kıskançlar -kıskanılanlar buraya

Önceden çok kıskanırdım ama artık kıskanmıyorumşakkıdı
Sevgilim her daim kıskanç öncedende kıskançtı şimdide bazen çok bunaltıyo beniiÇok üzgünüm çoook

ben kendmi kıskanç blirdim taaaki onu tanıyana kadar.aklınıza geleblecek herşey olablr.eteğimden tutta yolda yürürken sağda erkekler varsa soluna geçirir beni bende aşırı inatçıyım öyle böyle değil hiç dinlemiyorum.sonuç tartışma.öncden hep derdim arkadaslarıma falan ay ne katlanıyosun kızım flan diye demekkii insan büyük konuşmicakmış :KK70:

benıM hiç huyum değildir kıskanmak. yok birisine bakmış yok birisi ona bakmış hiç gelemem öyle şeylere. e doğal olarak o da bana böyle birşey yaparsa bunu hiç doğal karşılamam. kıskançlık insanı içten yer mahveder. benim içimden böyle birşey çoğu zaman gelmez gelincede ben bastırıyorum...zaten ciddi birşeyini yakalarsam kıskanmam oyarım:KK70::KK70::KK70:

Ben kıskancım sevgilim benden beter bazen sinirden saçlarını tek tek koparmak geliyor içimden kaydirigubbakcemile

ben de kıskancım o da kıskanç ama yok öyle şuna baktın buna baktın olmuyo,sadece şakayla karışıkkaydirigubbakcemile3 kısacası birbirimizi kıskandıracak şeyler yapmıyoruz hele ki geçen okuduğum bi romandaki çocuğu begendiğimi söyleyince:dance::kedi:

kızlar bende kıskancım.esımde kıskanır ama oyle asırı degıl.kavga edecek boyutta degıl.guzel bı kız gorsem hatta esım bakmaz masallah ne guzel kız allah sevdıgıne bagıslasınderım ben esım de der ne kadar sapıksın.ole gulusuruz.bırbırımıze guven olduktan sonra ınsan bazı seylerı asıyor.ama o baksa kızlara oyarım ben onuuuuuuuu....

Abooow ben aşırı kıskancım öyle gözü birine kaysın rasgele baksın bi kızla konuşsun yok telinde bi bayan mesajı göreyim hiiç gelemem garanti tartışma çıkarırım yemekteysek masadan kalkar giderim yoldaysak zaten yandık yol boyu sürer tartışma evdeysek kavgaya dönüşür napim gelemem ben öyle şeylere bakmıyo ama ben anlık boş bakışlara dahi gelemiyorum oda en az benim kadar kıskanç bi erkek görsün sadaysam sola geçirir kıyafet açıksa başlar bizim tartışma giymiyceksin giyecem dedim...diye devam eder ama ben daralıyorum o yaptıgında biliyorum bencillik ama huy işte can çıksa huy çıkmaz diye boşuna dememişler kaydirigubbakcemile3 Aşk olunca hepsine katlanılıyor ya eskiden arkadaşlara atar tutardım manyakmısınız ya başka erkekmi yok ne çekiyosun boşver insanın en önemliği varlığı özgürlüğüdür falan diye sonra işin içine hisler girince farklı oldugunu anlıyo insan ...:lepi:

ayyy ben çok kıskancım yan göle birine baksın kafasını kırarım :eek:klava::eek:klava:valla hiç affetmem

Bence kıskanın ama belli etmeyin. rahatsızlık verir. Eğer yakaladığınız olumsuz bır durum varsa kızgınlığınızı ifade edin. kıskanç olduğunuzu bılıyorsa mahsustan da yapıyorlar sırf kadını sinir etmek için kanmayın onlara.:kahve:

ya ben aşırı kıskancım resmen hastalık derecesinde her seferinde belli etmicem diyorum ama yapamıyorum..:asigim: ne yapsamda bu huyumdan kurtulsam...yaptığım hiç hoş değil...insan sevdiğini bunaltırsa aşkı paylaşmanın ne anlamı var dimi???ah bide düşündüklerimi uygulayabilsem hanımlar yardım edin nolur...

ayyyy
4 aylık nişanlıyım ben
benimkiyle laptop aldık. uğraştılar pc yi windows falan kurdular ayarlama yaptılar
şu şöyle bu böyle derken ilgilendiler yani a.s
neyse ben elimi uzattım teşekkür etmek için tokalaştıkvereliniortak
sonra ayrıldık ordan
neymişte ben adamlarla niye tokalaşmışım kafamçokkarıştı

benim kadar kıskancı yoktur herhladee hemde barıs abartılı kıskancım yaneee nişanlım delirio yanii bazennn ayy aşkım benım yaa kıyamamm karşıdan bı kız gelsee kokoş tıplı hemen ya bana bakar yada önune cocukcagız korkar oldu artk yolda yurumeyede yanımdaa :)))o bana yasa patlarım herhaldeee :KK70:D

ßen aşırı derecede kıskancımmm ama sadece Aşkımmmı kıskanırım .oda beni çok kıskanırrr...yoksaa bazı insnlar gibi yok eşyayı elbiseyi yok ,kılı yok tüyü asla..
geneldeee başkaları beni kıskanırr..imrenseler neyse kıskanmak kötü..acıyorum öyle insanlara..

Bn onu herşeyden herkestenn erkek arkadaşlarındann bilee kıskanıorumm.. Hep bnmlee ilgilensinn hepp bnmm yanımdaa olsunn kmseye bakmasınn kmse onuu sevmesinn odaa kmseyii sevmesinn istiorumm :KK43: hastalıkk derecesindee resmenn bnmm ya :) tekk bnn böleimm diee düşünüodumm amaa yalnız değilmişim kızlarr sizedee kolayy gelsin :)

aaa tam benlik topic kızlar ben acayip kıskancım yaaa bıktı artık bnm nişanlım napıcammm kafamçokkarıştı

X