Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
692
4
kızlar benim saçlarım kızıl...ve artık sıkıldım hem akmasından hem kızıl
olmaktan...ne yapabilirim ...hangi renklere dönebilirim...hangi renklere dönmek
daha kolay kızıldan...tecrübelerinize ve bilgilerinize çook ihtiyacım
var....:sm_confused::sm_confused::sm_confused:a.s.a.s.

aynen benim de şuan saçlarım kızıl,ilk önce boyaının iice akmasını bekleyip sonra küllü kahvelere boyamak lazımmış kül kızıllığı kapatıyo,bayram öncesi küllü bir kahveye boyatıcam bakalım kızıllar gidicek mi,buraya da yazarımyerimseniben

aynen benim de şuan saçlarım kızıl,ilk önce boyaının iice akmasını bekleyip sonra küllü kahvelere boyamak lazımmış kül kızıllığı kapatıyo,bayram öncesi küllü bir kahveye boyatıcam bakalım kızıllar gidicek mi,buraya da yazarımyerimseniben

sonucu bildirirsen çook iyi olur canım...bi de bu boya siliciler varmış...kızıl ve siyah saçta kullanılıyormuş...boya mı yapmalı boya silici ile mi kurtulmalı kızıl saçlardan bilemedim...??a.s.fisfisfis

kızıl boyayı saçtan akıtmak için boya yapacagın güne kadar sabunla yıka sonrada koleston KÜLLÜ KUMRAL 5.0 galiba

boyaların sonlarında yazan diyelim ki 6.5 noktadan sonraki rakam kızıllık derecesini belirliyor,saçında zaten kızıl olduğu için küsüratı olmayan renklere boya bende öle yapıcam 5.0 6.0 herneyse..umarım kurtuluruz kızıldan,bende sarıya çeviricem çünkü:1closedeyes:

bence gitmez ben saçlarımı kestirdim çünkü yaktılar sarı yapcam diye kızıldan dönmüyo sarı yaptırırken önce küllü akıyo sonra kızılın turuncusu kalıyo en sonda yanıyo yazık etme bence ben çok pişman oldum

bence gitmez ben saçlarımı kestirdim çünkü yaktılar sarı yapcam diye kızıldan dönmüyo sarı yaptırırken önce küllü akıyo sonra kızılın turuncusu kalıyo en sonda yanıyo yazık etme bence ben çok pişman oldum

ama bir şekilde de kurtulmak istiyoruz canım başka pek bi şansımız kalmıyo boyamaktan...haklısın mutlaka ki saç zarar görüyo ama yapcak bişey yok...bizde beraber konuşarak en az zararla çıkmak istiyoruz bu işten....a.s.a.s.

kızlar kızılın üstüne küllü kumral diyosunuz ama küllü kumral kızıla göre açık kalmıyo mu??? ben küllü kumral tonuna ilk baktığımda nasıl tutucak sorusu aklıma geldi...hani çok koyu bi renk değil nasıl kapatır ki kızılı????fisfisfisfisfisfisfisfisfis

hakılısın kurtulmak istiyorsun ama bende korkuyorum benim başıma gelen sizinde başınıza gelir diye 4 senede saçım eski haline geldi hiç bir şekil almıyordu başka kuaförlere gittim çok şaşırdılar haline saçım naylonumsu bişey olmuş saç kopmadan önce uzuyo sonra kopuyordu bilinmemiş bir kuaförede gitmemiştim

kızıl dı bednim saçlarım sıkıldım sonra 5.0 yaptım ikinci kez boyamada renk tuttu koyu kumralda kapatır kızıllık içermeyen kahve tonlarıda kızılı kapıyor.ama sarıya dönülecekse saçın yanması kesinlikle boya kalitesnden oluyor sarı saç boyanınca mutlaka ki kopma oluyor ve açıcıda girince saçlar naylon gibi oluyor önemli olan önce kızılı KÜLLÜ KUMRAL,yadaKOYU KUMRALveya KIZIL BARINDIRMAYAN KAHVE TONLARIYLA kızıldan kurtulablirsin birazdan kuaföre gidece tam anlamıyla ögrenir yazarım

bekliyoruzz canım kuaförün ne diycek bakalım...a.s.a.s.
bu arada beyaz sabunla ilk yıkamamı yaptım...akıttı birazz...bakalım devam edicez...başka çare yook..:1no2::1no2::1no2:a.s.a.s.

kızlar sitemizde bunca kızız...yok mu saçını kızıl yaptırıp da dönen...bize biraz tecrübelerinizi anlatsanız...:)a.s.a.s.a.s.
bende artık bi değişiklik istiyoorum...kaldım böyle:)

koyu kumral kadar harika bir renk görmedim.
boyalı saçı çk güzel tutuyor bilemicem cnm tutarmı ama bir dene istersen.
bnmki küllü kumral gibib tuhaf birşeydi .
super oldu

sen kızıldan mı döndün canım yani kızılın üstüne mi boyadın tuttu??boyalı saça çok güzel tutuyor demişsin de....a.s.a.s.a.s.

kızlar kızılın üstüne siyah dışında ne renk yaparsanız yapın alttan kusuyo...tabii bu açıcı kullanmadan boyadığınız zaman...e açıcı da da yanıyo....yani kızıldan siyah olsan bu sefer siyah uğraştırıyo....fisfisfis

kuaföre sordum kusura bakmayın geç yazdım öncellikl kızılı SİYAH kapatır ama kızıldan dönüş ise öncelikle beyaz sabun saçta bulunan kızıl akıtılacak tabi sabunla yıkanınca saç yıpranmasın die bakım şart.ardındak kahve tonları ama kesinllikle kızıl içermeyen kahve tonları olsun saç tan kahve aktıkça kızıl yansır gibi olu ama bir iki daha boyarsan kızıl yok olur ben öyle yaptım ve şimdi sarı balyaj yapıcam

aldığını yere sorun koyu saç istiyorsanız şimdi sibel canın saç rengi olan koyu kahve ,kışkırtıcı kahve vebüyüleyici kahve var kızıl barındırmaması lazım birinci boya tam kapatmasa ikincide kapanır

aldığını yere sorun koyu saç istiyorsanız şimdi sibel canın saç rengi olan koyu kahve ,kışkırtıcı kahve vebüyüleyici kahve var kızıl barındırmaması lazım birinci boya tam kapatmasa ikincide kapanır

hadi bakalım canım...ben daha sabun aşamasındayım...bi süre şu sabunu kullanıyım boyayı sonra yapıcam...akıtabildiğim kadar akıtıyım en azından...sonra aldığım sonuçları sizlerle paylaşırım....sabun akıtıyo ama sahiden canım çoook sağol vallaa.s.a.s.a.s....

kızlar kızılın üstüne siyah dışında ne renk yaparsanız yapın alttan kusuyo...tabii bu açıcı kullanmadan boyadığınız zaman...e açıcı da da yanıyo....yani kızıldan siyah olsan bu sefer siyah uğraştırıyo....fisfisfis

sen denedin mi canım....?döndün mü hiç kızıldan ya da siyahtan?

cnm koleston 3/0 koyu kahveye boya,süper oluyo,en kötü ihtimal 2.ye boyarsın ama gerekmio bile

X