KIZ isim önerileri

Firdevs kuran da geçiyor. Allah ın andığı hiçbir kelime demode olamaz. 1400 küsur yıldır anılıyor içinde okunuyor isim olarak da konuluyor. Sizin beyniniz demode.
Ya sen şaka mısın? Bence demode? Ben fikrimi söyledim, seni ne ilgilendirir? Bak tekrar diyorum DEMODE DE-MO-DEEEE. Aaaa bu nedir ya! Kimin beyninin demode olduğu belli, 1000 kişiye sorsan 999'u da demode der. Demeyen sen olursun, o da senin demode ruhundan dolayı. 1400 yıldır anılıyor diyorsun, yazdığını bi kendin oku. Eski bir isim diyen sensin! Kuran'da geçiyor diye demode olamaz mı, ayrıca Türkçe isimler dururken bu Arapça sevdanız nedir??? İşine bak. Sizin gibiler yüzünden nefret ettik bu forumdan, ota boka polemiğe giriyorsunuz. Eve otur otur sıkılıyorsunuz birine saracaksınız illa! Sanane benim fikrimden sen kimsin ya? Bunları yazdım diye da ban yicem hiç umrumda de değil !

Ya sen şaka mısın? Bence demode? Ben fikrimi söyledim, seni ne ilgilendirir? Bak tekrar diyorum DEMODE DE-MO-DEEEE. Aaaa bu nedir ya! Kimin beyninin demode olduğu belli, 1000 kişiye sorsan 999'u da demode der. Demeyen sen olursun, o da senin demode ruhundan dolayı. 1400 yıldır anılıyor diyorsun, yazdığını bi kendin oku. Eski bir isim diyen sensin! Kuran'da geçiyor diye demode olamaz mı, ayrıca Türkçe isimler dururken bu Arapça sevdanız nedir??? İşine bak. Sizin gibiler yüzünden nefret ettik bu forumdan, ota boka polemiğe giriyorsunuz. Eve otur otur sıkılıyorsunuz birine saracaksınız illa! Sanane benim fikrimden sen kimsin ya? Bunları yazdım diye da ban yicem hiç umrumda de değil !
Sen kim oluyorsun da benle böyle konuşuyorsun. Günümüzde kullandığımız bir sürü arapça kelime var onları da kullanma! Beyin özürlü olan sensin, tekrar tekrar aynı konuyu açarak forumda kocanın arkasından iş çevirip kocanın dedikodusunu yaparak bunu gösterdin zaten. Kimin sıkılıp buraya sardığı belli terbiyesiz ahlaksız. İnancı olan insanlarla böyle konuşma hakkını da sana kimse vermiyor! Birşeyin o kadar küsur yıl gelmesi eskimiş olduğunu göstermez ne kadar kıymetli olduğunu gösterir. Bunu akıl edemiyorsan edenlere de saygı duymasını bileceksin terbiyesiz.

Bir de şöyle bir konu var. Kimin ismini koyarsaniz, o kişinin hayatıyla ilgili kaderini de cocugunuza yansitmiş olacaksiniz. Nene dede ismi koymak risklidir. Eger bu firdevs hanim, sanşsız kederli ve mutlu olmayan bir hayat yaşadıysa, o enerjiyi cocuga cekme ihtimali oluyor. Isim kaderindir derler. O yuzden naçizane tavsiyem, firdevs ismini koyarken, içinizdem deyin ki, niyet ediyorum kuranda geçen anlami ile koymaya..gibi.. cunku isim koyma enerjisi anneye aittir. .allah saglikla mutlulukla buyutsun

Bence tek Firdevs koyun. Demode diyenleri anlamıyorum. Demode olmasın diye Mila, Lila, Eva, Ela koyuyorlar. Köpek isimleri gibi hepsi. Firdevs derinliği olan, kaliteli bir isim. Her yaşta yakışır. Ayrıca şu anki moda isimler de 40-50 yıl sonra demode olucak ve anneanne adı denicek. Gayet güzel mis gibi isim bence.

Benimle bir probleminiz mi var? Sizi tanımıyorum galiba, her konudaki alakalı alakalı mesajıma dislike atmışsınız. Sorununuz varsa çözelim ama sizin kim olduğunuzu bilmiyorum aksi takdirde seri dislike atmaktan admine bildirmek zorundayım Hande?

Mune Mune merhaba Handeli95 Handeli95 adlı kişi sebepli sebepsiz bütün yorumlarıma dislike atıyor, biraz tacize giriyor, ilgilenebilir misiniz acaba?
Neden polemiğe giriyorsunuz sizin canınız mı sıkılıyor anlamıyorum. Sen bana 'seri dislike' attın. Profilini inceledim, beğenmedim yorumlarını. Dislike butonu bunun için yok mu? Sebepsiz neden olsun :) Yukarıda 'demode diyenleri anlamıyorum' vs diyerek bana laf atmana rağmen cevap vermedim polemiğe girmemek için. Zira bana yukarıda hakaret eden şahışla ilgili yasal sürecim var zaten, burada alışık olmak lazım sanırım polemiğe :)

Sen kim oluyorsun da benle böyle konuşuyorsun. Günümüzde kullandığımız bir sürü arapça kelime var onları da kullanma! Beyin özürlü olan sensin, tekrar tekrar aynı konuyu açarak forumda kocanın arkasından iş çevirip kocanın dedikodusunu yaparak bunu gösterdin zaten. Kimin sıkılıp buraya sardığı belli terbiyesiz ahlaksız. İnancı olan insanlarla böyle konuşma hakkını da sana kimse vermiyor! Birşeyin o kadar küsur yıl gelmesi eskimiş olduğunu göstermez ne kadar kıymetli olduğunu gösterir. Bunu akıl edemiyorsan edenlere de saygı duymasını bileceksin terbiyesiz.
Sana da bu vasıtayla iletmiş oldum ama :) Sana ben cevap vermiyorum, yargı verecek ahlaksız terbiyesiz beyin özürlü ne demekmiş :)

Arkadaş Firdevs isminin yanına isim istemis hepsi bu ...ister eski isim koyar ister yeni

Demode olunca ne oluyor hepimizin annesinin ismi de demode o zaman... hatta bizlerin isimleride bundan 30 yıl sonra demode olucak...yani dünyanın sonumu ki dalga yapılmış

Dalga geçilmiş yorumlar yapılmış herkesin çocuğu yiğeni var kimbilir isimleri ne?

Yazılsa buraya birileri beğenir birileri beğenmez dalga geçer bu nasıl isim böyle diye

bu doğru mu?? yani genelde isim önerilerinde bu hep oluyor

Herkes ne isim koyarsa koyar sadece bir isim önerisi yazilicak hepsi bu

Ayrıca Firdevs cennette bir makam ve ırmakların aktığı bir yer çokta güzel anlamı var

Firdevs yanına Nisa olabilir

Yada mina

Firdevs Mina

Son düzenleme:
Neden polemiğe giriyorsunuz sizin canınız mı sıkılıyor anlamıyorum. Sen bana 'seri dislike' attın. Profilini inceledim, beğenmedim yorumlarını. Dislike butonu bunun için yok mu? Sebepsiz neden olsun :) Yukarıda 'demode diyenleri anlamıyorum' vs diyerek bana laf atmana rağmen cevap vermedim polemiğe girmemek için. Zira bana yukarıda hakaret eden şahışla ilgili yasal sürecim var zaten, burada alışık olmak lazım sanırım polemiğe :)
yukarıdaki kişi kim bilmiyorum ilgilenmiyorum Hande seni de tanımam etmem, bu konudaki yorumunu konu sahibine yaptığın agresif buldum ve fikrine uyusmadığım için dislike attım ama bunu kendince kandavası gibi görüp alakalı alakasız herşeye dislike atmak bana garip geldi. Neyse random seri dislike atmak sitede yasak diye biliyorum.

yukarıdaki kişi kim bilmiyorum ilgilenmiyorum Hande seni de tanımam etmem, bu konudaki yorumunu konu sahibine yaptığın agresif buldum ve fikrine uyusmadığım için dislike attım ama bunu kendince kandavası gibi görüp alakalı alakasız herşeye dislike atmak bana garip geldi. Neyse random seri dislike atmak sitede yasak diye biliyorum.
Kan davası mı :) Yok o yoruma ben sana dislike atınca dislike attın :) Seri dislike yasaksa maalesef çiğnemiş oldun. Neyse beni zorla ikili diyaloğa sokuyorsunuz. Ha bu arada Firdevs demode bir isim BENCE :)

Kan davası mı :) Yok o yoruma ben sana dislike atınca dislike attın :) Seri dislike yasaksa maalesef çiğnemiş oldun. Neyse beni zorla ikili diyaloğa sokuyorsunuz. Ha bu arada Firdevs demode bir isim BENCE :)

Cok merak ettim beğenmedim yaptınız sebeb nedir

Bende konuya yorum yaptım isim önerimi yazdım

Arkadaşlarla aramız da polimik var beni hiç ilgilendirmez

Sadece siz begenmezsiniz ben beğenirim

Bazi isimler yüzyıllar geçse de eskimez bana göre mesela Zeynep mesele Elif mesela Ayşe mesela Fatma mesele Hatice gibi gibi

Yanı arkadaş doğum yapicak isim koyucak kavgasını siz yapıyorsunuz başka fikri olana da beğenmedim atıyorsunuz

Size göre demode olabilir bana göre çok güzel bir isim

Cok merak ettim beğenmedim yaptınız sebeb nedir

Bende konuya yorum yaptım isim önerimi yazdım

Arkadaşlarla aramız da polimik var beni hiç ilgilendirmez

Sadece siz begenmezsiniz ben beğenirim

Bazi isimler yüzyıllar geçse de eskimez bana göre mesela Zeynep mesele Elif mesela Ayşe mesela Fatma mesele Hatice gibi gibi

Yanı arkadaş doğum yapicak isim koyucak kavgasını siz yapıyorsunuz başka fikri olana da beğenmedim atıyorsunuz

Size göre demode olabilir bana göre çok güzel bir isim
Ablacım, bak ablacım diyorum. Muhtemelen benden büyüksün, profilin öyle gösteriyor.

'
Demode olunca ne oluyor hepimizin annesinin ismi de demode o zaman... hatta bizlerin isimleride bundan 30 yıl sonra demode olucak...yani dünyanın sonumu ki dalga yapılmış
Dalga geçilmiş yorumlar yapılmış herkesin çocuğu yiğeni var kimbilir isimleri ne?
Yazılsa buraya birileri beğenir birileri beğenmez dalga geçer bu nasıl isim böyle diye
Herkes ne isim koyarsa koyar sadece bir isim önerisi yazilicak hepsi bu!

Bak bu yukarıdaki yazında bana laf atıyorsun. Onu BEĞENMEDİM. Açık açık benim hakkımda konuşuyorsun. Dislike atınca da ağlıyorsunuz. Ben nerede dalga geçtim??? Beğenmedim, sevmedim demek dalga mı? İlkokul mezunu falan mısın? Yazım hatalarından belli oluyor eğitim seviyesi, neyse. Okuduğunu anlamamışsın. Ayrıca sana hesap mı vereceğim? Benim hakkımda konuşmayın, yeter yahu düşün yakamdan. Ben modern bir insanım. Demode isimleri beğenmiyorum, bu benim fikrim. Sen git Ayşe, Fatma, Hayriye koy. BANANE? Beğenmiyorum ben! Aa yeter ya üstüme çullandınız. Hakaret et de sana da dava açayım hadi. Yine ban yiyeceğim sizin yüzünüzden. Sorun yok. Hesabı temelli kapatacağım da dava sürecinde olduğum için yapmıyorum şu an. Bu kadar cahil cühela ile uğraşamam katiyyen.

Ablacım, bak ablacım diyorum. Muhtemelen benden büyüksün, profilin öyle gösteriyor.

'
Herkes ne isim koyarsa koyar sadece bir isim önerisi yazilicak hepsi bu!

Bak bu yukarıdaki yazında bana laf atıyorsun. Onu BEĞENMEDİM. Açık açık benim hakkımda konuşuyorsun. Dislike atınca da ağlıyorsunuz. Ben nerede dalga geçtim??? Beğenmedim, sevmedim demek dalga mı? İlkokul mezunu falan mısın? Yazım hatalarından belli oluyor eğitim seviyesi, neyse. Okuduğunu anlamamışsın. Ayrıca sana hesap mı vereceğim? Benim hakkımda konuşmayın, yeter yahu düşün yakamdan. Ben modern bir insanım. Demode isimleri beğenmiyorum, bu benim fikrim. Sen git Ayşe, Fatma, Hayriye koy. BANANE? Beğenmiyorum ben! Aa yeter ya üstüme çullandınız. Hakaret et de sana da dava açayım hadi. Yine ban yiyeceğim sizin yüzünüzden. Sorun yok. Hesabı temelli kapatacağım da dava sürecinde olduğum için yapmıyorum şu an. Bu kadar cahil cühela ile uğraşamam katiyyen.

Sen iyimisin Hayırdır

Bir sen demode dememişim farklı yorum yapılınca sana mi deniyor sanıyorsun

Niye üstüne alındın ki dava açacakmış buyur aç ne diyecen şikayet ederken adliyenin işi yok senin nazınla uğraşacak öylemi 🤣🤣

Modern insanla ne ilgisi var kendini ne sanıyorsun ki azıcık in aşağıya

Cahil derken okul seviyen derken

Sen nerde okudun oxford falan mı

Modern insan dan önce insan olmak önemli nasıl konuşulur hatta kimle nasil konuşulur onu bilmek lazım

Usül adâb bilmek lazım modern biriymiş bunun pek önemi yok

Insanların fikirlerine saygı olmadığın sürece insanlardan kendini üstün gördügün sürece insanları aşaladigin sürece istersen Ultra modern ol dünya lideri ol önce insanlık önemli

Kendini yüksek görüp başkaları cahil demek en büyük cahilliktir bu kulağına küpe olsun

Konu sahibi isim önerisinde bulunmuş senin yaptığın bu hakaretler aşamalar öfke kin nefret neden

Üyeliğini silecekmiş buyur sil

Ayrıca ilkokul mezunu değilim üniversite mezunuyum

Ama insanlik terbiye davranış konuşma okulun verdiği eğitim değildir kişinin kendisiyle ilgili duruşudur buda üniversite mezunu olmaktan yada modern olmaktan daha üstündür ...

buda bir büyük olarak aklında kalsın Ablacığım..
👍👍

Hanımlar rica ediyorum polemiğe girmeyin, üsluplara dikkat edin ve beğenmedim butonunu yerli yersiz kullanmayın.

Yurtdişinda yaşadiğiniz icin ismin kulaga hoş gelmesi ve telafuzu kolay olmasi daha önemli. Demode olmasi sorun değil cünkü kimse ismin anlamini biliyor zaten.

avusturyada yaşadiginiz icin ortasinda sert R harfi olan isim bence uygun değil.

Kayınvalide in gönlünü değil kızının gönlünü hoş tutmaya çalışin bence.Derin çok güzel bir isim.Ama Firdevs değil.Cok yaşlı işi.Bir de malum Firdevs hanım var .Melih bey takimi

X