Kıskançlık mı yoksa haklı mıyım ?

Davet etmediğiniz hâlde kendini göstermek ister gibi sürekli size gelmesi çok saçma.Evin hanımı cagirmiyorsa her şeylerine zırt pırt gitmek masum bir davranış değil.
Beni arıyor sünnet sabahı eşim “ x de gelmek istiyor kıramadım “ diyor . Kıza tamam demiş şok içinde kaldım resmen geldi . Ya bir de aşırı pozitif aşırı destek bir kız anlatamam . Ben ağladım elimi tutuyor gözyaşımı siliyor falan . Bunlar olurken kötü bir insan gibi leş gibi hissediyorum kendimi

O kadar haklısınız ki o kadar yani !! Ben de sorun koy arana mesafe işte niye yelkenleri suya indirirdim ki ( sürekli doğumda elimi tuttu destek oldu
Enteresanmış cidden.
Kadınla samimi olup olup problem çıkarmayın.
Ben böyle gereksiz samimiyetleri de sevmem. Şu dediniz sey uzun süreli dostlarımla olur ancak.
Eşimin iş arkadaşi niye doğumda elimi tutup destek olsun bana.
Sizde tutarsız olduğunuz icin eşinizin ciddiye alması zor.

Son düzenleme:
Çok doğru .. Mesafeyi tekrar koymalıyım

Kadına ne yahu sizin oğlunuzun sünnetinden?
Altın üstü sünnet ayrica neyine destek oluyor?
Ne gereksiz işler, yakınlıklar.

Buradan bakınca kesinlikle normal bir iş arkadaşlığı olmadığı o kadar aşikar ki aslında.

Siz bilirsiniz ama ben aşırı duygu gösterisi
içinde olanlara hiç inanmam .Amirimin karısına bu kadar candan,coşkulu empati niye duyayım??? Bir şeyleri gizliyorsan fark edilmesin diye aşırı davranır dikkat dagitirsin,böylece kimse şüphelenmez.Eminim anneniz kardeşiniz böyle davranmıyordur.Size itici gelmemesi daha şaşırtıcı

Adı konmamış olsa da sürekli birarada olmak istiyor bunlar muhtemelen. Her fırsatı minnoş minnoş değerlendiriyorlar maşallah.
Nöbetleri bile bilerek ayarlıyorlar olabilirler.
Ayrıca orası nasıl bir kurum ya personel mesaide pöfür pöfür nargile tüttürüyor. Bir Allahın kulu da şikayet etmemiş.

Ben yanlış bir şey sezmedim. Ama benim yetiştiğim aile kültüründe bu yanlış bir şey. Ben eşimin asla ve asla bu denli yakın bayan arkadaşı olmasını istemem. Tabi ki iş arkadaşı olabilir. Ama asla baş başa nargile içemezler. Sonuçta insan nefsi. Yaşça çok küçük olur. Asla ve asla olmayacak şekilde şartlar olsa bile yine istemem. Bu benim çizgime aykırıdır. Ben her zaman sınırları seven bir insanım. Siz başta sınırınızı kıysaydınız iş bu raddeye gelmezdi. Keşke en başta eşinize tavrınızı koysaydınız. Benim eşimin bayan iş arkadaşları gayet resmidir. Çünkü benim davranışlarımdan ne kadar net ve çizgilerimin olduğunu bilirler. Zaten kocam da sağolsun yerini bilen birisidir

Ya bu erkeklerin çoğu salak cidden. Kadınlar hissediyor işte. Kız bana da iyi niyetli gelmedi eşiniz deseniz bir garip. O kilo muhabbeti garip. Yani kız kilolu olmasa eşiniz için oluru mu olacakmış töbee yarabbi ya

Ay o nasıl iş o nasıl mola, bildiğimiz nargile mi o
Bana bu kadar pozitif, sürekli mutlu, beni öven ya da sevgilin seni çok seviyor bilmem ne falan filan ı insanlar ne yazık ki asla ama asla samimi gelmiyor. Herkesin herkesle bir sınırı olmalı. Bir yerden sonra ipin ucu kaçınca samimiyet daha farklı yerlere çevriliyor. Bence tabi. Ben hoş karşılamam bu kadar pozitifliği shdhdhd Otur dur normal sohbet et, sana mı kaldı eşimin beni ne kadar çok sevdiğini gelip bana söylemek?
Hoşlanmadım bu işten ben
Kızı geçtim tamam çok saf çok pozitif polyanna diyelim bir erkeğe asla bu şekilde güvenmem. Erkeklerin sınırı haddi yok o beyinlerinde.

Eşinizin empati yapması gerekli. Sizin böyle bir arkadaşlık ilişkiniz olsa hoş karşılayacağını sanmıyorum. O nedenle olay sizin kıskanç olmanızdan bağımsız. Eşinizin kendisine yapılmasını istemediği şeyi size de yapmaması gerek

Garip bir zincirleme içindesiniz bence. 24 saat yan yana olan insanlar belirli bir samimiyete ulaşıyor ister istemez. İnsanlar sosyal canlılar sürekli çalışamazlar sohbet ederler ama eşiniz ve diğer hanımefendi sınırı aşmışlar gibi görünüyor.
Fazla samimiyet her zaman tez ayrılık getirir. O fazla samimiyet aşamasının ardından tez ayrılık kısmına geçmişsiniz bile. Eşiniz ve karşı taraf samimiyet çizgisini aşmış, siz kıskançlık ve kıyas içine girmişsiniz. Sonunda büyük kavgalar edersiniz. Eşinizi karşınıza alıp konuşun açıkça. Rahatsız olduğunuzu ve bu işin sonunu iyi görmediğinizi, bu samimiyetin sonunda yanlış çirkin sözler söylenebileceğini dile getirin. Eşiniz bunu sadece kendisi için değil değer verdiği iş arkadaşı için de yapmalı. Onu korumak için de mesafeye dikkat etmeli. Sadece siz değil 3.kişiler de bu samimiyeti farklı yorumlayabilir.

Heee anladım ama bir sağlık kuruluşunda nargile tüttürülmesi çok lakayıt bir şey.Görsem, şikayet ederim yani.
İçerde içmiyorlardır zaten. Görev yerleri neresi bu önemli. Ambulansta mı görevliler mesela. Bazı ilçelerde beklemede kalıyor mesela bu tür görevlerdeki personel. Bahçede çalışanlara ayrılmış bir dinlenme alanı varsa, hasta bildirimi gelmesini orada bekliyor olabilirler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…