile diyende olmadi.

neymis ben misafir karsilamayi bilmiomusum ona demedim amaesime dedim bende o misafir mi bu evde sen soyle diye.tabiki degil dedi istedigi gibi geliyo hergun bizde oturuyor istedigi gibi iciyo yiyiyor esiyle geliyor vs
neyse mesaj at bari gelsin dedi yine gonlu olsun esimin diye mesaj attim iyice atistik. sinirimden gittim yatagaagladim esim geldi sarildi filan anlayislakarsiladi.

bugunde aramisyarin dogum gunu kaynasmak anlaminda hem macacagiralim hemde pasta keselim diyo

aile olmak kolay değil.yavaş yavaş sabırla.bir şey yokmus gibi güzelce kesin yiyin pastanızı.daha guzel haberler dileğiyle

Cok sorunlu herseyi fazlasiyla büyüten hicbirseye tahammülü olmayan birine benziyorsunuz hemde daha 2 ayda böyle sikayetcisiniz..
Oysa öyle kaynanalar varki sizinkisi size yardim etmeye geliyor hayir ama siz yapinca hizmet oluyor tabiki hizmet etceksiniz yeni gelinsiniz ne sandiniz sadece esinize hizmet edip oturcaginizimi..
Kendi öz Aileniz hassas oldugunuzu biliyormus o konularda cünkü sizle kac yil yasadilar biliyorlar ama daha 2 aydir birlikte oldugunuz yerinde konuscaginiz yerde susuyorsunuz sonra yok söyle böyle diyorsunuz.
Herzaman baskalarinin hatalarindan bahsediyorsunuz kendinizide bos geciyorsunuz..
Size rahatlik batmis bence.
Yoksa biz neler görüyor duyuyoruz !

tamam bak simdi...bu isler adim adim olur, bebek adimlari...sen bir dogru yapiyorsan bir yanlis yapiyorsun ama o yasina bagli ve tecrübesizlikten...kayinbabayla tartismaya girilmez bir kere, hele bir kac gün önce olmus bir olaydan yok siz hakliydiniz ben hakliydim haksizdim gibilerinde...bunu benim yengemde yapmisti yeni gelinken cok, sonradan agziyla kus tutsa yaranamadi birdaha ve aslinda yengem cok iyi bir insan olmasina ragmen dedem onu ömür billah sevmezdi, herzaman ogluyla bosanmalarini istemistirki dört cocugu var kadincagizin.
Yani ellerde neler var canim ya. Görümcene gelince neden mesajla tekrar atasiyorsunuz onuda anlamiyorum. Ayrica tabii anliyabilecegim su ki, mesaj yazarken yazili seyler insana daha bir baska gelir, hani komik anlamdami söylendi, kizarakmi söylendi pek belli olmaz. Bundan sonra mesajlasmaktan uzak dur madem.
Görümcenin dogumgününe gidin ve cok sakin ve güleryüzlü ol. Ona güzel bir hediye al ve kendin ver. Birbirinizi sevip sayin ama mesafelide olun biraz.
Baktin sana surat asiyor, sen asma ama sende soguk, suskun ve üzgün dur, yavru kedi gibi esinin yaninda. Zamanla düzelir.
Ama bence birini kazansan- ya kayinbabani yada görümceni- rahat edersin, ikisi birbirinden cok etkileniyor cünki.
Bizim ailedede öyleydi, dedem yengemi sevmedigi icin, dedemi cok seven teyzelerim resmen cepe olusturmuslardi yengeme. Dedemle pek arasi olmayanlar yine normal davranirdi. Insanlar sevdiklerinden cok fazla etkilenir, bu yüzden iste kötü olma diyorum, cünki sonucta esinde görümceni ve babasini seviyordur, zamanla mutlaka oda etkilenecektir onlar sürekli hakkinda sikayetci olursa. Herseyin hayirlisi artik.

Canim daha cok genc tecrubesizsin.
Zamanla iliskiler yoluna girecektir.
Hic bir zaman kendine karsi bir cephe olusturma.
Sevmesen bile kp ile seviyeli bir iliski kurmaya clis.
Inan kv ile kussende barisirsin ama erkekler bir kere takti mi takar sana hep ters gider.
Baba olarak sayilma derdinde dri kp niz.
Oyle gormesen bile sen haksizsin gibi tartismalara girme.
Sakin , ilimli olmaya calis.
Yatak odani gerekirse kitle.
Onlar gereken mesaji alirlar.
Olmazsa esin uyarsin, ozelimize girme diye.
Gorumceniz kaprisli nir tip belli, siz mesafeli olun, dengede tutmaya calisin.
Politik olmayi zamanla ogrenirsin, inan bana akraba iliskileri yonetimi diye bir bilim dali olmali.

ben aslinda gorumceme ilk attigim mesaji gayet sevecen bir dille yazdim . canim sikkindi biraz kusuruma bakmahadi gel oturalim yanlis anladin beni . insanlar konusarak anlasirlar boyle sus sus nereye kadar. tamam sinirlerin gecene kadar susma hakkini herkes kullanabilir amabu da bir muddet sonra etrafi dahada sogutur seklinde yazdim ama karsiligini kotu aldim kendisinden.
yarinki dogum gunu olayindada esim son birsans verelim onlara dedi ben seni anliyorum haklisin dedi amason sansi herkes hakeder dedi davet ettigini soyledi. sanirim onlar basbasacikacaklarmis yemege. zaten gelselerde kayinpederimlede kutlamak isteyecektir kutlamada bizim evde olacagindan o da gelmeyecektir. bunu bu sekilde izah ettim esimede. amaolsun gunah bizden gider dedi. anlayisla karsiliyorum .
ben yanlis birsey yapmadim bunu gorumcemede soyledim. hepiniz hesap sorar gibi davrandiniz dedim. sanki sabahtan aksamakadar disaridaymisim gibi konustunuz oysaki evimdeydim ben. uc kisinin bir insanin ustune gelmesi ayni anda kaldirilabilecek bisey degil neden anlamak istemiyorsun diyorum elle tutulur bir cevapvermiyor bana. sadece bagiriyor cagiriyor.

kimisi coksorunlusun demis bana .aksine hic sorunlu bir kisiligim yoktur cevremde de cok sevilen sayilan bir insanim. deger veririm insanlara. amaherseyin bir sabiri siniri vardir. ben coksabirliyim o yuzden hep boyle oluyorum.

Canim daha cok genc tecrubesizsin.
Zamanla iliskiler yoluna girecektir.
Hic bir zaman kendine karsi bir cephe olusturma.
Sevmesen bile kp ile seviyeli bir iliski kurmaya clis.
Inan kv ile kussende barisirsin ama erkekler bir kere takti mi takar sana hep ters gider.
Baba olarak sayilma derdinde dri kp niz.
Oyle gormesen bile sen haksizsin gibi tartismalara girme.
Sakin , ilimli olmaya calis.
Yatak odani gerekirse kitle.
Onlar gereken mesaji alirlar.
Olmazsa esin uyarsin, ozelimize girme diye.
Gorumceniz kaprisli nir tip belli, siz mesafeli olun, dengede tutmaya calisin.
Politik olmayi zamanla ogrenirsin, inan bana akraba iliskileri yonetimi diye bir bilim dali olmali.

evet esimede dedim ben bundan sonra belki cok sIk gidip gelmeyecegim onlara dedim. konusmayacagim belki bana kus kalacak dedim. bende kirginim ama saygim sonsuz kusur etmem dedim.

Sen esinin hatri icin dahi olssa ustune duseni yap,
Uzattigin eli geri ceviren onlar olsun canim.
Boyle kabile hayati yasamak zor tahmin ederim.
Iste bu yuzden sakin ve kontrollu olmaya calis.
Gelirlerse ne ala, gelmezlerse kendileri bilirler.
Esiniz durumun farkinda en azindan.
Bu uzerirnizde hakimiyet kurma cabasi tabii.
Siz saygiyi elden birakmadan, taviz vermeden , esinizle aranizi bozmadan devam etmeyi ogreneceksiniz.
Biraz zaman, biraz tecrube :))

ben açıkçası neden görümcene msj attığını anlamadım... saygısızca davranan,yalan söyleyen o.
Böyle yaparsan her zaman üstüne çıkmaya çalışacaktır.
Ben olsam bunu gayet ciddi bir şekilde söylüyorum eşimin desteğini alırım bu konuda... zaten abisi 1 kere doğum gününe gitmesin,3-5 gün surat assın ozaman sana her dalaştığında abisinide kaybediceğini anlar ve ayağını denk alır.
Eşinide senin anlattığın gibi destekçi görmedim sana bu son olayda.
sana haklısın vs diyor ama bir taraftan diğerlerinin gönlünü almaya çalışıyor.Kayınvalide kayınbabaya tabi gidiceksin suçlu olmasanda yaşananlar için üzgün olduğunu göstermeye,gönül almaya...
Ama görümce nedir ya... maça çağırıcakmışsınız bir de pasta kesicekmişsiniz.Bence zaten şımartılmış yeterince bir de siz tepenize çıkarmayın yoksa bu olaylar tekrarlanır gider.Muhattap olmayın eşinde sende düzelir.

Benimde var bir görümcem eşimle henüz çıkarken beni arayıp küfür etmişti üstelik sadece 1 kere tanışmıştık bir görüşmemiz konuşmamız yoktu.Nişanlıyken abisine söyledim ama şikayet eder gibi değil.Abisi bir güzel parparaklamış sonradan duyduğuma göre.Şimdi evlendik görsen inanılmaz saygılı sanki ablasıyım ama bende mesafeyi hiç bozmadım.Dertlerini dinleyip yardımcı olacak kadar yakın fakat laubaliyete dökemeyeceği kadar uzak duruyorum.Gerçi yakın olsaydıkta cesaret edemezdı belkıde sonuçta abisine inanılmaz düşkün ve abisininde bana yapılan saygısızlığı cevapsız bırakmayacağını bilir.Kayınvalidemi kayınbabamı idare ederim ki zatende ediyorum ama görümce asla.:KK45:

X