Kızçeler ovulasyon testım kafamı karıştırıyor 🌼🌼

tpzeng

Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
280
26
34
Selam hatunlar 🌼
Keşke ovulasyona başlamasaydım diyecek kadar kafama takmaya başladım yordu beni inanın :) kafam çok karışık

1 Mart regl oldum 4 Mart bitti

7 Mart yumurtladım
Sonra çatladı
sonra tekrar yumurtladım
Yine çatladı
13 Mart 02:00 da test yaptım yine yumurtladıgımı gördüm 😂 ama henüz pik değil
Resimleri atıyorum umarım degerlendırdıgım günler işe yarar ve doğru degerlendırmısımdır.
Şimdi bana ne önerirsiniz ???

5-6-7-8-9 degerlendırdık
Ara verdim sonra
10-11-12 boş geçirdik
Ama bugün test yaptım ovulasyon yine koyu çıktı :/ biraz kafam karıştı benim

Ovulasyonumu bana detaylı okurmusunuz ne zamanlar yumurtlamışım yoksa kendımı o kandırıyorum 😂

Eklentiler

• IMG_4269.jpeg
    IMG_4269.jpeg
    127,4 KB · Görüntüleme: 121
  • IMG_4485.jpeg
    IMG_4485.jpeg
    143 KB · Görüntüleme: 120
8 mart gecesi pik olmuş 9 mart çatlamış. T çizgisi C kadar koyu ya da daha koyu olursa yumurtlama var demek 🥰 siz yumurtlama öncesi, yumurtlama günü ve çatlama gününü değerlendirmişsiniz. İnşallah tutmuştur 🙏♥️

8 mart gecesi pik olmuş 9 mart çatlamış. T çizgisi C kadar koyu ya da daha koyu olursa yumurtlama var demek 🥰 siz yumurtlama öncesi, yumurtlama günü ve çatlama gününü değerlendirmişsiniz. İnşallah tutmuştur 🙏♥️
İnşallah bekliyorum şimdi test yapmak için :) 18 Mart veya 20 Mart arası anlayacağım 10-12 . Gün olacak çünkü belli olur mu ? Tuttuğu zaman 7-8. Gün ıcınde bellı oluyormuş sanırım

İnşallah bekliyorum şimdi test yapmak için :) 18 Mart veya 20 Mart arası anlayacağım 10-12 . Gün olacak çünkü belli olur mu ? Tuttuğu zaman 7-8. Gün ıcınde bellı oluyormuş sanırım
Benim 11. gün belli oldu. Olur bence de 🥰

Evet yine pik olmuş inşallah tutar 🥰

Evet yine pik olmuş inşallah tutar 🥰
İnanırmısın reglim bitti 3 gün sonra pik oldum ertesi gün silikleşti bi sonra ki yine pik oldu ve 3 gün silik devam etti dün yine pik ti bugün sabah silikleşti :) hangisi benim yumurtlamam acaba
1. Si 7 si pik oldu çatladı
2. Si 9 Pik oldu çatladı
3. Sü 12 Pik oldum sabah yaptım test çatlamış gözüküyor çok silik .

Adetime daha 14 gün var
27-28 gün de 1 regl oluyorum ve düzenli
Herhangi bi hastalığım da yok sadece 3 ay olcak dış gebelık amelıyatından son tüpüm alındı ama 2 yumurtalığım da duruyor .

5-6-7-8-9 - 13 değerlendirdim . Umarım atlamam acaba daha pik olur mu 3 tane yumurtlamış oldum :/

İnanırmısın reglim bitti 3 gün sonra pik oldum ertesi gün silikleşti bi sonra ki yine pik oldu ve 3 gün silik devam etti dün yine pik ti bugün sabah silikleşti :) hangisi benim yumurtlamam acaba
2. Si 9 Pik oldu çatladı

Adetime daha 14 gün var
Herhangi bi hastalığım da yok sadece 3 ay olcak dış gebelık amelıyatından son tüpüm alındı ama 2 yumurtalığım da duruyor .

5-6-7-8-9 - 13 değerlendirdim . Umarım atlamam acaba daha pik olur mu 3 tane yumurtlamış oldum :/
Maşallah 🧿 bence hepsini değerlendrdyseniz rahat olun 😌 Allah’a bırakın o sizin olacak ise olur zaten :)))

2. Si 9 Pik oldu çatladı

Adetime daha 14 gün var

Maşallah nekadar çok yumurtlamissin çok sanslisini, bence değerlendirin gerisi Allah'a kalmış☺️

Selam hatunlar 🌼
Keşke ovulasyona başlamasaydım diyecek kadar kafama takmaya başladım yordu beni inanın :) kafam çok karışık

1 Mart regl oldum 4 Mart bitti

7 Mart yumurtladım
Sonra çatladı
sonra tekrar yumurtladım
Yine çatladı
13 Mart 02:00 da test yaptım yine yumurtladıgımı gördüm 😂 ama henüz pik değil
Resimleri atıyorum umarım degerlendırdıgım günler işe yarar ve doğru degerlendırmısımdır.
Şimdi bana ne önerirsiniz ???

5-6-7-8-9 degerlendırdık
Ara verdim sonra
10-11-12 boş geçirdik
Ama bugün test yaptım ovulasyon yine koyu çıktı :/ biraz kafam karıştı benim

Ovulasyonumu bana detaylı okurmusunuz ne zamanlar yumurtlamışım yoksa kendımı o kandırıyorum 😂
12 sinde yumurtlamışsın

X