Kıvırcık saçlara güncel bakım önerileri

limonlucayy

Tanısan çok seversin 😉
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2018
453
376
aaa çok sevindim tatlım begenmene yaa kestirme o zaman 😁
Şeklini bozdum saçlarımın ya kendim evde kesince 😁birde hacimli görünsün diye istiyorum ama zamanı var herhalde kestirmenin 😉 valla çok beğendim hem şekil vermesine hem nemlendirmesine bayıldım kokusu desen beni benden aldı😍

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.718
10.738
Şeklini bozdum saçlarımın ya kendim evde kesince 😁birde hacimli görünsün diye istiyorum ama zamanı var herhalde kestirmenin 😉 valla çok beğendim hem şekil vermesine hem nemlendirmesine bayıldım kokusu desen beni benden aldı😍
amann kıvırcık olunca hiç belli olmaz şeklinin bozuk oldugu ben de senelerce kestim kendim ama şimdi uzatmışken kıyamıyorum hiç :KK76:

limonlucayy

Tanısan çok seversin 😉
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2018
453
376
amann kıvırcık olunca hiç belli olmaz şeklinin bozuk oldugu ben de senelerce kestim kendim ama şimdi uzatmışken kıyamıyorum hiç :KK76:
Aynen canım şekil bozukluğunu ben bile anlamıyorum yakışsa kahkğl yapacağım ama cesaret edemiyorum. Aslında kıvırcık kısa saçta daha güzel duruyor uzadıkça aşağıya akıyor ya bukleler birde kısa iken bonus gibi oluyor çok beğeniyorum 😁 epey zaman kısa kullandı isen uzun kullan kestirme 😁

medusares

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
3.718
10.738
Aynen canım şekil bozukluğunu ben bile anlamıyorum yakışsa kahkğl yapacağım ama cesaret edemiyorum. Aslında kıvırcık kısa saçta daha güzel duruyor uzadıkça aşağıya akıyor ya bukleler birde kısa iken bonus gibi oluyor çok beğeniyorum 😁 epey zaman kısa kullandı isen uzun kullan kestirme 😁
senelerce hep kestim kestirdim 1,5 yıldır uzatmaya çalışıyorum. Ama haklısın kısa da çok tatlı oluyor. :KK66:

diririm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
42
57
Buraya unutmamak icin bir mesaj birakiyorum. Bos oldugum bir vakit teker teker buraya urun yorumlari yapacagim. Saclarimi senelerce duzlestirdim, 2 senedir de buklelerim geri gelsin diye ugrasiyorum ama bukleler geri gelmeyecek gibi. Yine de yardimim dokunursa en iyi gelen urunleri aciklayacagim size de cunku elimden geldigince farkli urun denemeye calisiyorum iceriklerine de bakarak. :")

Rssyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2017
41
19
29
Bende düzleştirici ve sürekli maşa, yaparak, saçımın şeklini bozmuştum bir yılda bukleler baya düzeldi. Saçım çok kuru olduğu için nemlendiren bir şampuan aradım ve yves rocher boyalı saçlar serisi bana çok iyi geldi. Şampuan ve maskesini kullanıyorum. Duştan sonrada hindistan cevizi yağı ve gliserin karıştırdım ıslakken saçlarıma sürüp otacının bitkisel jölesi ile şekil verip kendi kendine kurumasını bekliyorum.