Kızımın mobiyalarını nasıl yapayım?

canım aldığın o kulplara pastel tonlar gider.Eskitme falan çocuk odasında sıkıcı olur.Sen yapışkanlı folyo bulmaya çalış tatlı pembe veya açık tatlı mavi ,yapışkanlı folyo bulursan onunla kapla hem daha ekonomik olur. Boya alıp boyasan veya mobilyacıya versen pahalıya kaçar.Hani derler ya astarı yüzünü geçti diye seninkide öyle olur.o yüzden folyoyu seç ve tatlı tonlar kullan...sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
çocuk odalarında en önemli şeyerden biri kullanılan boyanın çocuğun sağlığını olumsuz etkilemeyecek nitelikte olmasıdır sprey boyaların ağır bir kokusu olabiliyor özelliklerini iyi inceleyin derim astım gibi rahatsızlıklara sebep olabilir Allah korusun

bence her ıkı cınsıyet ıcınde gıdecek bı renk seçmelısın pembe ve lıla olmasın derımm başka renkler kullanmanı onerırm mesela turun krem sarı yeşıl gıbı.

canım bence boyatma bebeğin sağlığı açısından o eski malzeme inan yenilerinden daha iyidir güzel görünmüyornasıl bu kadar koruyabildin bravo valla

eski mobilya daki sağlamlık şu an hiç bir şey de yok bizde mobilya işi ile uğraştığımızdan bizede böyle tadilat işleri gelir .....şifonyere bence şunu yağ bir marangoz bul ve sadece çekmece önyüzlerini değiştirt mobilyanın kasası aynen kalacak çakmeceyi rayından çıkar yani sürgülü yeri değişsin dolabında kabaklarını değiştir hatta renfarenk yani karuşık bir kaç renk yaptırabilirsin çekmeçenin biri yeşil biri portakal rengi biri sarı :enbuyukkk:

füsfüsüm kızının maviş gözlerine pembe çok güzel olurr ama bulabilirsem bir resim vardı mobilyada pembe ve tatlı bir lila beyaz üzerinee yapılmış bende kızım oda takımının rengini değiştirince o şekilde boyatacağım...bilgisayarı temizleyince resim silinmişş şimdi netten tekrar bulmaya çalışıyorum ama şimdilik başka bir resim ekleyeceğim ona bakabilirsin..birde bir arkadaş tavsiye etmişş netten çok süper şeyler sipariş edebilirsinn...boyama işi zor ama yapışkanlı okadar güzel şeyler varki kendinizi yormanıza değmez gibi geliyorr..burdan göndermek isterdim ama zevkini bilmediğimden nasıl olurdu bilemiyorumm...eminim güzel şeyler çıkartacaksın bitirince resim ekle bakalım nasıl olmuşş..bu aradaa kulp lar süperr...kızının maviş güzlerine nazar değmesinn..çok güzel olcak annesii..emeğine sağlık şimdiden..

turkuazbebekodasirj6.jpg

w550.png

bu mavi ama sen bunları tatlı bir lila olarak düşün mavilikleri ve senin kulpların renklerinde varr kablumbağada onlarlka süper bir kombinasyon olacaktırr...

çok güzelmiş bu takım saol canım.
kızlar fikirleriniz için çok teşekkürler
sanırım boyadan vazgeçtim, hem sağlık hem görüntü açısından
alında açık pembe folyo istiyorum bulamazsam açık bir renkle kaplicam sanırım
bu arada teknologcum güzel dileklerin için saol, kızımın resmini mi görmüştün, maviş olduğunu nerden bildin

çok güzelmiş bu takım saol canım.
kızlar fikirleriniz için çok teşekkürler
sanırım boyadan vazgeçtim, hem sağlık hem görüntü açısından
alında açık pembe folyo istiyorum bulamazsam açık bir renkle kaplicam sanırım
bu arada teknologcum güzel dileklerin için saol, kızımın resmini mi görmüştün, maviş olduğunu nerden bildin

evet görüp aşık olmuştum kızışına..maviş gözleri hiç solmasınn..öptüm o tombik ellerinden....a.s.:1hug::asigim:

akaağaç yap güzelim eğer folyoyla kaplayacaksan..elindeki malzemeyede uyar hemdee..kolay gelsinn..

rica ederimm..mavişe sevgilerimle..aslında daha güzel olabilirdi ama çok uykum vardı ancak bu kadar oldu..ama bir fikir vermiştir sana...boyatma ihtimalin olursa beyaz üzerin e aldıkların çok güzel olacaktırr..onların duvar süsleride var anı şekildee.onlardanda odasına benim yaptığım gibi kurbağa ailesi yapabilirsinn tontişe....kolay gelsinn..

X