Kitap Günü Etkinliği

Kızlar Belirli kurallar konulmalı. Ve herkes buna uymalı bence herkes belirlensin kurallarıda belirleriz. Hani altın günleri oluyor ya Her ay birine altın götürüyoruz. Buda aynen öyle olacak :)

bence de en iyisi maksimum 12 kişi, seneye yılbaşına kadar biter, sonra da yılbaşı çekilişi olur zaten :KK45:

en fazla 10 kişi mi olsak? yani bir yıl ya da fazla o_Ogün yapamayabiliriz

Kuzular cok kalabalik olmayalim cidden sonucta gun gibi olcak uzun yillar surmesin :KK45:

aynen 10 iyi bence de hadi çok çok 12 olsun 1 seneye biter:KK51:

bence de en iyisi maksimum 12 kişi, seneye yılbaşına kadar biter, sonra da yılbaşı çekilişi olur zaten :KK45:

Evet 10-12 kişi ideal dediğim gibi ayda iki kişide olabilir

kalinkaselin kalinkaselin @_ezelneva_ kurbancığımla katilciği de etiketleyim, onlar da koşup gelsinler hemen :KK55:
:KK55:
Kostum gelďim bende farim
Diger topiklerde yazilanlari yeni okudum katilacak tum kisiler vikitap uyeligi acarsa ve alacak kisiler kendi aralarinda konusursa hediye karisikligida olmaz diye dusunuyorum bu fikirler cok guzeldi karisikligi onleyebilecegini dusunuyorum
Hem ayda bir sefer olacagi icin vaktimizde oiur alacagimizi dusunmeye , yollamaya falan biz surda 15 gunde organize olduk sectik yolladik falan 1 ayda hayli hayli yapariz sanki

Kostum gelďim bende farim
Diger topiklerde yazilanlari yeni okudum katilacak tum kisiler vikitap uyeligi acarsa ve alacak kisiler kendi aralarinda konusursa hediye karisikligida olmaz diye dusunuyorum bu fikirler cok guzeldi karisikligi onleyebilecegini dusunuyorum
Hem ayda bir sefer olacagi icin vaktimizde oiur alacagimizi dusunmeye , yollamaya falan biz surda 15 gunde organize olduk sectik yolladik falan 1 ayda hayli hayli yapariz sanki

zaten çoğumuzun vikitap üyeliği var galiba, olmayanlar da dediğin gibi açarsa çok güzel olur. zaten kime hangi ayda sıra geleceği de baştan belli olur, geri kalanı da hollolur, çok da keyifli olur yaa.. ayyy ne güzel oldu bu iş :KK68: katilciğim de geldi yaşasıınnn :KK49:

X