Kızıma isim arıyorum gözlerim bozuldu uykularım kaçıyor !

mutsuzkelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2011
5
0
Merhaba! Kızlar 27 haftalık hamileyim , kızıma Talya , Pera Güneş ve Tanem isimleri arasından birini seçmek istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum sizce hangisi güzel ?

Merhaba! Kızlar 27 haftalık hamileyim , kızıma Talya , Pera Güneş ve Tanem isimleri arasından birini seçmek istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum sizce hangisi güzel ?
Merhaba sağ salim kucağınıza alın inşallah şahsi fikrim Kuranda geçen isimlerden yana bugün öğrendim Afra cennette ayak basılmamış toprak demekmiş belki birgün Rabbim bize de nasip ederse koymak isterim ilk defa bir isim ağzıma dolandı

Güneş ismi sanki sarışınlara daha çok yakışır, komşumuz var Güneş, oldukça esmer bir kadın, isminin bu sebeple yakışmadığını düşünüyorum.
Eğer bütün bu yazdığınız isimleri çok beğendiğiniz için ayıramıyorsanız kura çekin. 1 günlük de olmasın, mesela 30 gün boyunca her gün kura çekin, en çok hangisi gelirse o olsun.

Tanem bence iclerinde en guzeli diyebilirim ama gunes de cok guzel bir isim İstanbul sizin icin onemli ise pera da olabilir ama talya hayir bence

Ozelden soyadinizi gonderirseniz analiz yaparim. En uygun olan harfleri soylerim ona gore degerlendirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…