kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

canım benim adetimi 1 gün geçtikten sonra 359 gibi bişeydi ve dördüzdü

yaaaaaaaaaa
çok şaşırdım yani bendede öyle bir durum olabilir mi
bazen düşündüğümüz gibi olmuyor her şey Allahtan hayırlısı ama ben ikiz de istemiyodum
bu değerden dolayı şu an çok telaşlıyım

valla tüp bebek dört tane konulmuştu.dördüde tuttu.sonra ikiye indirgendi risk yüzünden tabii.bence ihtimal olabilirde ama herşey Allahın takdiri tabikide.ama inş.istediğin gibi olur herşey

valla tüp bebek dört tane konulmuştu.dördüde tuttu.sonra ikiye indirgendi risk yüzünden tabii.bence ihtimal olabilirde ama herşey Allahın takdiri tabikide.ama inş.istediğin gibi olur herşey

canım Allah hayırlı etsin analı babalı büyütsün.
ben tüp bebek olayını bilmiyorum
benim doğal oluyo.doğalda bu değer normal mi acaba.

arkadaşlar bir sorunum var ve benim gibi olan başkaları var mı merak ediyorum. geçen ay düşük yaptım ama daha çok küçüktü. adetim 10 gün gecikti ve beta hcg 48 saatte ikiye katlaması gerekirken az yükseldi ve kısa sürede düştü. bu ay yine aynı şey oluyor çocuk isityoruz. ama şu an hamilemiyim değilmiyim bilemiyorum

arkadaşlar bir sorunum var ve benim gibi olan başkaları var mı merak ediyorum. geçen ay düşük yaptım ama daha çok küçüktü. adetim 10 gün gecikti ve beta hcg 48 saatte ikiye katlaması gerekirken az yükseldi ve kısa sürede düştü. bu ay yine aynı şey oluyor çocuk isityoruz. ama şu an hamilemiyim değilmiyim bilemiyorum

canım bende geçen ay düşük yaptım sanırım 6 haftalıktı. kan testi yaptırmıştım 56 sonra 18 sonra 6 ve kanamam başladı böyle küçük düşüklere kimyasal gebelik diyor doktorlar. ve bu ay adetim yine gecikti kan testi yaptırdım 339 sonra 813 tü en son geçen cuma yaptırdım dün doktora gittim ve keseyi yada 2 kese gördük kan değerime göre ikiz değildir dedi doktor muhtemelen kesnin yanında kanama başlamış dedi şimdi çok korkuyorum aynı şeyi yaşarım diye iğne ilaç verdi inşallah bişey olmaz canım sende ihmal etme önce kan testini yaptır ve doktora git geçen ay sağlıksız bi gebelik geçirdin çünki inşallah bi sorun yoktur ama ihmal etme doktor çok iyi yapmışsın gelmekle dedi.yinede benim durumum riskli:1no2:

Selam Kızlar Sat tarihim 12 Ocak
02.02.11 de bhcg değerim 3
10.02.11 de bhcg değerim 597 oldu
sizce ikiz olma ihtimali varmıı ??

BENDE ADETİM BEŞ GÜN GEÇİNCE BAKTIRDIM HCG DEĞERİ 1972 ÇIKMIŞTI (24.01.2011)
BEŞ GÜN DAHA GEÇTİ SADECE KESE GÖRÜNDÜ (29.01.2011)
DÜN KONTROLE GİTTİM 7 HAFTALIK İKİZ ÇIKTI :KK1: HİÇ BEKLEMİYORDUM ÇOK ŞAŞIRDIM. ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VERSİN.

:emir_bebek: :nazar: :emir_bebek:

BENDE ADETİM BEŞ GÜN GEÇİNCE BAKTIRDIM HCG DEĞERİ 1972 ÇIKMIŞTI (24.01.2011)
BEŞ GÜN DAHA GEÇTİ SADECE KESE GÖRÜNDÜ (29.01.2011)
DÜN KONTROLE GİTTİM 7 HAFTALIK İKİZ ÇIKTI :KK1: HİÇ BEKLEMİYORDUM ÇOK ŞAŞIRDIM. ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VERSİN.

:emir_bebek: :nazar: :emir_bebek:

şuanda tam 5 haftalığız siz nezaman ikiz olduğunu öğrendiniz ve cuma günü ultrasona giricem inşallah orda görebilirmiyim bu değerle

biz 9 haftalıkken öğrenmiştik ikiz olduğunu...

tek bebek bekliyorduk kalp atışını bile duymuştuk ama kızım bize süpriz yaptı :)

tanımammı tatlım inşallah ama birsürü yazı okudum yazılanları filan hep ikizmiş gibi geliyo bi sorayım dedim ikizi olanlara

tanımammı tatlım inşallah ama birsürü yazı okudum yazılanları filan hep ikizmiş gibi geliyo bi sorayım dedim ikizi olanlara

inşallah canım..allahım gönlüne göre versin...

benim değerlerim kaç çıkmıştı hatırlıymadım üstünden 2,5 yıl geçti ama yeni hamiş arkadaşlarımız yardımcı olurlar sana...bizi habersiz bırakma..

kızlar ben adet olmam gereken gün tahlil yaptırdım 488 çıktı.sizce ikiz olabilir mi?

X