Saç Kesim Şekilleri ...Kıvırcık Saçlar Ve Sekillendirme ...

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben düz saçlıyım..taft ın extra güçlüsünü kullanıyorum köpük..bide vigoyla çok güsel oluyo..ama rtesi gün hemen havası sönüyo saçımın o çok sinir bozucu...

AHHH AHH BENDE BU durumdan sıkayetcı olanlardanım bı ara röfle yaptırdım saclarıma mahvoldu sonradan kendı rengıne boyadım dove terapı setı kullandım bı fayda göremedım sımdı elseve aldım boyalı saclar ıcın olanını umarım ii gelır.
bırde ben saclarımı toplamadan duramıorummmm bana bu konuda yardımcı olun lutfen kabarmasııı delı edıor benııı:KK43:(((

benimde saçlarım kıvırcık,elidorun turuncu renkte bizim için yaratılmış şampuanını kullanıyorum:)saçlarımın banyodan sonra havluyla ıslaklığını aldıktan sonra tarıyorum gayetde güzel açılıyor.şekil vermek içinde akatın saç köpükleri var,çok da güzel ;yeşil renk olanını kullanıyorum sertleştiricili olmadığı için çok doğal ve güzel görünüyor tavsiye ederim canım

arkadşlar benimde saçlarım kıvırcık uzun veb uklleleri çok güzel çok begeniliyo ama ben taramıyorum hiç banyodan sonra yıkayım havluyu sarıp saba h okula giderkeb acıyorum hiç karışmıyo ben tararamam saclarımı dagınıkta durmaz tek sorunu yatarken bukllelerın inmesi sabah kalktıgımda zor sekil veriyorum bukllerın kendine gelmesini bekliyorum ama genede çok seviyorum bazen bunaltıyolar ama genede çok hoşşş

arkadaşlar o vigo ne işey arıyo buklleleri bi belirgenleştiriyo yardımcı olabilirmisiniz

bende jöle kullanıyorum sadece zaten öyle kıvırcıkkii hemen şekil alıyor..banyodan hemen sonra tarıyorum..bi ara 7/24 kullanmıştım bi işe yaramadı berbat oluyordu saçlarımm :)en iyisi jöle bence...

avonun durulanmayan bakımı çok güsel..hem kabarmıyor hemde ıslak görünüm vermiyor..ve çok güsel kokuyor

kerastese in şampuanı ve bakım maskesi çok güzel kızlar
ayrıca şekil vermek içinde taft saç köpüğü kullanıyorum ve muhakkak 2 veye 3 güne yıkıyorum ve banyodan sonra ıslakken tarıyorum
ama bi dahaki yıkamaya kadar taramıyorum....

arkadaşlar schwarzkopf gliss durulanmayan sprey şeklinde saç kremi var, hem muhteşem kokuyor, hem saçları yumuşacık yapıyor hem de kabarmasını önlüyor. ben saçım nemliyken sıkıyorum ellerimle dağıtıyorum ama taramıyorum sonra tepede germeden topluyorum , çok güzel oluyor deneyin derim, yerimseniben

arkadaşlar schwarzkopf gliss durulanmayan sprey şeklinde saç kremi var, hem muhteşem kokuyor, hem saçları yumuşacık yapıyor hem de kabarmasını önlüyor. ben saçım nemliyken sıkıyorum ellerimle dağıtıyorum ama taramıyorum sonra tepede germeden topluyorum , çok güzel oluyor deneyin derim, yerimseniben
kesnlkle katılıorum. bn de onu kullanıorum ve çok memnunum :smiley-cool:

benimkiler kabarıyo o yüzden (bi kaç ere kullandm) elidor 7 24 turuncuyu kullanıyorum ama ondan önce banyoda bakım maskesi sürüyorum zararlımı bilmem ama bende biraz işe yarıyo malesef yine de kabarıyo saçlar :KK43:

ben elidor kullanıyorum kıvırcık saçlar için olanını çokta memnunumm
kokusuda güzelll

yha bnmkiler dagalı ama kıvırcık da oluyo bisi yapmadan saçlarım çok güsel herkes begenir tek sorun kabarması .... (çöz
m önerileriniz varsa lütfn saç bakım bölümünde yardım lütfen saçlarım çok kötü durumda die bi yazı var oraya yazın burdan takip edemiyorum da :KK70:)

pantenin kıvırcık saçlar için olan şampuanından ve bakım kreminden kullanıyorum. şekillendirmek için de yine pantenin saç şekillendiricisi. yalnız onu bulmak zor oluyo, bulamıyorsam egos jöle. banyodan çıktığımda tayarıp şekillendirici sürüyorum. saç kurutma makinesinin vigosuyla kurutuyorum. yalnız tavsiyem sıcak havalarda doğal kurumaya bırakın. daha güzel oluyo saç kurutma makinesinden.en kötüsü yıkayp yatmak şekil falan kalmıyo. ertesi gün de sabah tekrar yıkayamayacğım için toplamak zorunda kalıyorum. herşeye rağmen kıvırcık saçtan memnunum. bi ara hev edip saç düzleştiric aldım sadece 2 kez kullandım öylece duruyor. herkes kıvırcık halini daha çok beğeniyor.

bir ekleme daha. sakın kuruyken taramaya kalkmayın. duş almadığım günler hafif ıslatıp elimle şekillendiriyorum. tarak girdiği an bozuluyor.

benim saçlarım doğal su dalgası çok kıvırcık değil.. ben pantene nin şekillendirici koruyucu kreminin düz saçlar için olanını kullanıyorum yani mükemmel bukleler değil tam tersi düzünü inanılmaz güzel yapıyor su dalgalarımı tane tane iri iri yapıyor.. çok memnunum.... bupantene ince uzun olup ..durulanmayanı .........

bende pantenin kıvırcık saçlar için olan şampuanını kullanıyorum..krem olarak elidorun 7/24 kıvırcık olanını kullanıyorum..yanlız saçlarımı hiç taramıyordum.şimdi sadece çamterebentin kullanırken duşta tarıyorum..memnun sayılabilirim başka çarem olmadığı için...jöle kullanmayı sevmiyorum hem zaman kaybı hemde hergün yıkanması lazım..JÖLE,SPREY,KÖPÜK,7/24 HEPSİNİ KULLANDIM DAHA FARKLI ÖNERİLERİ OLAN VARMI???.DAHA ÇOK DOĞAL YOLLARI TERCİH ETMEK İSTİYORUM..YIKA VE ÇIK GİBİ HASRETİMM :KK43::KK43::KK43:

X