Gebeliğe Hazırlık Kiste rağmen klomen kullanımı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ladypati

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
91
44
Merhaba kızlar bende pcos var Şubat ayında klomen tedavisine başladım doktor ilk ay çatlatma iğnesi vermedi. Gerek yok kendi çatlar dedi sonra çatlamadı ve kiste dönüştü sonra Mart da ilaç vermedi kistin geçmemiş klomen büyütür dedi bu ay başka bir doktora gittim durumu anlattım baktı evet 25 mm kist var ama küçük dedi klomen verdi tekrar çok arada kaldım klomen kisti büyütür mü 25 mm çatlamayan yumurta daha da büyüyüp sonrasında başka tedaviler gerektirir mi ? Bu durumda olup kullanan var mı acaba?

Eee canim kist buyur yani sen kisti buyutursen nasil dusureceksin allah kirusun buyuk olunca yumrtalik alimina bile gidiyor klomen verip catlatma ignesi vercek mi doktor yoksa oda vermeyip gibdercek mi

Eee canim kist buyur yani sen kisti buyutursen nasil dusureceksin allah kirusun buyuk olunca yumrtalik alimina bile gidiyor klomen verip catlatma ignesi vercek mi doktor yoksa oda vermeyip gibdercek mi
Bende huzursuz oldum işte Duruma göre bakacağım dedi çatlatma iğnesini

Evet klomen kullaniminda kist büyürmüs benimde bu sekilde çatlamayan yumurtalarim kiste dönüşüyor küçük olsada doktor vermemisti daha da büyür diye 1 ay bekle zaten adetinle beraber gidiyor onlar

Merhaba kist nasıl anladı hangi muayene ile

Ultrasonda alttan baktı
Bende bu ay klomen kullandım yumurtlama olmadı yumurta olmadı daha doğrusu ama sol kasık ağrısı çekiyorum iki haftadır acaba bende de mi kistt yaptı diye düşündüm ama pazartesi günü kontrolüm vardı bir şey demedi sadece yumurta tembelliği var dedi kist olsa söylerdi diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…