KİZIM OLUCAK ISIM ONERISI LUTFEN :)

Mina
Alya
Arya
Arven
Beren
Beril
Beliz
Kumsal
Deren
Derin

Şimdilik aklıma gelen bunlar canım,,, hayırlı doğumlar ❤️❤️❤️

Ben de kız ismi arıyorum, konuyu takip edeceğim, önerilere açığım🙈😂
Bende size onereyim bana onerilenlerden o zaman 🤣
Asel ismini cok begenmistim Kurani kerimde geciyor. Cenneteki bal irmagi demekmiş aklinizda bulunsun
Açelya
Esmira
Miray
Nisa
Bu isimlerde kibar hoş. Ama ben cok kararsizim o ayri tabi

Asel ismini cok begenmistim Kurani kerimde geciyor. Cenneteki bal irmagi demekmiş aklinizda bulunsun
Açelya
Esmira
Miray
Nisa
Meva
Büşra
Betül
Zeynep
Meryem
Lavin
Feyza
Kübra
Elif

Açelya
Esmira
Miray
Nisa
Ay Benim kızımın ismi Miray
Açelya
Esmira
Miray
Nisa
Ay Benim kızımın ismi de miray 😍

Bende kiz ismi arayanlardanim.. esime begendiremiyorum bir turlu...

Lidya
Pera
Umay
Kumsal
Ilgin ada
Nehir
Irmak

Aklimdakiler ama.esim.begenmiyor iste...

O.juliet koymak istiyor

Bende kiz ismi arayanlardanim.. esime begendiremiyorum bir turlu...

Lidya
Pera
Umay
Kumsal
Ilgin ada
Nehir
Irmak

Aklimdakiler ama.esim.begenmiyor iste...

O.juliet koymak istiyor
Juliet olmazz bence ya. Sacma olur ben yakistiramadim pek. Ama onerdiginiz isimler guzel onlari koysaniz daha mantikli. Hem bir babanjn cocugu uzerindeki en buyuk hakki ona hayirli bi isim koyacakmis. Ahirette hepimiz ismimis ile cagirilcaz. Juliet pek hayirli bi isim degil :) tabi gine sizin tercihiniz

Juliet olmazz bence ya. Sacma olur ben yakistiramadim pek. Ama onerdiginiz isimler guzel onlari koysaniz daha mantikli. Hem bir babanjn cocugu uzerindeki en buyuk hakki ona hayirli bi isim koyacakmis. Ahirette hepimiz ismimis ile cagirilcaz. Juliet pek hayirli bi isim degil :) tabi gine sizin tercihiniz

O sizin inanciniza gore. Iyi insanlar isimleri yabanci diye cagirilmiycaklar mi yani. Anlam olarak kotu bir isim de degil zaten.

O sizin inanciniza gore. Iyi insanlar isimleri yabanci diye cagirilmiycaklar mi yani. Anlam olarak kotu bir isim de degil zaten.
Yabanci isim diye degil. Anlami guzel ve hayirli bi isim koymakmis bir babanin evladi uzerinde ki en buyuk hakki :) inanip inanmamak size kalmis ben sadece bilgi vermrk istedim. Az oncedr yazdigim gibi sizin karariniz ama ben din inanc bir yana kizima juliet diye seslenmek garip gelirdi. Cok faha guzel isimler var

Allah size hayirli bi kiz evlat nasip etsin ❤ Nil ismi hic aklima gelmemisti ne kadar kibar aslinda
Aminnnn cumlemize insallah hayirli evlatlar nasip etsin kiz erkek fark etmez ama gonulden gecen kiz cocuk rabbim tez zamanda benim gibi cocuk isteyenlere cocuk hamile olanlarada saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin😍😍

X