Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

canım bayram bitti malum tekrar geri geldik burayaşakkıdı...bayram öncesi boyatıcam demiştin ya...merak ettim çok,,boyattın mı nasıl oldu saçların???bize de anlatırsan hangi renge boyadın,,nasıl bi sonuç elde ettin...??merakla bekliyoruzz cevaplarını canımmm...a.s.a.s.a.s.

kızılı siyah dışında kahve boyayarak da kapatabilirsin tabi canım ama kızıl kahve bi ton alır saç tam kahve olmaz...ayrıca bir kere boyamak yetmez rengin oturması için bikaç işlem yapman gerekir diye düşünüyorum ben....:içelim::içelim:

kızıl öyle bir renkki öyle akmasını beklemekle üstünü koyu renklerle kaptamakla gidecek bir renk değil yapacağın şey bence yavaş yavaş orielle açtırmak bu biraz saçına zarar verebilir ama azar azar açıp üzerine kumral tonlarda boyaman lazımki kızıldan kurtulasın birde bir arkadaş yazmış kül rengi kızılı kapatır diye evet kül rengi kızılı kapatır ama oranını ayarlıyamassan kül rengi saçını yeşilimtrak yapar haberin olsun canım yapacağın şey bir kereye mahsus orielle açtır sonrasında yavaş yavaş boyayla kapat küllü bir renk kullan ama hepsini değil mesela koyu kumralın hepsini koy tüm tüpü ama küllü kumralda al onun dörtte birini kat ok kolay gelsinn

peki bi kutu küllü kumral ile bi kutu kumralı karıştırıp kızıl saçına sürse ne sonuç çıkar ki canım???a.s.

peki bi kutu küllü kumral ile bi kutu kumralı karıştırıp kızıl saçına sürse ne sonuç çıkar ki canım???a.s.

açılmamış kızıl saçamı sürerse açılmadan yani kızılı akıtmadan sürerse kızılın nasıl olduğuna bağlı koyu bir kızılsa şarap kızılı gibi mesela akıcaktır üzerindeki boya ama bakır veya daha açıksa kapama olasılığı yüksek ama bence en iyisi orielle açtırıp öyle boyamak.

küllüyü ne kadar çok koyarsan o kadar yeşilimtrak olur saç o yüzden az koymakta fayda var bence birazda zevke kalmış bazıları yeşilimtrak severler

mesela arkadaşlar yazmış sabunla akıtıyoruz diye....o şekilde akıtıp üstüne dediğim gibi bi kumral bi küllü kumral boyasa kapatır mı yani tutar mı canım??? benimde ablamın kızıl o yüzden sordum dönüş isterse bilgimiz olsun diye...gerçi o memnun amaşakkıdışakkıdı neyse yani sabunla akıtıp boyayı boyarsak sonuç ne olur canım????a.s.a.s.

canım kızıl zaten öyle bir renktirki zaten sabunu bir kenara bırakzaten her yıkamada akan bir renk tabi sabun biraz daha rengini açabilir ama sabun kullanmasada zaten her yıkamada akar.valla açılmadan nasıl bir renk çıkar ortaya görmeden tahmin edemem ama açtırmak en iyi çözüm

yok tatlım böyle olmaz o saç farklı bir renk hafif kızıllık var ama çikulata kahvesinede benzyor ama direk vurulmuş bir renk o hoş güneş ışığıda farklı göstermiş birde fön var bunlar hep rengi değişik gösterir canım

hani sonuçta açtırmak da oldukça yıpratıcı bi çözüm ama sende öyle diyosun haklısın da bakarsan sonuçta rengin oturması gerek....ama arkadaşlar bu yolla bi çözüm aradığı için sordum....sabun işini de bi kuaför söylemiş buraya arkadaş öyle yazmış yani akıtınca üstüne küllü renk tutar diye....
ben de bi fikrim olsun diye sordum canım sağollla.s.a.s.a.s.

önemli değil canım tabi en iyi çözümü uzmanları bilir bende 1 sene okuluna gttim ders aldım kuaförlük için ama yapmadım o yüzden bir kaç ikir verdim sadece. görüşürüzz...

yaa şu an hakikaten moralim bozuldu canım yaa....

bende çıkış yolu buldum diye o kadar seviniyodum ki...

açıcı kullanmak is-te-mi-yo-rum çünkü gerçekten...

açıcısız bi yolu yok mu yani bu kızıldan dönmenin kızlarrrrrrrrr??????????

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

koyu renkler o zaman canım...a.s.

benimde kızıldı daha doğrusu ateş kızılı yani kırmızıydı bayramdan önce çikolata kahvesine boyadım kızıl filan kalmadı. Çokta güzel durdu sıcak çikolata kahvesine boyadım direk hiç bişey olmadı herkes daha çok begendi.. Sizde deneyin bence 2-3 boyada çikolata boyucam sonra sarıya dönücem kahve tonlarından açarak..

canım ya bende biran önce boyatmak istiyorum ama herkes kızılı siyah kapatır sadece diyo yani çevremdekiler....kadınlar kulübünde de küllü tonları önerdiler...merak ediyodum bende hiç yok mu acaba kızıldan dönen(siyah dışında başka bi renge) diye....peki canım bişey sorcam kızıllar alttan kusmadı mı hiç..tamamen kapandı mı yani???hangi boyayı kullandın ?a.s.a.s.a.s.

bende kolestonla donuyorum kizildan kagveye. dogru kahve tonunu secersen icinde kizil barindirmayan 2 seferde kizildan kurtulursun.

kolestonda çikolata kahvesini seçmiştim ellerinde yoktu schwarzkopf sıcak çikolata kahvesini seçtim onu boyadım hayır hiç kusmadı çok güzel durdu. sakın siyah yapma siyahı açamazsın ben daha yeni yaptım ve kapattı hatta akşama eşim gelince saçımın resmini çekip koyarım bakarsın kızıldan eser kalmadı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…