KIZ isim önerileri

Gamze Ercan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2023
28
15
25
Merhaba arkadaslar 🌸

Firdevs isminin yanına yakışacak bir isim arıyorum. Aklıma hiç içime sinen bir kız ismi gelmiyor maalesef. O yüzden bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum 🥰

Merhaba arkadaslar 🌸

Firdevs isminin yanına yakışacak bir isim arıyorum. Aklıma hiç içime sinen bir kız ismi gelmiyor maalesef. O yüzden bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum 🥰
Benim adım firdevs
Bence koyma kullanımı çok zor dalga geçen çok oluyor hiç güzelde değil kv boşver yazık kızına

size gönül koymasın diye eğer istemediğiniz bir ismi koyacaksanız koymayın bence , siz sevdiniz mi o ismi
Ben de kv ismini sevmiyorum kaldı ki kendi ismini kendi de sevmiyor 😅 evlenmeden önce büyüklerin ismini koymaya karşıydım ama benim annem düğümün ardından vefat etti ve onun ismini vermek istiyorum onun gibi merhametli iyi kalpli bir insan olsun istiyorum yanına isim de ekleyeceğim ama birkaç sene sonra olur da 2. Kızım olursa kv adımı koy diye surat asarsa koyar mıyım bilmiyorum çünkü kendisi hem kızım olacağına sevinmedi erkek istiyormuş hem de kadın kendi adını sevmiyor zaten o yüzden onun ismini vermeyi hiç düşünmedim düşünmüyorum da 🥲😜

Yegenimin adi Elis Ayse o yüzden ayse olmaz ☺️
Firdevste kaynananın adı firdevs oluyorsa ayşe de olur 😀 kadının öyle bi isteği yokmuş, ki olsa bile çok saçma dede nine adı koymak. Dünyada başka isim kalmamış gibi. niye adını koymak için yanına yakışan isim bulmaya zorluyosun. O gönül koymasın diye kendi beğendiğin ismi koyamıyosun. Sizin heveslerinizin bi önemi yokmu.

Lena olabilir sanki

size gönül koymasın diye eğer istemediğiniz bir ismi koyacaksanız koymayın bence , siz sevdiniz mi o ismi
Ben de kv ismini sevmiyorum kaldı ki kendi ismini kendi de sevmiyor 😅 evlenmeden önce büyüklerin ismini koymaya karşıydım ama benim annem düğümün ardından vefat etti ve onun ismini vermek istiyorum onun gibi merhametli iyi kalpli bir insan olsun istiyorum yanına isim de ekleyeceğim ama birkaç sene sonra olur da 2. Kızım olursa kv adımı koy diye surat asarsa koyar mıyım bilmiyorum çünkü kendisi hem kızım olacağına sevinmedi erkek istiyormuş hem de kadın kendi adını sevmiyor zaten o yüzden onun ismini vermeyi hiç düşünmedim düşünmüyorum da 🥲😜
Muhtemelen koymicaz zaten. Avusturyada yasiyoruz ve burda zor söylerler diye düsünüyorum. Ama eger güzel bi isim bulsaydik bi ihtimal koyabilirdik. Ama esim zorlamiyor zaten öyle geri kafali degildir 😂

Firdevste kaynananın adı firdevs oluyorsa ayşe de olur 😀 kadının öyle bi isteği yokmuş, ki olsa bile çok saçma dede nine adı koymak. Dünyada başka isim kalmamış gibi. niye adını koymak için yanına yakışan isim bulmaya zorluyosun. O gönül koymasın diye kendi beğendiğin ismi koyamıyosun. Sizin heveslerinizin bi önemi yokmu.
Ya simdi şöylede birsey var. Esimim kuzenleride anne baba oldu veya oluyor suan ayni zamanda ve hepsi dede nine adini verdi 😒 herkes verirde esim vermezse laf ederler. Benim umrumda degil ama esimin nekadar umrunda onu suan icin kestiremiyorum 😅 ama benim avantajım avusturyada yasamam ve burda Firdevsi kolay kolay söyleyemezler cok zor gelir dilleri dönmez

Anlami cok güzel ama kullanimi zor ve ben avusturyada yasiyorum yani burdakiler icin dahada zor. Muhtemelen koymicaz zaten bakalim
Kullanımı çok zor gerçekten çok dalga geçen oluyordu annemle hep kavga ettim ismim için
Bazen çok beğenende oluyor anlamıda gerçekten çok güzel ama mesela kızım olsa meva koyabilirim onun anlamıda aynı cennet daha öz kullanışlı

X