Kitap Günü Etkinliği

Hayır çekiliş değil Hani ultın günleri olur ya. Her ay bir kişiye altınlar verilir. Diğer ay bir sonrakine diye.. İşte çekiliş bu şekilde olucak. Her ay birimize kitaplar göndericez. Mesela bu ay sen çıktın kurada diğer 9 kişi sana kitap göndericek
çok istiyorum katılmak :KK43::KK43::KK43: ama ya alamazsam diye tedirgin oldum :KK51: 10 ay sürecek yani :KK53:

çok istiyorum katılmak :KK43::KK43::KK43: ama ya alamazsam diye tedirgin oldum :KK51: 10 ay sürecek yani :KK53:

Evet ama mesela ben kendi düşüncemi söylüyorum. İkinci el bir kitap bile gönderebilirsiniz. Sonuçta bu yılbaşı çekilişi değil ki. Vikitap üyeliğimden hangi kitapları okuyup okumadığıma bakıp elinizde olan bir kitabı bile kabul ederim. Yada internetten aldığınız bir kitabı direk olarak arkadaşın adresine gönderirseniz daha masrafsız olur.

Evet ama mesela ben kendi düşüncemi söylüyorum. İkinci el bir kitap bile gönderebilirsiniz. Sonuçta bu yılbaşı çekilişi değil ki. Vikitap üyeliğimden hangi kitapları okuyup okumadığıma bakıp elinizde olan bir kitabı bile kabul ederim. Yada internetten aldığınız bir kitabı direk olarak arkadaşın adresine gönderirseniz daha masrafsız olur.

yanına extra hediye olur diye çekindim açıkçası. çünkü kitap ve ayraç netten kolay şekilde alınabilir.
extra bişi almak için yaşadığım yer müsait değil o yüzden.

__giz__ __giz__ z_ 10.muz olabilir belki:KK51:
ben 20 tl sınırı konulmasından yanayım açıkçası, altın günlerinde herkes istediği büyüklükte altın almıyor neticede:KK70:
internetten alıp doğrudan gönderebiliriz, ikinci kez kargoyla uğraşmayız, fatura da gitse bile fiyat verdiğimiz için ayıp olacak bi'şey olmaz:KK51:
eğer elimizdeki kitabı göndereceksek de temiz olsun yeter

@_giz_ 10.muz olabilir belki:KK51:
ben 20 tl sınırı konulmasından yanayım açıkçası, altın günlerinde herkes istediği büyüklükte altın almıyor neticede:KK70:
internetten alıp doğrudan gönderebiliriz, ikinci kez kargoyla uğraşmayız, fatura da gitse bile fiyat verdiğimiz için ayıp olacak bi'şey olmaz:KK51:

evet katılıyorum 20 TL altı olsun faturayıda kimse problem etmesin çünkü kitapların fiyatı zaten sitelerde ortada

aslında 11 kişide yapabiliriz grubu böylece gelen hediye kitap sayısı 10 olur daha değerli olur :KK70:

.

Katılıyorum arkadaşlar. Bence de herkes internetten alsın yollasın. Hem iki defa kargo ücreti ödememiş de oluruz. Ayraca falan da kimse takılmasın bence temamız kitap burda

X