Kızımın Doğumdan Önceki Son Günü ve Sonrası(RESİMLİ)

puccakanka

Canlarım iyiki varsınız
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
7.083
385
önceliklee albümüme hoşgeldiniiizz,,,

2009 yılında 2. bebeğime hamile kalmışım hiç beklemiyordum,,daha kucağımdaki oğlum 3aylık olmasına rağmen 2. bir melek daha,ve öyle kötü şeyler düşünmüşümkii kürtaj olmayı takmıştım kafaya yapamazdım,daha oğlum çok küçük

bunu kaldıramam aldırmalıyım,diye gittim kadın doktoruna '' ultrasonda bakıp kaç haftalık olduğunu öğrenelim ,sonra mani yoksa alalım bebeği dedi,

ve yattım yatağa başladı bakmaya ve ne göriyim fasulye tanesi gibi bişey,, oda ne,çok tuhaf gerçekten tamda fasulye tanesi

kadardı,ve dr. 6haftalık bebeğin dedi daha dolmamış 2 ayı alabiliriz ,,ama aklımda soru işaretleri,, düşüniyim haber veririm dememle

gittim ,yolda eve gelene kadar gözümden gitmedi o fasulye kadar şey,o benim meleğimdi ona nasıl kıyardım, bikere günah,

ama ona ulaşmak için neler yapıyolar insanlar,bense onun canına kastediyorum napıyorum ben allahım dedim ağladım,ve kararımı

zorda olsa verdim onu içimde büyütücek doğurucaktım ,9ay sonunda geldi günü ve doğum yaptım o minicik elleri cıyak cıyak

bağırması o ilk kez kordon kesildikten sonraki ilk göz teması hoşgeldin meleğim diye ona ilk sarılışım ve ona söylediğim ilk cümlem

:nazar: ''ben sana nasıl kıyacaktım'' :emir_bebek::KK70:

şuan oğlum 2 yaşını 2 ay,,,kızım 1 yaşını 1 aygeçtii ve ben ona her baktığımda iiki doğurmuşum kızım seni diyorum,allahım insanları büyük hatalardan korusun,,,,

kızım karnımda henüz 6 aylıktı oğlumsa dünyada ve 10aylık:KK70:
:kk77:
$hayal.jpg

evet minik bebişimin doğumdan bikaç saat öncesi karnımda şuan ve dışarı çımak için sancıları bekliyooo(ama henüz sancım yoktu ve saat 11.34)

$IMG1231A.JPG

evet doğumum gerçekleşti ve saat 14.20de doğum saati kayıt edildii,ve ben onunla ilk kez göz teması kurdum,kucağıma aldım,öptüm öptüm öptüm,miniciktii ve onu benden aldılar ayrılırken cıyaklayan sesi hala kulaklarımdaa:KK59:

evet iştee kızımın dünyadaki ilk günü:KK70:

biraz fazla çirkin gözükmüştü gözüme :KK37:acaba bebeklermi karıştı falan demiştim:KK9:,biraz zaman geçince dediğimden pişman oldum utandım:))):78::78:

$IMG1237A.jpg $IMG1238A.jpg $IMG1239A.jpg $IMG1241A.jpg

işte kızımla göz göze geldiğimiz anlardan ilki daha 1günlük bile değil :KK16:

$IMG1240A.jpg

artık kızımın adı kesindi çünkü babası kimliğini çıkartmıştı ve bu sefer benim istediğim olmuş adını gözde koymuştuk:nazar::emir_bebek::nazar:
işte gözdemin bana hayretle baktığı fotoğraflardaki ilk bakışları

$IMG1259A.jpg

vee ilk tebessümü minik gamzeli kızım benim:KK16:

$IMG1260A.jpg

buda kızımın absi batuhan ozaman daha 13 aylıktı ve doğuştan dj:KK16:

$IMG1280A.jpg

kızıma o minicik bedenine giydirdiğim pembiş elbise:KK16:

$IMG1297A.jpg

bebek arabasıyla ilk gezintimiz:KK16:
$IMG1337A.jpg

abi kardeş uyuyuş şekilleri,nekadarda benziyoo:KK16:

$IMG1349A.jpg $IMG1350A.jpg

:KK1:rüyasında kimbilir ne görüyo:KK1:
$IMG1351A.jpg

kızım büyüyo:KK70:
$IMG1354A.jpg $IMG1356A.jpg

abisiyle ii anlaşıyo görünüyodu ama:KK76:
$IMG1362A.jpg $IMG1366A.jpg $IMG1367A.jpg

artık gerçek gülümsemeler hatta kahkahalar evi çınlatıyodu:KK60::KK16:

$IMG1512A.jpg $IMG1511A.jpg $IMG1514A.jpg

şu masumluğa canımkurban:KK16:
$triendy23 (103).jpg $pompiş (47).jpg $IMG1532A.jpg

canlarımm inşallah bi ömür böyle olursunuz can ciğer:emir_bebek::emir_bebek::nazar::KK70:

$triendy23 (92).jpg $triendy23 (76).jpg $triendy23 (70).jpg $buda geçer (95).jpg $IMG1537A.jpg $IMG1535A.jpg

iice gülüşleri arttı her an her dakka güler olmuştuu tatlı meleğim benim(ama hepte ağzı bikarış açık yapardı bunu:KK1:):KK48:
$triendy23 (107).jpg $triendy23 (101).jpg $triendy23 (35).jpg $triendy23 (28).jpg $triendy23 (4).jpg

hatta artık annesine dil bile çıkarır olmuştu:KK3:

$triendy23 (26).jpg :76::76:

artık büyümüşte kızım toka bile takmışım dimi kızım:21:

$buda geçer (58).jpg $buda geçer (66).jpg

artık büyüyolar nede çabuk geçiyoo:KK59:
$IMG0552A.jpg $IMG0548A.jpg $IMG0485A.jpg $IMG0483A.jpg $IMG0479A.jpg $IMG0478A.jpg

hatta emeklemeye başladığıyla kafayı biyerlere çarpmaya başlamıştıı,ayaklanıp yürümeye çalışırken:KK9:

:76:
$buda geçer (104).jpg

hadi anne bay bayı gidek:KK4::KK1:
$buda geçer (159).jpg

işte kızımı ilk parka getirişim:KK55:abisinin ilk değil ama:KK1:

:76:
$buda geçer (134).jpg $buda geçer (132).jpg

artık şarkıcılığada soyundu,, abisi dj bu şarkıcı olur artık:KK60:

$buda geçer (41).jpg $IMG1280A.jpg
ve artık yerlerde dahi uyur olduk:95:
$buda geçer (205).jpg $buda geçer (204).jpg

ve mutlu son

$IMG0766A.jpg

hepinize mutluluklaaar inşallah beğenmişsinizdirr:KK16:

$triendy23 (101).jpg
:79::79::79:
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

yıl 2013 çocuklar büyüdü artık :)
çocuklarımın şimdiki halleride aşağıdaki linke bastığınızda açılan sayfanın en altında:))

Sayfa 14te en altta...link açılmazsa 14.cü sayfaya basabilirsiniz...
http://www.kadinlarkulubu.com/dogum...gumdan-onceki-son-gunu-sonrasiresimli-14.html

Eklentiler

• $pompiş (78).jpg
    $pompiş (78).jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 681
Son düzenleme:
kocaman bir maşallah gelsin önce meleklerine çok güzel olmuş triendy resimli anlatımda harika rabbim acılarını göstermesin analı babalı büyüsünler inşallah birbirlerinin ve sizlerin kıymetini bilsinler iyiki doğurmuşsun kızını çok tatlı maşallah batunun yaramazlıklarına bir yardımcı geldi:KK1:ömür boyu mutlu huzurlu olun canım:KK16:

kız maşallah yavrularına Rabbim nazarlardan saklasın

baya zor olmuştur küçük bi bebek ve hamillelik ama olsun değmiş şimdi sefasını sür

bize de dua et olurmu Rabbim bize de nasip etsin:KK49::KK49::KK49:

canım yaaaa gözlerim dolu dolu okudum... iyi ki de aldırmamışsın :) maşaallah kuzularına ... Allah analı babalı büyütsün....

allah çocuklarına ve size uzun hayırlı ömürler versin inş.allahım onların acısını göstermesin kimseye.inş herzaman böyle resimlerdeki gibi can ciğer kuzu sarma olurlar:))...dün akşam bizde kardeşler toplanıp oturduk.hepimizde evlendik çocuklarımız oldu ve halen bi aradayız:)))

cok güzel hazırlamıssın kız elıne saglık bebsılerınle sana mutlu bır hayat dılıyorum:KK16:

Allah ailenizi ve bu iki kardeşi hayat boyu beraber ve bir tutsun, mutluluklar canım.. maşallah kuzularaa...
peşi peşine de zor oluyor ama ayrı bı guzel oluyor sanırım... :KK34:

hepinize ayrı ayrı teşekkürler ediyorum,beğendiğinize sevindim,dün sbaha kadar uyumamış olmama rağmen aklıma birden esti ama bunları hazırlayana kadar anam ağladı:84::84::KK1:

ama mutlulukla ve tebessümle yaptım ,tekrardan gözümde canlandılar bir bir,gerçi dün başka bi topikte,cennetteki meleklerimize mektup başlıklı topice bi daldım çıkamadım ne çok

bebğini kaybeden acılı yürek varmış,hıçkırıklara boğuldum inananırmısınız,ve bikez daha anladım yavrularımın değerini,kimi anne karnında daha annesi yavrusunu görmeden,kimisi

doğmuş ayaklanmış öyle kaybetmiş annesi,şuan bile kötü oldum bitane bebiş vardı annesi resmini koymuş okadar tatlı okadar şirin bi bebektiki yüzü gözümden gitmiyoo,o yavru artık

melek olmuş,ve annesi bugün 3.yaşgünüydü kızımın yaşasaydı 3yaşında olucaktı yazmış orda bittim ben,ve ne biliyim işte içimden geldi böyle bi anı hazırlyım dedim bende

büydüklerinde izlesinlerr:KK16:tekrarda ii dilekleriniz için sonsuz teşekkür ederim:KK70:

Allah çocuklarına ve size uzun hayırlı ömürler versin inşallah... ikiside birbirinden çook tatlı maşallahh:nazar::nazar::nazar:

canım ikisinede maşallah..

allah acılarını göstermesin rabbim kimseyi evladıyla sınamasın...

allah ömür boyu yüzünüzü güldürsün böylee...

maşallah sübhanallah :nazar:

:93:allah çocuklarını sana bağışlasın tirendi.. maşallah :nazar::nazar:

Allah çocuklarına ve size uzun hayırlı ömürler versin inşallah... ikiside birbirinden çook tatlı maşallahh:nazar::nazar::nazar:

canım ikisinede maşallah..

allah acılarını göstermesin rabbim kimseyi evladıyla sınamasın...

allah ömür boyu yüzünüzü güldürsün böylee...

maşallah sübhanallah :nazar:
SİZLERDE ÇOK SAĞOLUN KIZLAR AMİN
kız maşallah yavrularına Rabbim nazarlardan saklasın

baya zor olmuştur küçük bi bebek ve hamillelik ama olsun değmiş şimdi sefasını sür

bize de dua et olurmu Rabbim bize de nasip etsin:KK49::KK49::KK49:

rabbim sanada en kısa zamanda bi evlat nasip etsin inşallah canım:KK49::emir_bebek::nazar:,,evet zor olmuştu bakmak zorunda olduğum bi bebem ve karnımdakinin vucduma verdiği rahatsızlıklar(mide bulantısı,uyku hali vee ağırlık bu zaman içerisinde heleki karnım burnuma gelince dahada zorlandım çünkü oğlan benden başka kimseye gitmiyodu devamlı kucağımda durdu oturdu off ,allahım her cefayı böyle güzelliklerle sonuçlandırsın ne diyim hiç bi zaman pişman olmaduımki,ne olsun dediğin gibi şuanda daha sefasını sürme zamanında değilim ,kızda biraz daha büyüsün inş. işte ozaman azda olsa rahata kavuşcam gibime geliyo bana ,en azından gece uyanmaları kalksada rahat rahat derin bi uyku çeksem:84::KK1:)

Rabbim yavrularına mutlu huzurlu sağlıklı bi yaşam nasip etsin.cesaretinden ötürü tebrikler rabbim mükafatını vermiş sağlıklı sıhhatli yavruna kavuşarak dahada mükafatlandıracaktır inş.

Rabbim yavrularına mutlu huzurlu sağlıklı bi yaşam nasip etsin.cesaretinden ötürü tebrikler rabbim mükafatını vermiş sağlıklı sıhhatli yavruna kavuşarak dahada mükafatlandıracaktır inş.

Maşallah. Allah bağışlasın yavrularınızı, çok tatlılar.:nazar:

maşallah çok tatlılar allah nazardan korusun :nazar::nazar:

sağolun yüce rabbim hepimizinki korusun sağlık versin,olmayanlarada biran evvel nasip etsin inşallah:KK16:

41 kere masALLAH, tüh tüh tüh, nazar degmesin:KK69: iyikene aldirmamissin, iyikene dogurmussun kizini.. Ikiside birbirinden tatli.. Rabbim saglikli, hayirli uzun ömürler nasip etsin...Ben bayildim ikisinede :KK69:

X