kızımdı heralde bunları mutlaka düşünmüştür ve diğer günahsız meleklere anlatmıştır

biliyormusun ben annemin yüzünü hiç ama hiç görmedim sadece sesinden tanıyorum hiç unutmadım sesini sanırım babamda yanındaydı biz hastaneye giderken anlamadım şey annem hep ağladı neden ağlıyorsun diye seslendim ama duymadı heralde birine bişi olmuştur dedim uyumaya başladım uyumam lazım ki daha çabuk büyüyüp anneme daha çabuk kawuşayım annem beni çok sewiyormuş öyle diyor babam nedense hep ben yokmuşum gibi konuşuyo 3 ümüzden hiç bahsetmiyo annemede açtırmıyo konuyu galiba hazırlıksız yakalandı ama benim suçum yokki meleklerden biri geldi hadi bakalım gitme vakti dedi önce istemedim korkuyorum gitmem dedim hem sizleri özlerim ben gitmiyim ha dedim ağlamaklı oldum seni dünyada daha güzel bir melek bekliyo dedi yüzünü görmene daha çok var ama sesini dinleyeceksin hayal et yüzünüde yüzü sesinden daha güzel diye peki dedim ozaman merakta ettim beni bekleyeni ANNEMi geldim önce doktora gittik annemle beni göstermedi testler neyseki daha çok erkenmiş biraz soora nekadar geçti bilemem uyuyodum ben annem çok sewindi çığlıklar bile attı uyandım önce kızdım ama benim içinmiş o çığlıklar beni öğrenmiş nekadarda sewindi bu kadın annemi sewiyorum galiba ben dedim sewiyorum tabi ya senin hikayen nası arkadaşım aynımı?
benim babam beni öğrenince kayboldu annem günlerce ama güünlerce ağladı ama gelmedi sadece telefon etti doktor amcada buluşmak üzre annem biyere uzandı sonra bende dooru buraya nooldu anlamadımki neden yolladılar sewmediler galiba beni...eee sonra nooldu anlatsana

ondan sonra babam ben ve annem tatile gittik çok eğlendik ben biraz yoruldum annem korktu onu bırakıcam diye ağladı bıırakma beni dedi
sonra döndük bi akşam ananemler bize gelicekti annem ben ve babam yine beraber biyere gidiyoruz annem hep ağlıyodu geceden beri ben birine bişi oldu sandım neyse annem noolur kurban oliyım yapma diye ağlıyodu sinirlendim biri anneme bişimi yapıyo dedim kendii kendime ben daha yeni geldim annemi hepmi üzüyodu bunlar acaba öyleyse ben bi doğiyim sorarım onlara bi mart olsunda görürsünüz annem bi odaya girdi babam onu yalnız gönderdi bana güveniyodu galiba yanında ben vardım nasıl olsa kimse bişi yapamazdı ona annem daha çok ağlamaya başladı bi kadınla konuşuyordu hiç susmuyodu bayıltalımmı die sordu kadın durun ya kimi bayıltıyonuz dedim anne ya napıyolar sana acıtmasınlar canını annem beni sewmeye başladı sonra doktora nooolur almayın dedi kıymayın...
doktor eşiniz isitemiyo ortak karar sayılır bu hadi uzanın dedi neyi istemiyodu babam benimi niyeki naaptımki ben ona bişicik yapmadımki annem ağladıkça ağlıyordu sonra iğneler yaptılar annem hemşireye noolur elimi tut korkuyorum dedi kız hüzünlü bir gülümsemeyle tuttu elini sonrasında canım çok acıdı yandı hemde çok annem çok ağladı beni o sıcacık yerden annemin içinden aldılar soğuk bi kaba koydular seslendim anne anne neden bizi ayırdılar annem bana baktıkça daha çok ağladı anne neden neden anne...

sonra hop buraya geldim annemde orada yaşamaya dewam ediyo arada bi gidiyorum rüyalarına annem beni görünce çok mutlu oluyo ondan ayrılma vaktim gelince ben çok ağlıyorum annemde uyanınca o doktor teyze var ya her rüyasında annemim o alıyo götürüyo beni
senağlama senağlama senağlama senağlama

ben ılk bebegımı kalbı durdugu ıcın kaybettım
ve sımdı bu olayı duyunca cok ama cok sinirlendim hemde çok
benım esım bana onu asla yapmaz ama olaki yapsaydı
bebegımden ayrılmazdım
ınan esım den ayrıldım '!!!!!!!!!
bır cana kıyan ınsan baska neler yapmazkı
helekı kendı canına kkıyan bıırıne ınanamıyorum
bıraz sert olduysa kusura bakma
o mınık melegı arayıp bulamayan kahrolan anneler var
buldugun nımete kıymak anlamıyorummm

valla bende eşini kınıyorum tatlım biz bebeğimiz olsun diye eşlerimizle birlikte çırpınırken eşin neden böyle yaptı hiç anlayamıyorm

bazen şartların nolduunu bilemezsin ve ön yargıyla yaklaşırsın ben neler yaşadım ne gibi pişmanlıklar ne gibi şeyler bilemezsin ve ve bunları bilmeden bence bu kadar kınama beni bende bir kadınım hepiniz gibi anneliği canımdan çok istiyorum ama işte bazen bişiler hiçte istediğin yada beklediğin gibi olmuyor
sewgiyle kal

canım o kadar çok üzüldüm ki ağlayarak okudum meleğinin ağzından yazdıklarını
seni çok iyi anlıyorum benimde hamile olma ihtimalim vardı eşim kesinlikle istemedi aldırırız dedi çok üzülüp ağlamıştım,rüyalarıma girmişti .Allah'tan hamile değilmişim.
isteyerek aldırmadığına eminim

okurkan bile boğazım düğümlendi boğazımda acı bi tat kaldı çok duygulandım ya allah kimseyi yavrusundan ayrımasın heleki eşinde olsa hakkı yok onca kişi bi meleğim olsun diye göz yaşı dökerken bu yazıyı okuyunca sel oldu aktı göz yaşımmsenağlama üzülme canım meleğin seni orda beklicekk allah gül kokulu bebişler versin acını dindirmek için:Saruboceq:

senağlamaya nasıl kıydın dicem kocan istemiyodu ama aldırmasaydın be yavrum dicem uzaktan size hos gelir diceksin olmusa care yok ama coooooookk üzüldüm ne bilim yürek dayanmaz ya allah yardımcın olsun cocugunda olsa 10 yasındada olsa hep diceksinki simdi ablasıda 12 yasındaydı olsaydı diceksin nebilim acısı gidermi bilmem o cünkü senin ciğerin ama allah sabır versin şimdi kocam hazır diyosun sen hazırmısın kocandan cocuk yapmaya nebilim ya cok öfkelendim bende bebek hasretiyle tutasan bi kadınım cok üzüldüm nasıl kıydın off off cahillik diyelim yoksa bu yasadıkların elin ogluna değmez valla belki beni kınıycaksınız elin oglu dediğim için aama bebeğine hazır olmayıpda kendi canını aldıran bi kişiye derim ben elin oglu

canım allah sabır versin inan okurken agladım boazım düyümlendi zatı cok duygusal bi insanım tüylerim diken diken oldu tekrar allah sabır versin baska bişey diyemiyorum canım gecmiş olsunsenağlama

canım benim ya allahım kimseye yaşatmasın böyle durumlar okadar günahkiiii allahım affetsin sizi agladım valla okurken

canım o o anda ne düşündü niye yaptı emin olki bilmiyorum bildiğim tekşey bana yapılan en büyük kötülük olduğunu ve bunu kendinin yaptığını bilior ve emin ol ki çok pişman pişmanlık fayda edermi bilmem ki etmiyoda şimdi dr dr gezio benimle rabbim bir ewlat nasip etsin die rabbimin yolladığı mucizeyi elinin tersiyle itti şimdi bana yaptığından yawruma meleğime yaptığında pişman bakalım rabbim dilerse zorluk yoktur derler dilerim rabbim benim içinde meleğimin gelmesini diler ister ve meleğim gelir

eşinin neden istemediğini bilmiyorum ama bi aile tanıyorum tatiel rahat gidemeyeceğiz diye bebeklerini aldırmayı düşündüler..ama anne çok istiyodu ve doğurdu....

bense evliliğimin ikinci ayında halime kaldım ve eşimle hiç tatil yapamadım.....

ama dünyanın en büyük mutluluğunu yaşıyorum...

acaba hangisine değer.......? tatile gitmek için katil olmak mı (keyfi olarak kürtajı kesinlikle cinayet olarak görüyorum )

ya da bebek için bi kaç yıl lükslerden taviz vermek mi?...... (bu anlattıklarımın gülpembeyle hiçbir ilgisi yok sakın alınma ve üzülme arkadaşım )

Bizde 2 yıldır bebek için uğraşıyoruz.
Evliliğimizin ilk 3 yılında hiç istememiştik bebek olmasını maddi yönden zorlayacağı için.
Ama şimdi diyorum ki keşke evlendiğimden beri hiç korunmasaydım, o kadar borcumuz varken bide bebeğimiz olsaydı Allah onun rızkını verirdi.
Heleki hamile kalıp aldırmak, gerçekten bana cinayet gibi geliyor.
Aklım almıyor eşine nasıl boyun eğdin?

canım benimmmm...okurken senin yazdıgını anladımm içim acıdı:çok üzgünüm:ALLAH eşini affetsin ne diyeyim...sanada sabırlar versin..inşallah en kısa zamanda gül kokulunu alırsın kucagına mis gibi koklarsın canım benim..üzülme tatlım.bak biz her zaman yanındayız....

Allahım sana sabırların en büyüğünü versin canım içim paramparça oldu inşallah meleğine kavuşursun en kısa zamanda..onu tekrar içinde yaşarsın kucağına alırsın inşşş :Saruboceq:
meleklerimiz gerçektende bizi cennetin kapısında bekliyor olacak..

kesinliklikle pişman olmalı ama bunun gunahından ahirette sen degil eşin cewap wercktr buna allah affetsin inşallah cunki bi melege kıymak cok cok zor olmalı ya:çok üzgünüm:

valla kızlar ben çok cahildim en cahil anıma denk geldi ne yapacağımı bilemedim kimseciklere duyuramadım nikahımla düğünüm arasında 1 ay var ben o arada hamiş kaldım e kimselere söyleyemedim korktum ama azcık aklım olsa canım pahasına geçmezdim meleğimden rabbim kimselere yaşatmasın bende benim kürtajım gibi olan kürtajı cinayet olarak görüyorıum ben düştüm bi hataya kıydılar meleğime yalvardım ağladım amaa beni umursayan olmadı açıkçası hemşire bile ağladı benimle okadar derinden yandı yüreğim dra almayın dediğimde eşin isitiyo dedi bünyemin kaldırmııycanı fln sölesek dedim olmaz yalan söyleyyemem dedi ancak en büyük yalanı bana söledi
ben istemediğim taktirde yasal diilmiş yaptığı şey ama cahillik buarada ben bunu yaşadım yaamasına engel olduum okadar arkadaşım varki çok şükür rabbime en azından onları caydırdım

canım hamile kaldığın için neden bu kadar korktun çekindin anlamadım sonuçta tamam etik olmasa da nikahınız kıyılmış birbirinize helalsiniz kimseye söylemesen de olurdu çok büyük bi zaman yok ki arada tölare edilebilirdi diye düşünüyorum.....ama olan olmuş üzerine çok da konuşup üzülmenin anlamı yok..sen eşin için bol bol dua et inşallah affedilir......

annem de babamın isteğiyle kürtaj olmuştu ona o kadar kızıyorum ki ....hayırlısı diyelim illa ki vardır bi hayır çok da üzülme...belki dünyaya gelmesi hayırlı değildi bilemeyiz...çünkü allah dileseydi eğer onun doğmasına hiç bi şekilde mani olamazdı kimse ve hiç birşey....bu mantıkla düşünürsek yaşadığımız kötü olaylardan daha az yara alırız....

X