Kıskançlık mı yoksa haklı mıyım ?

Çok sakin bir ilçe boş vakitleri çok fazla
:) ben tiksindim boyle saglik personeli gecmis nargile iciyor gorunusune gozumun onune gelince.
Istedigi kadar sakin olsun. Nargile cafe mi sanki orasi.

Garip bir arkadasliklari var

Birlikte nargile içmek ne demek ya,kahvehane mi orası?Çok kıskanç bir insan değilim ama işyerlerindeki böyle laçka ilşkilerden hiç hoşlanmam.Evli insanlar her zaman mesafeli olmalı karşı cinse karşı.Bir de büyük altın ne alaka ya,insanlar kardeşine,yeğenine,kuzenine bile zor takıyor artık.Ne kadar bönkörmüş bu hanım kızımız böyle.

Bizi ailecek çok sevdiğini söylüyor. O kadar içten ve damardan davranıyor ki kendimi sorguluyorum kötü hissediyorum

Kıskandığını duyduysa bunun gönlünü etmeye getirmiş. Bu da o ara yağ gibi erimiş. Fırsat bu fırsat tekrar arkadaş olunmuş. Burnuma hoş kokular gelmiyor.

Kıskandığını duyduysa bunun gönlünü etmeye getirmiş. Bu da o ara yağ gibi erimiş. Fırsat bu fırsat tekrar arkadaş olunmuş. Burnuma hoş kokular gelmiyor.
Ama görseniz eşiyle de çok mutlu . Eşimde evde bana karşı iyi ama ne zaman nöbete gidiyor adam ağzı kulaklarında 24 saat aşırı mutlu

Sizde ne yaptığınızı bilmiyorsunuz.
Eşinizle kadın sebepli kavga edip sonrasında niye samimi oluyorsunuz?
Siz istemeseniz kimse yakınlık kuramaz, yanınızda olamaz.
Eşinizde sizden cesaret buluyor, dünden de hevesli olduğu için.

Ben zaten arana mesafe koy diyerek kavga ettim tamam dedi konuyu kapattı . Doğumdan sonra sürekli yanımda olunca kendime kızdım yine devam etti arkadaşlığımız . Fırsat bu fırsat tekrar samimi oldular

O kadar haklısınız ki o kadar yani !! Ben de sorun koy arana mesafe işte niye yelkenleri suya indirirdim ki ( sürekli doğumda elimi tuttu destek oldu )

Davet etmediğiniz hâlde kendini göstermek ister gibi sürekli size gelmesi çok saçma.Evin hanımı cagirmiyorsa her şeylerine zırt pırt gitmek masum bir davranış değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…