kist ve hamilelik

ManzaramDeniz

Guru
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2011
7.148
10.578
Selam herkese.yardimlariniza goruslerinize ihtiyacim var.tam uc aydir kist tedavisi goruyorum.ovaryum follikuler kisti.
Doktorum ilacla yok etmeye calisiyor.tam 3 kutu desalolet hapi kullandim.ve yuzum sivilce doldu.

Az once kontrolden geldim.kistim 14 m daha kuculmus.yuzumdeki sivilcelerden dolayi ilacimi degistirdi.yasmini verdi.gecer dedi.
Sizlere iki sorum var.lutfen yardimci olursaniz cok sevinecegim.
1.bebek istiyorum,kist hamile kaldiktan sonra erirmi? Ablamin oyle olmustilu.yasmine baslamadan.icsem?
2.yasmini iki ay kullanmami soyledi.ve ben hamile kalmak istiyorum.ne kadar dogru olur bu fikir?
Kist varken.hamile kalabilirmiyim?
Simdiden cok tesekkur ederim

Bahsettiginiz kist folikul kisti ise eger folikul kisti bende de var. 3 farkli doktora gittim. Ucude ilac vermedi. Gecer dediler. Son gittigim doktor gebelige engel degil demisti. Tabi ayni kisti mi bilemedim. Cok gecmis olsun.

samsung

Bahsettiginiz kist folikul kisti ise eger folikul kisti bende de var. 3 farkli doktora gittim. Ucude ilac vermedi. Gecer dediler. Son gittigim doktor gebelige engel degil demisti. Tabi ayni kisti mi bilemedim. Cok gecmis olsun.

samsung

Evet ayni kist.bende dogum.kontrol hapi kullanmak istemiyorum daha fazla

Selam herkese.yardimlariniza goruslerinize ihtiyacim var.tam uc aydir kist tedavisi goruyorum.ovaryum follikuler kisti.
Doktorum ilacla yok etmeye calisiyor.tam 3 kutu desalolet hapi kullandim.ve yuzum sivilce doldu.

Az once kontrolden geldim.kistim 14 m daha kuculmus.yuzumdeki sivilcelerden dolayi ilacimi degistirdi.yasmini verdi.gecer dedi.
1.bebek istiyorum,kist hamile kaldiktan sonra erirmi? Ablamin oyle olmustilu.yasmine baslamadan.icsem?
2.yasmini iki ay kullanmami soyledi.ve ben hamile kalmak istiyorum.ne kadar dogru olur bu fikir?
Doktora bebek düşündüğünüzü söyleseydin fikir alırdın ilaç vermezdi belki.

Kist varken hamile kalman çokk zorrr
Üstelik kalsan bile çok tehlikeli
Hamileyken kist de büyürse bebeğini almak zorunda kalırlar
Doktorun tavsiyesine uy

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım sana şiddetle soğan kürünü tavsiye ediyorum tabi denemediysen..hem kistlerin erir hemde adetin düzene girdiği için hamile kalman kolaylaşır..:KK3:

Sizi kirmak yada yadirgamak istemiyorum fakat siz daha yeni doktordan gelmisiniz. Neden doktora sormadiniz?
Ilerde bir sorun çiksa, siz üzülmezmisiniz? Ki tedavi yillarca sürmüyor. Doktor iki ay dedi.
Siz simdi gerçekten kendi sagliginiz için 2 ay bekliyemiyormusunuz?

Burdaki insanlara fazla kulak asmayin. Her vücüd sonuçta ayni degildir, yada her kist ayni degildir.
Birine iyi gelen tedavi, baskasina zarar verir. Doktor tavsiyesinin disina çikmayin.

bende 3.60 cm yumurtalık kisti vardı.hamile kalamadığım için gittim dr kist olduğunu öğrendim.d.k hapı verdi 5 gün kullandım çok fazla ağrı ve bulantım oldugu için bıraktım.sonraki ay adetin 5.günü soğan suyu içtim.o gün çok fazla kanamam oldu başım döndü.. ertesi gün dr gittiğimde kistin yok olduğunu söyledi. soğan suyunu mutlaka dene derim.
birde bu kist hamileliğe engelmiş benim ki küçük oldugu halde olmadı.baska bir dr olabilir demişti..
bakalım bu ay olacak mı 10 gun sonra öğrenecegim ins

slm arkadaşlar bende düzensiz adet yüzünden dr gittim kist var dedi progestan verdi ayda 10 gün kullanmamı söyledi bu ay adetim bitti 2 3 gün sonra tekrar kanamam başladı sanki tekrar adet oluyorum sizdede böyle oldu mu acil yardım

X