Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu kızıma oda ıcın onerı beklıyorum

nora1983

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2010
741
1
merhaba arkadaslar kızım artık buyuyor ve ben aldıgımız dolap ve sıfonyerını begenmıyorum. gecıcı olarak almıstık ozaman. yatagıda yok. park yatakta yatıyor. yaza dogru oda takımı almak ıstıyorum ama kararsız kaldım. beyaz bır takım ıstıyorum ama begendıklerım cok pahalı ve ıslevsız oluyor dıgerlerınıde pek begenmıyorum. ben daha fonksıyonlu oda takımı ıstıyorum. onerılerınız varmı?
bırde acaba bır marangoza yaptırsam bana pahalıya cıkarmı?
fıkrı olan arkadaslar cevap yazarsa cok sevınırım...

ben bekarım ve odamı 6-7 ay önce yeniledim.marangoz tanıdık olmasına,işçilik almamasına rağmen çok pahalıya çıktı.altı çekmeceli tek yatak 700 lira civarına yapıldı.ayrıca aynı malzemeden dolap ve çalışma masası da yapıldı,babam verdiği için onları tam bilmiyorum şu an.ben de beyaz olsun istemiştim,belki o yüzden pahalıya gelmiştir.diğer ahşap malzemeler belki daha ucuzdur...kaliteli bişey olsun istiyosan paraya kıyıp marangoza yaptırmak daha iyi,malzemenin kalitesini falan kendin seçiyorsun.ama sonuçta bebek odası,çok da kaliteli olmasına gerek yok diyosan hazırlar daha hesaplıya gelir tabi.eğer gözüme çarpan bi model falan olursa paylaşırım

tesekkur ederım arkadasım :KK16:
bende modellere bakıyorum ama hep aynı ya pembe ya lıla degısık olsun ıstıyorum ama cokta pahalı olsun ıstemıyorum yanı ısım cok zor :KK9:

Böyle bir takım mı aradığınız?

$junior.jpg

X