Kistim var CA değerlerim çok yüksek kanser olma ihtimali mi var

Monamidiyebiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
15
3
29

Çikolata kisti​

Ben 25 yaşında bekarım . Sağda 12.5 cm çikolata kisti solda ise 6.5 cm kist var bunu tam olarak ne kisti olduğunu adlandırmadılar . Kan testlerim yapıldı CA değerleri çok yüksek çıktı sonuçlarımı göstermek için randevu bulamıyorum henüz o yüzden burdan sormak istedim çok telaşlanıyorum acaba kanser olma ihtimali mi var
Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75
Bu sonuçlara göre kanser olma ihtimalim mi var
Gizle

Çikolata kisti​

Ben 25 yaşında bekarım . Sağda 12.5 cm çikolata kisti solda ise 6.5 cm kist var bunu tam olarak ne kisti olduğunu adlandırmadılar . Kan testlerim yapıldı CA değerleri çok yüksek çıktı sonuçlarımı göstermek için randevu bulamıyorum henüz o yüzden burdan sormak istedim çok telaşlanıyorum acaba kanser olma ihtimali mi var
Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75
Gizle
Merhaba, benim de çikolata kistim var. Benimde Ca 125 bakıldı ilk yüksek çıktı doktor normal olmadığını söyledi onkoloji yönlendirdi çok telaş ettim acaba kötü huylumu diye ama onkoloji doktoru muayene ettikten sonran çikolata kisti olanların ca125 hep yüksek çıkar kistin büyüklüğünden dolayı dedi. Eğer İstanbul’daysan Kanuni sultan Süleyman hastanesine gidip onkoloji bölümüne gidebilirsin ben randevu almadan gitti. Rica ettim baktılar. Daha sonra tekrar ca125 bakıldı değer düşük çıktı. Şimdiden çok geçmiş olsun 🙏🏻

Merhaba, benim de çikolata kistim var. Benimde Ca 125 bakıldı ilk yüksek çıktı doktor normal olmadığını söyledi onkoloji yönlendirdi çok telaş ettim acaba kötü huylumu diye ama onkoloji doktoru muayene ettikten sonran çikolata kisti olanların ca125 hep yüksek çıkar kistin büyüklüğünden dolayı dedi. Eğer İstanbul’daysan Kanuni sultan Süleyman hastanesine gidip onkoloji bölümüne gidebilirsin ben randevu almadan gitti. Rica ettim baktılar. Daha sonra tekrar ca125 bakıldı değer düşük çıktı. Şimdiden çok geçmiş olsun 🙏🏻
Evet bende bakarken internetten Ca125 değeri çikolata kistinde yüksek çıkarmış ama diğer ca değerleri hakkında bilgi bulamadım farklı kanser çeşitleri yazmışlar bende telaşlıyım . Maalesef Bursa'da yaşıyorum. Çok teşekkürler

Çikolata kisti​

Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75
Gizle
çikolata kistinden dolayı yüksek çıkmıştır benimde aynı şekilde 6. cm çikolata kistim var ve Ca125 ile Ca19-9 değerlerim yüksek çıkıyor

Çikolata kisti​

Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75
Gizle
benimde CA 125 cok yuksekti devlet hastanesinde baktirmistim yumurtaligimda da kist vardi 7 cm hemen aldirman lazim kanser olabilir demisti sonra ozel bir hastaneye gittik yine yuksekti ama cikolata kisti olabilir demisti hemen kotuye yormayalim biraz bekeleyelim dedi dogum kontrol hapi verdi ben kullanamdim sogan kuru yaptim ve 1 ay sonra gittigim de doktor inanamamisti diger kistler gecer ama bu gecmez sadece buyumesi engellenir demisti ama gecmisti hic bisey kalmamisti oyuzden korkma cikolata kitlerinde yukseliyor

benimde CA 125 cok yuksekti devlet hastanesinde baktirmistim yumurtaligimda da kist vardi 7 cm hemen aldirman lazim kanser olabilir demisti sonra ozel bir hastaneye gittik yine yuksekti ama cikolata kisti olabilir demisti hemen kotuye yormayalim biraz bekeleyelim dedi dogum kontrol hapi verdi ben kullanamdim sogan kuru yaptim ve 1 ay sonra gittigim de doktor inanamamisti diger kistler gecer ama bu gecmez sadece buyumesi engellenir demisti ama gecmisti hic bisey kalmamisti oyuzden korkma cikolata kitlerinde yukseliyor
Bana soğan kürü 5 cm den sonra işe yaramaz dediler diye bende hiç denemedim keşke 6 cm ken kürü yapsaydım

Merhaba arkadaşlar benimde çikolata kistim var 4cm bende yapmak istiyorum.ama benim midemde sorun var İbrahim.saracoglu midesinde sorun olan kişiye önermiyor peki ben ne yapabilirim bir fikriniz varmı İbrahim Saraçoğlu onu yapamazlar ama şu yaparlar diye verdiği bir kür varmı ben o kadar videolarına baktım.ama görmedim 😔eğer bir bilginiz varsa benide bilgilendirir misiniz?

Çikolata kisti​

Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75
Gizle
Geçmiş olsun canım.Ben de aynı dertten muzdaribim ca 19-9 56.86
Ca 15-3 ise 11.94 kadın doğum doktorum onkoloji kadın doğumuna gitmem gerektiğini söyledi ama randovu alamadım.Arastirdikça dahada korkmaya başladım. Sen ne yaptın gittin mi sonuçları gösterdin mi?

Merhaba arkadaşlar benimde çikolata kistim var 4cm bende yapmak istiyorum.ama benim midemde sorun var İbrahim.saracoglu midesinde sorun olan kişiye önermiyor peki ben ne yapabilirim bir fikriniz varmı İbrahim Saraçoğlu onu yapamazlar ama şu yaparlar diye verdiği bir kür varmı ben o kadar videolarına baktım.ama görmedim 😔eğer bir bilginiz varsa benide bilgilendirir misiniz?
Geçmiş olsun canım benim de 2 tane çikolata kistim var doktorum soğan kürü vb. kürlerin çikolata kistini eritmeyeceğini söylediustelik ca 19-9 değerim yüksekmiş onkoloji doktoruna gitmemi söyledi ne yapacağım bilmiyorum 😔

Geçmiş olsun canım benim de 2 tane çikolata kistim var doktorum soğan kürü vb. kürlerin çikolata kistini eritmeyeceğini söylediustelik ca 19-9 değerim yüksekmiş onkoloji doktoruna gitmemi söyledi ne yapacağım bilmiyorum

Geçmiş olsun canım benim de 2 tane çikolata kistim var doktorum soğan kürü vb. kürlerin çikolata kistini eritmeyeceğini söylediustelik ca 19-9 değerim yükslemi söyledi ne yapacağım bilmiyorum 😔lcok sağolun sizede çok geçmiş olsun.burada okumuştum her zaman yüksek çıkınca illaki kanser olamayabiliyormus siz iyiyi düşünün iyi sonuçlansin inşaallah 💚

Çok sağolun sizede çok sevmiş olsun.yuksek olunca illa kanser olmuyormuş burada okumuştum siz iyiyi düşünün inşaallah iyi sonuçlar alın bugün kandiller rabbim dularimizi kabul etsin inşaallah hayrla sonuçlansin inşaallah💚

Benimde kistim var ilk gittiğim doktor dermoid kist demişti adetimin 3.günü falandı.Ca 125 ve Ca 19 a bakıldı.Benimde sınırdan biraz yüksek çıkmıştı.Doktor adet döneminde yüksek çıkabiliyor dedi daha sonra tekrar adetten bir hafta sonraki testte normal çıktı.Yani adet döneminde bakıldıysa yüksek çıkıyor.Daha sonra başka doktora gittim dermoid kist değil çikolata kisti dedi.

Ben 2 yil once dermoid kist ameliyati oldum ca 19.. 96 idi ca 125 de 36 filam..ben de cok korkmustum..sukur onkolji dr una gitmedim..patoloji temiz cikto sukurler olsun

Dermoid.kisti.genelde aliyorlar..galiba ondan ameliyat ettiler..ama korkmayın.hemen hormonlari etkileyen cok sey olabilir sigara bile etkilermis..size Ne oneriyorlarsa yapin korkmama calisin

Merhaba
Benim de kistlerim var ca 19 değerim 135 çıktı inanılmaz korkuyorum yarın emar randevusu alacağım doktor ona göre yönlendirecek diğer ca ların hepsi normal değerlerde.

X