Saç Kesim Şekilleri KIVIRCIK SAÇLARIM DÜZLEŞMEYE BAŞLADI YARDIM EDİN :(((

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

minikorganizer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2017
216
81
Arkadaşlar geçen sene gür,hacimli ve belirgin bukleli kıvırcık saçlarım vardı.Elidor’un bukle belirginleştirici kremini kullanmaya başlayalı 5 ay oldu saç diplerime daha da güzel olsun diye bolca sürüyordum her gün yıkayıp kurutuyordum,lakin saç diplerim dümdüz oldu alt kısımlar ise aynı şekilde gür ve kıvırcık.sizde az çok ne kadar kötü gözüktüğünü hayal etmişsinizdir.eski saçıma kavuşmak için ne yapabilirim?????Lütfen yardımcı olun kafaya çok takıyorum sinirlerim bozulmaya başladı

O tarz ürünler saç diplerine uygulanmaz, neden yaptınız ki bunu:KK43: Ama fazla etkili olduğuna inanmıyorum elidorun. Maşa kullanıyormusunuz? O yapmıçtır belki
Bu konuda profesyonel yardım geregecekdir. Bi bilene sormak en iyisi.

Arkadaşlar saçım için yves rocher’ın curl şampuanını kullanıyordum içine 15-20 damla c vitamini ilacımdan damlattım,(internette okuduğuma göre saçlara iyi geliyormuş)saç diplerim sanki biraz düzelmeye başladı gibi ve elidor’un bukle kremini bıraktım yerine panten’in bukle kremini kullanıyorum ve diplere hiç bir krem uygulamıyorum şükürler olsun eskisi kadar kötü değil :)) çok mutlu oldum yaa

X