Kızgın yağ yüzüme sıçradı sigara böreği patladı yardım lütfen !!!

kubra1221

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
20
5
26
Arkadaşlar 2 gün önce sigara böreği patladı ve yüzümün belli bölgelerinde 1. Ve 2. Derece yanıklar oluştu psikolojim çok kötü durumda yüzümde iz kalırmı allah aşkına yardımcı olun başına gelen varmı geldiyse geçtimi geçmesi için neler yapmalıyım hiç bir zaman bu kadar çaresiz kalmamıştım sizlerden yardım bekliyorum birinci resim ilk günkü hali ikinci resim 3. Günkü hali bu yanıklar geçermi iz bırakırmı başına gelen varmı
IMG_0982.jpeg
IMG_1024.jpeg

Doktora gittiniz değil mi
Gittim krem verdi kullan kabuk bağlayıp iğleşince gel dedi leke tedavisine başlayacaz dedi dünde bir plastik cerrah akrabamız var oda 3. Gün kabukları soy dedi sizce soymalımıyım yoksa elimi sürmeyeyimmi

Sipariş ettim kırmızı kantaron yağı var zaten sarı kantaron yağınıda sipariş ettim hocam başınıza böyle bişey geldimi yada yakınınızın yanık izi geçermi
Sarı kantaron benim dediğim. Evet kızgın yap izlerini geçiriyor düzenli kullan kendin soyma sakın kabukları

Çok geçmiş olsun yağ yanığı çok kötü elime sıçramıştı benimde iltihaplı yara oldu baya kötü olmuştu maalesef iz kaldı. Sadece yanık kremi sürdüm belki daha dikkat etsem kalmazdı

Umarım geçer gerçekten psikolojim çok bozuk allah kimseye yaşatmasın hiç kimseyi rahhim böyle çaresiz bırakmasın
Bozmayin kendinizi, ben cok yakarim kendimi yemek yaparken kizartma. Ozellikle firina yapistiririm mutlaka elimi. Böyle morarir biraz uzun sürse de hic iz kalmadi. Siz tedavilerinizi aksatmayin ama korkmayin gecicek

Çok geçmiş olsun yağ yanığı çok kötü elime sıçramıştı benimde iltihaplı yara oldu baya kötü olmuştu maalesef iz kaldı. Sadece yanık kremi sürdüm belki daha dikkat etsem kalmazdı
Ilrihapli yanik yarasi farkli ama. Benim oglumun ayagina kizgin yag tavasi devrildi. Korkunc zor bi tedavi süreci gecirdi. Hergün derisinj kazidilar aglata aglata. Antibiotik falan kullandi ve iz kaldi. Ne kadar derin olduguyla kacinci derece olduguyla ilgili o sanirim

Gittim krem verdi kullan kabuk bağlayıp iğleşince gel dedi leke tedavisine başlayacaz dedi dünde bir plastik cerrah akrabamız var oda 3. Gün kabukları soy dedi sizce soymalımıyım yoksa elimi sürmeyeyimmi

Hem doktora gitmişsiniz hem de plastik cerrah akrabanız var. Onlar size zaten yol gösteriyor. Buradan duyduklarınızla kafanızı karıştırmaya gerek var mı?
Siz onların dediğini uygulayın. Çok geçmiş olsun

Arkadaşlar 2 gün önce sigara böreği patladı ve yüzümün belli bölgelerinde 1. Ve 2. Derece yanıklar oluştu psikolojim çok kötü durumda yüzümde iz kalırmı allah aşkına yardımcı olun başına gelen varmı geldiyse geçtimi geçmesi için neler yapmalıyım hiç bir zaman bu kadar çaresiz kalmamıştım sizlerden yardım bekliyorum birinci resim ilk günkü hali ikinci resim 3. Günkü hali bu yanıklar geçermi iz bırakırmı başına gelen varmı Eki Görüntüle 3397284 Eki Görüntüle 3397285
Çok geçmiş olsun 🙏

Ilrihapli yanik yarasi farkli ama. Benim oglumun ayagina kizgin yag tavasi devrildi. Korkunc zor bi tedavi süreci gecirdi. Hergün derisinj kazidilar aglata aglata. Antibiotik falan kullandi ve iz kaldi. Ne kadar derin olduguyla kacinci derece olduguyla ilgili o sanirim
Evet fark ediyodur dediğiniz gibi, arkadaşın iltihap olmamış umarım iz kalmaz 🤲🏻
Bide cilt yapısından da değişiyor mesela bende çok iz kalır ama kimisinin hiç kalmaz geçer

Benimki iltihaplı görünmüyor değilmi farkındaysanız

X