Kizima isim rica etsem bir bakar misiniz

Arkadaslar sizce hangisi benim ismim Özlem buarada

• Ankete Katılan
    42

EUEM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2021
39
48
35
Kizima isim arıyorum arkadaslar Elif kesin ama 2.isimde kararsizim isim önerisi de alabilirim simdiden tesekkur ederim oy kullanan arkadaslara

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2021

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aybush

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
7.609
12.707
31
Elif özüm çok güzel isim çok beğendim 😍

ipeksmom

🐣12/11/2019🎈
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
2.974
3.141
30
Elif Ada ya da Elif Duru.Secenekleri beğenmedim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

BALLI_LOKMA

❤H❤N❤E❣
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Aralık 2019
2.486
15.931
Tanidigim bütün eliflerin kaderi iyi olmuyo baska isim koyun bnce

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-09-2021

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 80 gün kaldı.

Önümüzdeki 3-4 gün içinde bebeğinizin derisi, deri altında biriken yağlardan dolayı daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelecek. Şiddetli baş ağırısı, bulanık görme, ani kilo artışı, veya ellerinizde, ayaklarınızda, ayak bileklerinizde ve yüzünüzde şiddetli şişme gördüğünüz durumlarda hemen doktorunuza başvurunuz. Çünkü bu belirtiler, hem sizin hemde bebeğiniz için çok tehlikeli olan yüksek tansiyonun belirtisi olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

D U R U

Minik papatyam 🌼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2013
18.400
4.145
Tabiki de canım kızımın adı Elif Duru diyorum.