Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

_asmunikal_

omnia fui nihil expedit....
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2017
2.316
6.764
KİTAP DOSTLARI İÇİN BİR BULUŞMA NOKTASI.....

Kitaplar… Bizi bu dünyadan alıp başka yerlere sürüklerler; bazen fantastik bir dünyaya, bazen bir ütopyaya, bazen geleceğe, bazen ise geçmişe...

Kitap tavsiyeleri, yorumları bulabileceğiniz gibi siz de kitap tavsiye edip; yorumlarınızla sayfaya renk katabilirsiniz... Listeye girip bir baykuş da siz olabilirsiniz :) Bunun için yapmanız gereken;

1- Sayfaya düzenli uğrayıp, X kitabı okuyorum, X sayfadayım gibi bildirim yapmanız gerekiyor.. Dilerseniz kitabı bitirince kitap hakkında ki görüşlerinizi de belirtebilirsiniz.

2-Baykuş olabilmek için, en az 2 ay "Kitap Severlerin Buluşma Noktası Bildirim" topiğine düzenli bildirim yapmanız ve "Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥" topiğine düzenli uğramanız, mazeretiniz var ise belirtmeniz gerekmekte. ( Düzenli 2 ay bildirim yapıp sayfamıza uğrayanlar listeye girebileceklerdir)

3-Her ay ilk üçe girenler ilk sayfada yayınlanacaktır.

4- Yılbaşında yıllık hedefler belirlenip, sene sonuna doğru bu hedefleri ne kadar gerçekleştirdiğimizin analizi yapılacaktır.

5-Polemiğe girmemek şartı ile, her türlü kitabı okumak serbestir..

Keyifli okumalar. Kitapla kalın ♥

aaa.jpg

1017𺦹-+02.jpg

Son düzenleme:
Cok komik kimse inanmaz kk nin g.play uygulamasini indirdim.4 yil sonra ilk defa digerkonuyu kafe kitabi takibe alayim dedim.bildirim alayim telde kolay olur bulmasi. Tamda bugun konu kapandi.
Bunu kaydet o zaman AZRA ve lütfen bu sene aramızda ol, benim gözlerim seni arıyor ister inan ister inanma :oops:

X