kızımdı heralde bunları mutlaka düşünmüştür ve diğer günahsız meleklere anlatmıştır

arkadaşım cok üzüldüm inşallah tez zamanda meleğini kucağına alırsın tüm yaralarını siler

yanlız birşey sorucam doktora almayın dediğin halde doktor eşin istemiyor deyip aldımı ben mi yanlış okudum ?

AYNEN ÖYLE BİTANEM AYNEN ÖYLE NE YAZIKKİ ÖYLE YANLIŞ OKUMADIN YANİ ALLAH DİLERİM BENİM SENİN VE CÜMLEMİZİN DİLEKLERİNİ KABUL EDER SEWGİYLE KAL

Ya Arkadaşim Bu Cok Ilginç Bildiğim Kadari Ile Böyle Bnirşeyi Senin Onayin Olmadan Yapamaz Ama Bunu Araştiricam Yinede Canim Cok Züldüm Gercekden Dünden Beri Cikmadin Aklimdan Eşime Bile Anlattim Inşallah Atlatirsin Carcabuk Bi Bebiş Tutar Elinden

daha öncede fikrimi belirtmiştim
üzgün olduğumu
ama bak sen bu başlığı açalı tam 2 ay geçmiş aradan
bence bu olayı bir kenara bırak ve bebek için yoğunlaş cnm
çünkü acılarımızı geçmişe gömmezsek mutluluğumuzu kendimiz engelliyoruz
tabi benimki sadece abla tavsiyesi

daha öncede fikrimi belirtmiştim
üzgün olduğumu
ama bak sen bu başlığı açalı tam 2 ay geçmiş aradan
bence bu olayı bir kenara bırak ve bebek için yoğunlaş cnm
çünkü acılarımızı geçmişe gömmezsek mutluluğumuzu kendimiz engelliyoruz
tabi benimki sadece abla tavsiyesi

haklısın bi arkadaş yazınca bede yazdım yoğunlaşma işine gelince yapamıyorum çnk yoğunlaştıkça ben gecikiyo mira bilemezsin ki ne hissediyorum heray ne ümitler besliyorum bu ay kesin demekten napıcaamı bilmiyorum

Ben okurken çok fena oldum ağladım.sen bunu sürekli hatırladıkça nasıl olursun düşünmek istemiyorum.Allah sabır versin..kusura bakma ama bu kadar bencil bir eşe nasıl aşık kalabiliyorsun..Allah affetsin sabır versin..inşallah bir bebişin olur acın biraz hafifler..

eşine diyecek birşey bulamıyorum ALLAH affetsin..sanada sabır versin.biz burada yazdıklarını okurken ağlıyoruz sen bunları yaşamışsın ne kadar zor..ALLAH yardımcın olsun..

canım ya ınan okumaya basladım ıkıncı satırda aglamaya basladım ıncı tanelerım akmaya basladı yanı goz yaslarım uzulme be arkadasım o melek senı cennetınde beklıcek senın sucun yokı canım o sana kızmaz o sana cenette yer ayırıdı beklıo canım uzulme bak sankı ben yasamızs gıbı oldum ya cok kotu oldum offf

Yazdıklarını okumaya başlayınca çok duygulandm. Ama şimdi düşününce sende de hata çok var. Gerekirse insan kocasını boşar yinede bebeğinden vazgeçmez. O senin kanın canın. Koca çoookk bulunur ama şimdi araki bulasın çocuğum olsun diye. İnsanlar onu elde etmek için ne kadar mücadele veriyorlar. Ne sana nede eşine üzüldüm ben sadece giden bebeğe, minicik yavruya üzüldüm.Sana verilen nimete yazık etmişsin sen ve eşin...

Yazdıklarını okumaya başlayınca çok duygulandm. Ama şimdi düşününce sende de hata çok var. Gerekirse insan kocasını boşar yinede bebeğinden vazgeçmez. O senin kanın canın. Koca çoookk bulunur ama şimdi araki bulasın çocuğum olsun diye. İnsanlar onu elde etmek için ne kadar mücadele veriyorlar. Ne sana nede eşine üzüldüm ben sadece giden bebeğe, minicik yavruya üzüldüm.Sana verilen nimete yazık etmişsin sen ve eşin...

bazen şartların nolduunu bilemezsin ve ön yargıyla yaklaşırsın ben neler yaşadım ne gibi pişmanlıklar ne gibi şeyler bilemezsin ve ve bunları bilmeden bence bu kadar kınama beni bende bir kadınım hepiniz gibi anneliği canımdan çok istiyorum ama işte bazen bişiler hiçte istediğin yada beklediğin gibi olmuyor
sewgiyle kal

Ben okurken çok fena oldum ağladım.sen bunu sürekli hatırladıkça nasıl olursun düşünmek istemiyorum.Allah sabır versin..kusura bakma ama bu kadar bencil bir eşe nasıl aşık kalabiliyorsun..Allah affetsin sabır versin..inşallah bir bebişin olur acın biraz hafifler..

bir gün duygular adasında duygular saklanbaç oynamay karar vermiş nefret aşk ........ diğerlerinin adını hatırlamadım biri aşkın yerini ararken aşkın gözüne bir dal parçası sokmuş ve aşk kör olmuş diyelimki bunu nefret yaptı günler geçmiş aik hiç kızmamış nefrete çnk istemeden yaptığını bilmekteymiş adayı bir gün sular kplamış herkes gemisiyle kaçmaya baaşlamış zenginliğe benide alırmısın demiş nefret alamam çnk seni alırsam altınlarımı alamam der tüm duygular aynı şeyleri bir sürü bahaneler uydurmuş ve almamışlar nefreti ve aşk ondan yardım istemeye bile çekinen nefret tam kendi kaderine terk etmişken kendini aşk gelmiş ve ona yardım etmiş aşk böyle birşey gözü kör bende hala aşığım kocama hataları var yok diil ama oda çok pişman

herkes adına üzücü..elbette şartlar neyi gerektirdi ve bu kararı verdin birtek sen bilirsin..ama artık üzülme..kader,kısmet demek lazım..artık önüne bak..herkes hayatta birçokşeye maal olan hatalar yapabilir..belki de hata değildi..bilinmez..dediğim gibi sen yaşadın ancak sen bilebilirsin..birgün bebeğin olunca herşey farklı olur..guzel gunler seninle olsun

herkes adına üzücü..elbette şartlar neyi gerektirdi ve bu kararı verdin birtek sen bilirsin..ama artık üzülme..kader,kısmet demek lazım..artık önüne bak..herkes hayatta birçokşeye maal olan hatalar yapabilir..belki de hata değildi..bilinmez..dediğim gibi sen yaşadın ancak sen bilebilirsin..birgün bebeğin olunca herşey farklı olur..guzel gunler seninle olsun

çok teşekkür ederim dilerim rabbim cümlemize bebeklerimizi meleklerimizi kucağımıza almayı nasip eder sağlıkla sıhhatle ve ve bütün güzelliklerle dilerim sanada rabbim güzel günler nasip eder bitanem tekrar teşekkürlera.s.

Ben kürtaja şiddetle karşı olan biriyim. Verdiğim tepkide o yüzden biraz sert oldu. Madem eşin istemiyodu niye korunmadınız bee yavrum. Bunun birsürü yolu var. Yazık değilmi o yavruya ahirette senden bunun hesabını sormayacakmı?
Neyse Allah affetsin ikinizide inşallah. Kucağına yavrunu almayı nasip etsin inşallah.

Ben kürtaja şiddetle karşı olan biriyim. Verdiğim tepkide o yüzden biraz sert oldu. Madem eşin istemiyodu niye korunmadınız bee yavrum. Bunun birsürü yolu var. Yazık değilmi o yavruya ahirette senden bunun hesabını sormayacakmı?
Neyse Allah affetsin ikinizide inşallah. Kucağına yavrunu almayı nasip etsin inşallah.

korunmadığımı söylemedim korundum takdiri ilahi bişiler rabbim affetsin ayrıca bende karşıyım bu yazdıklarımsa birileri ibret lsın diye

kızlar bu yazıyı yazdığım günden bugüne çok daha faza acıdı yüreğim çok daha fazla kanadı meleğimin özlemi defalarca yaktı kavurdu yüreğimi ancak bu güne geldiimde arkama dönüp baktığım kendimden herkesten nefret etmeme neden olan bir kürtajım varki tamamiyle cahillik çocuklarınıza kızlarınıza büyürken bunu anlatın öğrensinler bilsem ölsem kıymazdım meleğimeki ben ogün ewe dönerken dahi dedim keşke orada bende ölseydim bende canımdan olsaydım diye ardından malesef çikolata kisti dolayısıyla amelyat oldum kasım ayında amelyat olduktan sonra martta hamiş kaldım bu defa kuzularımdı ikizdi meleklerim malesef düşük yaptım ardından aynı ay hamiş kalan eşimin kuzenin gebeliğini kıskandııma dair bir sürü yalan iddalar yüzünden yıkıldım hatta hiç hamiş kalmadığı m idda edldi ama şükür4 ben biliyorum gerçekleri bu kıskançlık iddası beni daha çok üzdü yıprattı kaynanamın benden nefret ettiğini öğrendim tabiii bütün iddalarda kaynanamdan kıskançlık yani tüplerime baktırmak adına cerrah paşaya gittim malesef kistim tekrar etmiş amelyat dediler nese amelyattan kurtardım ancak bu defa 15 gün kadar hastahanede yattım ağrı ve kanama dolayısıyla bu günse daha iyiyim psikolojim daha iyi meleğim elbet gelecek ama geleceği günü rabbim bilio takmayacağım desemde takılıorum rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin dilerim tez zamanda hepimizz meleklerimize kavuşuruz

canım ya gecmıs olsun senın adına degılde kendı adıma bı seyler yazmak ıstedım hayatta asla buyuk konusmayacaksın esın yuzunden cektıgın acılara bak benım esımde cok buyuk konustu konusma bak ılerde arar paralar dokerde yıne bulamazsın dedım anlamadı 4 dusugum var esım sımdı cok pısman yuregımız yanıyor bazen soyledıklerını hatırlatıp canını ıkı kat daha fazla yakmak ıstıyorum ama ınsandır hata yapabılır onemlı olan hatalarının farkına varmasıdır dıeyıp susuyorum... dılerım kı sende bende ve yuregı bebek askıyla yanan herkes bırgun dılegıne kavusur ve bıze acıyan gozler bırgun gulumser ne dyelım rabbım cok buyuk ona sıgınmaktan dua etmekten baska caremız yok.....

canım ya gecmıs olsun senın adına degılde kendı adıma bı seyler yazmak ıstedım hayatta asla buyuk konusmayacaksın esın yuzunden cektıgın acılara bak benım esımde cok buyuk konustu konusma bak ılerde arar paralar dokerde yıne bulamazsın dedım anlamadı 4 dusugum var esım sımdı cok pısman yuregımız yanıyor bazen soyledıklerını hatırlatıp canını ıkı kat daha fazla yakmak ıstıyorum ama ınsandır hata yapabılır onemlı olan hatalarının farkına varmasıdır dıeyıp susuyorum... dılerım kı sende bende ve yuregı bebek askıyla yanan herkes bırgun dılegıne kavusur ve bıze acıyan gozler bırgun gulumser ne dyelım rabbım cok buyuk ona sıgınmaktan dua etmekten baska caremız yok.....

canım meleklerimiz bizleri bekler inşallah cennette ayrıcada meleklerimiz kardeşlerinide bizlere cennetten uuğurlarlar ve meleklerimiz dünyaya yanımıza pati pati gelirler ve evimiz mis kokularıtyyla doar:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:te zamanda elimiz karnımızda dolaşmak dileğiyle

cok cok guzel bi yazı okurken cok etkilendim bir suru bebek bekleyen insanlar war bu sitede eşiniz boyle bişeyi nasl isteyebildisenağlama

.
cok cok guzel bi yazı okurken cok etkilendim bir suru bebek bekleyen insanlar war bu sitede eşiniz boyle bişeyi nasl isteyebildisenağlama

biraz bencillik etti diyelim buna ewet ona hala kızgınım ancak o yaptığına herkesten daha fazla pişman dilerim rabbim cümlemizi bebek sahibi yapar meleklerimiz pati pati gelir cennetten kanatlarını açıpta gelir meleklerimiz inşallahhhhhhhhh:CüvCüv::ecrin_bebek:

X