Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saça evde brezilya fönü, olmamış gibi (resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Kahvekokulukadin

Kahvekokulukadin
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2017
410
1.061
Selam kızlar :halay:
Normalde kıvırcık ve kabarık bir saça sahibim. Saçımın doğal hali şöyle
20180118_131257.jpg

Ben saçıma evde brezilya fönü yaptım düzleştiriyorum haliyle 3 gün boyunca. Düzleştirince böyle oluyor
Screenshot_20180118-131949.png
Screenshot_20180118-131951.png
Screenshot_20180118-131955.png

Sizce olmuş mu? Bana yine kötü gibi geliyor düzleşmiyormuş gibi geliyor saçım takıntı yaptım resmen :KK70: sizce düz mü bu saç en azından dışarda kullanılır mı? :KK39:

Eklentiler

• Screenshot_20180118-131953.png
    Screenshot_20180118-131953.png
    153,5 KB · Görüntüleme: 68
Brezilya fonu bana kimyasal ya zararlı gibi geliyor K Kahvekokulukadin ne diyorsun :110:
Maalesef öyle ama ne yapayım ki artık sonuçta yedigimiz içtiğimiz giydiğimiz hiçbir şey doğal veya zararsız değil bir de bu olsun dedim hep toplamaktan da bıktım artık saçımı, kullanılacak gibi değil ki saç zaten

Maalesef öyle ama ne yapayım ki artık sonuçta yedigimiz içtiğimiz giydiğimiz hiçbir şey doğal veya zararsız değil bir de bu olsun dedim hep toplamaktan da bıktım artık saçımı, kullanılacak gibi değil ki saç zaten [QUOTE]

Bende istiyorum ama sirf bu sebepten vazgeçiyorum.
Sen iyi yapmışsın, bende cesaret yok.
Boya bile kullanmıyorum.
Böyle olunca da pek hoşuma gitmiyor bakalım su havalar biraz duzelsin bi ayar çekerim :KK66:

saçlarınız gayet güzel görünüyor. oldukça yatışmış ve parlak. ben de dalgalı ve açıcıdan ytıparanmış saçıma keratin yapmıştım. duş sonrası oldukça kolaylık oldu. fön vs yapmadığım için yıpranma da az oluyor. tatillerde özellikle çok rahat oluyor. güle güle kullanın.

X