Kız kanka arıyorum

Gzdylmz26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2016
75
21
28
28 yaşındayım uzun bir süre önce kız arkadaşımla yollarımızı ayırdık üzerine sevgili yapınca gerek duymadım sonra onlada ayrıldık böyle olunca yalnız kaldım çevremde çok insan var ama böyle kafa yapıları uymayınca sohbet dönmüyor benim arayışım sohbet edebileceğimiz eğlenmelere gideceğim canımız sıkılınca caddeye gidip kahve içip dedikodu yapacağım bir best friend arıyorum gebze de yaşıyorum

Arkadaş şart mı? Annenle babanla da takılabilirsin bir süre. Böyle arayarak arkadaş bulunmaz. Sosyal ortamlarda da olabilir. Dans, spor vb

Arkadaş şart mı? Annenle babanla da takılabilirsin bir süre. Böyle arayarak arkadaş bulunmaz. Sosyal ortamlarda da olabilir. Dans, spor vb
Annem babam abim çok samimiyizdir takılırızda ama kız arkadaş yerini almıyor tabikide sosyal ortamlarda da girişken bir insan değilim çekimser yaklaşırım o yüzden de pek faydası olmuyor

tavsiyem internetten değil de günlük hayatında bir atölye, kulüp vb sosyalleşebilecek bir ortama dahil olmak daha iyi

Ama sen manita yapinca best friendini satiyorsan niye bff olalim ki?

Sevgili yapınca arkadaşları ve hayatınızı ihmal ederseniz çok yalnız kalırsınız.

Sevgili yapınca arkadaşlardan uzaklaşmayın ya bunu yapan arkadaşlarımı sezince anında arkadaş listemden çıkartıyorum.

28 yaşındayım uzun bir süre önce kız arkadaşımla yollarımızı ayırdık üzerine sevgili yapınca gerek duymadım sonra onlada ayrıldık böyle olunca yalnız kaldım çevremde çok insan var ama böyle kafa yapıları uymayınca sohbet dönmüyor benim arayışım sohbet edebileceğimiz eğlenmelere gideceğim canımız sıkılınca caddeye gidip kahve içip dedikodu yapacağım bir best friend arıyorum gebze de yaşıyorum

İstanbulda yaşıyorsan yazabilirsin.
Ben yurtdışında yaşıyorum ama istanbula iş ve tedavi dolayısıyla sık sık geliyorum🙏🏻

Annem babam abim çok samimiyizdir takılırızda ama kız arkadaş yerini almıyor tabikide sosyal ortamlarda da girişken bir insan değilim çekimser yaklaşırım o yüzden de pek faydası olmuyor
Mutlaka kafa dengi denk gelir. Ben mesela herkesle muhabbet edebilen bi insanım ama illaki bir kişi ile daha çok uyuşur muhabbet ederiz

X