Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

keşke şuan bende evde olsaydımmm :KK43:
hafta sonu çok yorucuydu pazartesi de iş başında olmak pek de iyi değil

günaydınlar güzel bi hafta olsun :KK16:
ama hafa çok kötü.. haftasonu ne güzeldi halbuki

İnanmayacaksınız bugün pazartesi sendromum yok:KK9:

Sabah kahvaltı bile hazırladım beyime:KK69:

Üstelik bugün çok yoğunum:126:

Benim için hafta içi haftasonu bayram yılbaşı falan farketmiyor. Çok değişik çalışma saatlerim var. :)

HAFA kapalı burda da, acaba sıcak mıdır ki :) Dışarı çıkacağım öğleden sonra, akşam 5te de işe gidiciiiimmm.

Hangi sinav vize mi aof mi?
Bende vize donemindeyim bugun kitabimi alip son hiz calismaya baslicam.

ben ygs sınavına girdim orda düşük puan çektim
şimdi çok kararsızım yeniden mi hazırlansam yoksa yerel yönetimler diye bölüm varmıs ben yeni duydum onumu araştırıp tercih etsem :26::26:
sen okuyordun dimi ?

ben ygs sınavına girdim orda düşük puan çektim
şimdi çok kararsızım yeniden mi hazırlansam yoksa yerel yönetimler diye bölüm varmıs ben yeni duydum onumu araştırıp tercih etsem :26::26:
sen okuyordun dimi ?
Okuyorum canim. Lys de dene kendini kazandigin yerlerden tatmin olmazsan açıktan okur ayni zamanda tekrar denersin olmaz mi
benim saç kızılla bütünleşti artık lise 2 den beri ondan sanırım :KK1:
sana da harika durur eminim beyaz tenlisin çünkü :nazar:

Gerçekten bütünleşmiş maşallah cok güzel duruyor:) ben denedim bi kac kere begenmedim sanki olmadi tenime. Simdi acik kumral aldim onu denicem her rengi deniyorum tutturabilsem birinde kalicam insallah:))

tebriklerimi sunuyorum :KK9::KK9::KK9:

ben gazla çalışmadığımı öğreneli çok oldu :KK14:

Mecburrrrr:KK14: Baktım böyle halsizken çok mutsuzum. Bir de hareket hareketi tetikliyor. Halsizlik de uyuşukluğu. Çok değil iki hafta götürsün yeter. Az kaldı çocukların sınavını bi atlatalım.

X