kızım olacakkmış:)))

Hand_E

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
87
2
az önce doktordan geldim kızım olacakmışsırnaşık şeysırnaşık şey.gerçekten çok sevinçliyim.allah gönlüme göre verdi hep kız cocuk isterdim allahım sana çok şükür.ultrasondaki görüntüleri o kadar güzeldiki kızımı şimdiden özledim.kolunu alnına uzatmış öylece yatıyodu:))allah cocuk isteyen herkese nasip etsin........

canım benim sevincini paylaşıyorum inş. hayırlı bir evlat olsun sağlıklı bir evlat olsun Rabbim hep gönlüne göre versin inş. a.s.

canım çok sevindim allah analı babalı büyütdün kızlar ailelerine daha düşkündür
allah herşeyin iyisini versin kaderide kendi gibi güzel olsun :) darısı başıma :)sırnaşık şeysırnaşık şey

çok teşekkür ederim kızlar içim içime sığmıyo şuanda.allah sizlerede nasip eder tez zamanda inşallah.180 gramcık bi şeydi yaa kolu bacağı kıpır kıpır kalbi patır putur atıyodu anaaa ne tatlı şey.ayy daha söyleyecek bi şey bulamıyorum ki

oy oyyy bir hemcimsim de geliyor :teytey::teytey::teytey::teytey:
Allah sağlıkla analı babalı büyütsünn:):icecream::icecream:

canım gözün aydın allah tamamına erdirsin inşallah...

hadi gözünaydın canım darısı bizim başımıza inşallah.bu arada kaç haftalıksın?

az önce doktordan geldim kızım olacakmışsırnaşık şeysırnaşık şey.gerçekten çok sevinçliyim.allah gönlüme göre verdi hep kız cocuk isterdim allahım sana çok şükür.ultrasondaki görüntüleri o kadar güzeldiki kızımı şimdiden özledim.kolunu alnına uzatmış öylece yatıyodu:))allah cocuk isteyen herkese nasip etsin........

ayy cok guzel. Allahım bagıslasın ınsalah saglıkla elıne alırsın.:nazar:bende cok ıstemıstım kız ama ıkısıde erkek:dance:eek:lsun Allah hepsıne guzel omur versın...

canım gözün aydın Rabbim sana sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin inşallah ömrü uzun olsun benimde 2,5 aylık bi kızım var ellerinden öper....pembiş pembiş giydiriyorum onu çok güzel oluyor inşallah sende süslersin kızını :))

merhaba benimde kızım olcak 22 haftalığız şimdi benimki cok keyfine düşkün bir çocuğa benziyordu yatışından gerçekten çok güzel bir duygu :=))

sizlerinkini de allah bağışlasın kızlar hep sağlıklı ve uzun ömürlü olurlar inşallah.evet kızlar çok başka oluyo. süsle püsle otuttur aşağı.ben kızımı çok süslü püslü yapcam eğer allah nasip ederse şuan gözümün önüne geliyo kokoş olcak benim kızım kokoş:))

sizlerinkini de allah bağışlasın kızlar hep sağlıklı ve uzun ömürlü olurlar inşallah.evet kızlar çok başka oluyo. süsle püsle otuttur aşağı.ben kızımı çok süslü püslü yapcam eğer allah nasip ederse şuan gözümün önüne geliyo kokoş olcak benim kızım kokoş:))bu arada doğumdanda çok korkuyorum

gözün aydın canım gönlüne göre olmasına sevindim allah tamamını erdirsin kucagına saglıkla aldıgın gunlerıde gormen dılegıyle

gözün aydın olsun tamamına erdirsin sıkıntısız birşekilde kucağına alırsın inşallah

X