Kıskançlık mı yoksa haklı mıyım ?

Ne kadar güzel açıklamışsınız. Böyle yerlerde dedikodu da çok olur. Eminim çoktaaan eşinizin ve o bayanın arkasından konuşmalar başlamıştır

Olsun Şermin ya, yine de hiç hoş değil.Sigara içiliyor,içen bir insan için ihtiyaç deniliyor her ne kadar nefret etsem de çünkü bağımlılık bu ama nargile tamamen keyfi bir şey.

Olsun Şermin ya, yine de hiç hoş değil.Sigara içiliyor,içen bir insan için ihtiyaç deniliyor her ne kadar nefret etsem de çünkü bağımlılık bu ama nargile tamamen keyfi bir şey.
İş yerinde mesleki etik devreye giriyor çünkü sigara bile rahatsız ediciyken cafe gibi nargile fokurdatmak hiç etik değil aslında çok doğru diyorsun.

Hangi şehir, hangi ilçe olduğuna; görev yerlerine göre değişir. Ha sigara içmişler ha nargile ayarında bile olabilir. Zaten en az 3 kişi oluyorlarmış. Bu da ekip sayısı olabilir. Nöbette aktif beklemede kalırken zaman geçirmek için buldukları bir yol gibi duruyor.

Konu sahibinin eşi daha kıdemli ve oranın yerlisiyse; kız ve eşi, adamı tanıdıkça hem zararsız hem de ailece arkadaşlık edebilecekleri kişiler gibi görmüş olabilir. Bazı şehirlerde dışarıdan gelen memurlar çevreden arkadaş edinmekte zorlanır. Kendileriyle aynı işi yapan, aynı koşullarda çalışan kişilerle arkadaşlık etmeyi daha kolay ve güvenli bulur.

Karşı taraf çok genç ve muhtemelen meslekte yeni. Adamı da gerçekten abi gibi görüyor bence. Hatta kendince beraber nöbet tutuyorlar diye konu sahibi eşini aradığında görüntülü görüşmede tanışıp, o sırada hamile olan konu sahibini de rahatlatmaya çalışmış.

Ben medeniyet seviyesi orta olan bir insanim. Esime bir kadinla ilgili rahatsizligimi belirttigimde beni kotuniyetli ilan edip kadini savunursa konuyu kapatir pusuya yatarim ve mutlaka tunelin ucu b.m.b.k bir yere cikacaktir diye dusunuyorum. He erkekler evliligi onemli bir guvence sayiyor evdekini kirip dokmekte beis yok, disaridaki kadinlar narin bir cicek. Iki guluvermeseler solup giderler ama evdekini cignesen banamisin demez kafasi yasiyorlar. Neticede esler karsi cinsle ilgli mesafe konusunda uyarida bulunuyorsa bence bu kabul edilebilir bir sey eger kronik hale gelip ucan kustan bile kiskanma boyutu degilse. Evlilik tamam kisiye pranga vurmak degil ama benim hayat yoldasim is arkadasini bile benden ote konuma koyacak beni gozden cikarip onu el ustunde tutacaksa neden evleniyorum?

Aynen öyle 112 ilçe ekibi

Çok ilginç diyaloglar, ilişkiler içerisindesiniz.
Bu işin sonu iyi bir yere gitmiyor, mesafe koyun bu kıza.

Nargile icmek neya birlikte ikiside kendine çeki duzen vermeli bence bu artik abarti bir detay.Bende rahatsiz olurum eşimle bir kadinin sigara içip keyiflenmesinden.Şu anlik arkadaşlik bile olsa şeytan kaydira bilir benden söylemesi çok abi abi diyen gorduk sonrasi husran.Ve eşinin kizin vucutu ile ilgili yorum yapmasida hoş degil.Ama böyle yaparakta eşinizin gozunde o kadini yuceltiyorsunuz aslinda o ne kadar sakin anlayişli guleryuzlu karimsa kiskanç kavgaci dirdirci oluyor.Bence dikkatli olun adimlarinizi iyi duşunerek atin.
Ve kizinda eşindeki rahatlikda kimsede yok yani.
Karisi başka erkekle samimi nargile filan acaba oda tepki gostermiyormu yoksa hic haberi yokmu merak ettim.

Aynen öyle ama bu kadar samimiyet beni artık germeye başladı

Bizi ailecek çok sevdiğini söylüyor. O kadar içten ve damardan davranıyor ki kendimi sorguluyorum kötü hissediyorum
Kiz acaba vicdaninimi rahatlatiyor böyle davranarak düşunmedim degil acikcasi çok garip bir arkadaşlik.Suçsuzken suçlu ola bilecek cinsden.Çok tehkileli geldi bu kadın banaya.Boyle davranarak eşinizede yaranmaya çalişa bilir sizinde gozunuzu boyuyor ola bilir.Çok pis entirikalar dönuyor şu an kafamda.🕵‍

Eşime rahatsız olduğumu söyledim az önce bana aynen şunu dedi “ kız seni o kadar seviyor ki senin bunları düşündüğünü bilse nasıl üzülür “ şaka gibi . Beni sevdiğini asla böyle bir şey olmadığını söylüyor ki zaten ortada ihanet gibi bir durum yok sadece fazla genişler bu da benim için büyük bir başlangıç ama gelim görün ki ben Şuan da kıskanç kocasını darlayan kadın o da melek oldu

Bu arada kız güzel ama fazla kiloları var ( bu eşimin cümlesi )
Ahh ahhh her seyi kiloya güzelliğe bağlamak çok yanlış lohusa halinle kilo verme telaşı niye seven adam sever bu halde de arkadasimin biri selulit takintiliydi yemez içmez makinelere girerdi eşinin oda arkadaşıyla aldatildi boşandı kadın selülitli kiloluydu ama sohbetleri cok iyiymiş kocasıyla ustelik bu kadın da arkadasimin dogumgunune falan katılırdı arkadaş olmuşlardı sizinki de normal gelmedi bana yatak arkadaşı olabilirler sadece şimdilik. Nasil bu aşamaya getirdin ya ben eşime hemen ayar veririm böyle yakın kadın arkadaşı olamaz mesafe koyacak aksi takdirde benle mesafe koyar

Aynen öyle ama bu kadar samimiyet beni artık germeye başladı
Mecburen samimiler. Sırt sırta çalışılan tüm mesleklerde dışarıdan bakan ilk başta durumu yadırgayabilir ancak işin aslı öyle değildir.

Onlar bir ekipler. Birinin dalgınlığı, dikkatsizliği hepsini olumsuz etkiler. Muhtemelen sizin "iş arkadaşın kim vb" sorgunuz ek bir samimiyeti doğurmuş aslında.

Eşinize sadece şunu söyleyebilirsiniz. "Siz bir ekipsiniz, bunu biliyorum. Yine ekip olun ancak biraz daha mesafeli ol ki dışarıdan yanlış anlaşılmalar olmasın vb. "

Işte benimde dedigim bu zaten kadın tehlikeli kendini melek sizi şeytan yapıyor ola bilir.Ve böyle devam ederek artik kocaniz ondan hoşlanmaya başlaya bilir.Ve şu anki duruma bakilirsa zaten bu durumdan hoşlaniyorlar ama kabullenme durumuna gelmemiş daha.Meslek arkadaşlari samimi ola bilirler bu normal birşey şakalaşip eglenirler ama herdefa nargile içecek kadar vucudunu eleştirecek kadar degil bence.Bana masum durum gibi gelmeri ve bence her kadın bu durumdan rahatsiz olur.

Bunun konuşmasını daha önce yaptım tamam mesafe koyacağım deyip tekrar aynı samimiyeti devam ettirdiler

Bunun konuşmasını daha önce yaptım tamam mesafe koyacağım deyip tekrar aynı samimiyeti devam ettirdiler
Adam tınlamıyor bile pes o is yerinde zaten dedikodular dönüyordur fırtınayı kopar iş dönülmeyecek raddeye gelmesin kızın kocasıni ara rahatsız oluyorum de gerekirse yuva bu kolay kurulmuyor adam karısına biraz dur desin.

Sizin beklentiniz nedir bilmiyorum. Ancak ayrı uçlarda oturup, merhaba merhaba seviyesinde olmayacaklardır zaten. Bu tür ekip işlerinde ayrışma problem yaratır çünkü.
Ekip işi mi senelerdir iş hayatındayım sadece işimi yaptim illa dip dibe kahkahayla nargileyle ekip olunmaz bu ekip işi anormal olmuş

Evli insanlar karşı cinsle böylesine samimi olmamalı. Tamam iş yeri konuşur edersin de sizin anlattığınız aşırıya kaçmak. İpin ucu kaçmış gibi görünüyor resmen ailenin içine girmiş.
Eğer kıskançlık duyuyorsanız kızla nasıl normal konuşuyorsunuz ben olsam surat asardım bir şekilde anlardı samimi olmaması gerektiğini. Yumuşak yüzlüsünüz sanırım sınır koyamamışsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…