kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

merhaba, benimde tüp bebekle oldu. 9.gün beta hcg 53dü. 11.gün 102 oldu. 13. gün 215 oldu. dr. tek gibi duruyor dedi. ben de tek zannediyordum ama ikizmiş meğer :)

kızlar hiç birbirini tutmuyor kiminin çok düşük ikiz olmuş kiminin yüksek tek olmuş.ama ben çok tedirgin oldum.benimde 12.gün 158 çıktı.ikiz olur diye korkuyorum.yarın keseyi görmeye gidecez.ama yine içim rahat etmicek çünkü keseyi görüp tek diyenlerin bir çoğu ikizle karşılaşmış.oooof kafam çok karıştı ya...

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var idrar testinde çift çizgiyi görünce hemen dotora gittim ultrasonda bişey çıkmadı doktor küçükse çıkmayabilir dedi kan tahlili yaptırdım değerim 2470 çıktı ultrasonda gözükmediğine göre tahminen 2 haftalık ikiz olabilirmi???cvplarınızı bekliyorum

merhaba arkadaşlar..benim SAT 18 şubat,14 martta regl olmama gerekirken olmadım.16 sında kanda 269 çıktı,sizce tekmi yoksa ikiz olabilir mi? cevap veririseniz çok sevinirim..

slm arkadaşlar benim sat 14 şubat 17 martta beta hcg testi yaptırdım sonuç 1866.3 sizce ikizolabilir mi bilgisi olan arkadaşlar lütfen cvp:Saruboceq:

merhaba, benim de tüp bebek,11. gün 255, 13. gün 576 çıktı. önce iki kese gördük, sonra 3 kalp atışı duyduk. şu an üçüzler, ama ikize indirilecek.

bende normal 19mart ta regl olacaktım ben dayanamayıp 16mart ta kan testi yaptırdım ve 321 cıktı.....bende cok merak ediyorum aceba tek mi ikiz mi diye sizce nedir cevap veren olursa sevinirim ....haftaya doktora gidcem ama merak ediyor insan???????????

bende normal 19mart ta regl olacaktım ben dayanamayıp 16mart ta kan testi yaptırdım ve 321 cıktı.....bende cok merak ediyorum aceba tek mi ikiz mi diye sizce nedir cevap veren olursa sevinirim ....haftaya doktora gidcem ama merak ediyor insan???????????

merhaba canım.benim son adet tarihim 16 şubattı.11 martta kan testi ile hamile olugumu öğrendim.1 martta transferim yapılmıştı.kan değerim 134 dü ve belki çoğul gebeliktir dediler.2 gün sonra tekrar istendi ve değerim ikiye katlandı.29 martta randevum vardı.2 tane kese göründü.yani içi dolu ikizlerim olcak.hatta maşallah kalpleri bile atmaya başladı duydum.sen ne durumdasın*zemuszemus

Benimde transferden sonra 11. gün 196, 13. gün 477 çıktı. Bir hafta sonra yaptırdım 8000 lere çıkmış:)

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım daha acemiyim :eek:

bende 5+6 haftalık hamileyim

4+1 ken kan tahlilim 1125
5+2 iken kan tahlilim 9398 çıktı acaba ikiz olabilir mi? çok merak ettim kaçıncı haftada öğrenebilirim acaba :dance:

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım daha acemiyim :eek:

bende 5+6 haftalık hamileyim

4+1 ken kan tahlilim 1125
5+2 iken kan tahlilim 9398 çıktı acaba ikiz olabilir mi? çok merak ettim kaçıncı haftada öğrenebilirim acaba :dance:

benim 6 haftalıkken vajinal ultrasonda ikiz oldukları gözüktü,kalp atışlarınıda aldık
önemli olan sağlıklı olmaları tek çift farketmez Allah hayırlısını versin gönlüne göre olsun inşallah

benim 6 haftalıkken vajinal ultrasonda ikiz oldukları gözüktü,kalp atışlarınıda aldık
önemli olan sağlıklı olmaları tek çift farketmez Allah hayırlısını versin gönlüne göre olsun inşallah

canım benim teşekkür ederim ne kadar oldu bebeklerin :)) allah bağışlasın onları .... tabi ki tek çift hiç bişi farketmez yeterki sağlık la doğsun meleğim :sm_cool: o benim herşeyim sadece merak bizimkisi inşallah 6 gün sonra doktora gidicem tekrar hayırlısıyla kalp atışını duysam çok daha mutlu olacağım :emir_bebek:

canım benim teşekkür ederim ne kadar oldu bebeklerin :)) allah bağışlasın onları .... tabi ki tek çift hiç bişi farketmez yeterki sağlık la doğsun meleğim :sm_cool: o benim herşeyim sadece merak bizimkisi inşallah 6 gün sonra doktora gidicem tekrar hayırlısıyla kalp atışını duysam çok daha mutlu olacağım :emir_bebek:

17 haftadayım Allah bağışlarsa
Allah hepimizin meleklerine doğmayı nasip etsin sağlıkla inşallah:nazar::nazar:

arkadaşlar adetime 4 gün kala 109,95 sizce ikiz olma ihtimali varmı?Benim önceki düşük olan bebeğimde ikizdi doğal yolla hamile kalmıştım.Ama şimdiki tüp bebek.Tek embryo transfer edildi.Çok merak ediyorum.Ailemde ikizlik var.

arkadaşlar adetime 4 gün kala 109,95 sizce ikiz olma ihtimali varmı?Benim önceki düşük olan bebeğimde ikizdi doğal yolla hamile kalmıştım.Ama şimdiki tüp bebek.Tek embryo transfer edildi.Çok merak ediyorum.Ailemde ikizlik var.

Canım tebrik ederim.Bence ikiz olabilir.Benim transferin 8.günü 70 küsür, 12 gün 200 falan çıkmıştı.

X