Çocuk Hastalıkları Kızımla hastanede 10. Gün 😞

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Değerin daha da düşmesini bekliyor olmalılar.
Aslında hemen cikarmamalari iyi, güzelce gozlemlesinler. Biliyorum hastanede kalmak, dayanmak çok zor. Ama aceleci davranıp bir yanlışa ya da tekrara sebep olurlarsa çok daha kötü olur.
Allah acil şifalar versin.
Tüm hastalara. 💜

Kulaktaki enfeksiyon sebebiyle şişmiş olabilir lenf bezi. Sonuçta vücut savaşıyor o enfeksiyonu yenmek için , vücudumuz enfeksiyondan kurtulmak için savaşırken ateşimiz çıkabilir, lenf bezi sisebilir , egzema vs... İnşallah çıkarsınız yakında.

Herkese hayırlı sabahlar ve mutlu bir hafta diliyorum
Lütfen konumu diğer durumlarımdan bağımsız yani işte eşimin yurt dışında oluşu sorunlarımız benim boşanmamis oluşum vs gerçeklerinden bağımsız sadece bu yazdıklarım çerçevesinde değerlendirip yorum yapmanızı isteyeceğim linç ya da belalti vurmak için yanlış zaman çünkü çok üzgünüm lütfen

Gelelim konuma 18 temmuz günü kızımin kulak ağrısı sebebiyle acile geldik 10 yaşında en küçük kızım

bize kulak damlası ağrı kesici şurup ve antibiyotik şurup verdiler

Kullanırken dişim agriyor da demeye başladı sağ taraf aynı bolgede gorterdigi yer dise de kulağa da denk geliyor çok çok hafif çürümüş bir diş var orda bu arada

Ağrıyor dediğinde dönüşümlü ağrı kesici veriyordum geciyordu

derken 22 temmuz günü hafif şişlik oldu yüzünün sağ tarafında hani diş abse yapar şişer ya

ve o günde yola çıkacağız Ankara'dan Batman'a özel araçla seyahat edecektik nerden baksanız gezmeli bol molali 20 saat sürecek bir yolculuk

Evden çıkmamıza bir saat kala valizler falan hazır iç sesim dedi ki bu çocuk böyle yola çıkmasın tamam ağrı kesici vs herşey var veriyorum geçiyor ama yüzü neden şiş antibiyotik kullanıyor olmamıza rağmen

Dayanamadım acile getirdim tekrar hem doktora da soracağım yola çıkabilir miyiz diye

Kan aldılar CRP 90 anında yatış verildi
Diş değil lenf bezi şişmiş denildi USG ile bakıldı

Ertesi sabah geceyi hastanede geçirmiş ve damardan antibiyotik almış olmamıza rağmen CRP 154 çıktı derhal ikinci bir antibiyotik tedavisi eklendi

22 temmuzdan beri hastanede yatıyoruz

Şişlik önce büyüdü sonra boynunun altına indi sonra tamamen geçti bu esnada serumla beslenmeyi kestiler

şu an Allah'a şükürler olsun gayet iyi kendisi besleniyor sadece ilaç zamanı serum baglaniyor cuma günü CRP 16.36 ya düştü

Fakat bizi halen taburcu etmiyorlar

Bu esnada odada bulunan klima sebebiyle ben hastalandım çünkü klima alışkanlığım yok beni çarptı acile gittim iğne yaptılar ilaçlar verdiler ağrı kesici soğuk algınlığı ve antibiyotik ilaçlar onları kullanıyorum yani şu an kızım Allah'a şükür iyi ama ben hastayım gerçi önemli değil ayakta atlatiyorum

Usg sonucunu eklemeye çalışacağım sizce bizi neden çıkarmıyorlar

CRP normali 0 ile 5 arasında olmalıymış bu mu bekleniyor acaba

başka bir şey olsa Allah korusun beni bilgilendirirler değil mi öyle korku ve kaygı içindeyim ki

yüceler yücesi Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın
Hepimizin evladını esirgesin ve iyilerle karşılaştırsın Rabbim amin
Hastanede olmam sebebiyle sürekli giremeyebilirim fırsat buldukça girip cevaplayacagim
Çok çok geçmiş olsun. Crp'nin 5 olmasını bekliyorlardır. Arkadaşımın annesini de o yüzden taburcu etmemişlerdi. Başka bir şey olsa mutlaka paylaşırlardı diye düşünüyorum.

Merhaba okuduklarımdan dolayı şoktayım şuan. Oğlum da 1 haftadır kulak ağrısı icin antibiyotik ve damla kullanıyor. 3 gündür de dişim ağrıyor diyor sağ taraf.
Acil KBB' a götürün, antibiyotikten başka yapacak bir şey yok dedi. Yazdıklarınız endişelendirdi beni. Lenf hiç aklıma gelmemişti. Salgın gibi birşey mi var acaba?
Size de çok geçmiş olsun. KBB anlar mı acaba?
Bende çok şaşırdım lenf bezi salgını da olur muymus ve sadece çocuklarda 😞
Lütfen ihmal etmeyin
Çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin.

Doktorunuza ulaşsıp bilgi alsanız daha iyi olur. Sivilce bile olsa hemen kötü şeyler yazıyor nette

Ben enfeksiyon geçirdiğimde hemen lenflerim şişer... Grip olsam bile lensler şişince antibiyotik veriyorlar.

Çok geçmiş olsun, konuyu okurken inşallah yola çıkmamışlardır diyerek okudum. Bilgim yok arkadaşlar yorum yazmışlar. Acil şifalar dilerim.

Herkese hayırlı sabahlar ve mutlu bir hafta diliyorum
Lütfen konumu diğer durumlarımdan bağımsız yani işte eşimin yurt dışında oluşu sorunlarımız benim boşanmamis oluşum vs gerçeklerinden bağımsız sadece bu yazdıklarım çerçevesinde değerlendirip yorum yapmanızı isteyeceğim linç ya da belalti vurmak için yanlış zaman çünkü çok üzgünüm lütfen

Gelelim konuma 18 temmuz günü kızımin kulak ağrısı sebebiyle acile geldik 10 yaşında en küçük kızım

bize kulak damlası ağrı kesici şurup ve antibiyotik şurup verdiler

Kullanırken dişim agriyor da demeye başladı sağ taraf aynı bolgede gorterdigi yer dise de kulağa da denk geliyor çok çok hafif çürümüş bir diş var orda bu arada

Ağrıyor dediğinde dönüşümlü ağrı kesici veriyordum geciyordu

derken 22 temmuz günü hafif şişlik oldu yüzünün sağ tarafında hani diş abse yapar şişer ya

ve o günde yola çıkacağız Ankara'dan Batman'a özel araçla seyahat edecektik nerden baksanız gezmeli bol molali 20 saat sürecek bir yolculuk

Evden çıkmamıza bir saat kala valizler falan hazır iç sesim dedi ki bu çocuk böyle yola çıkmasın tamam ağrı kesici vs herşey var veriyorum geçiyor ama yüzü neden şiş antibiyotik kullanıyor olmamıza rağmen

Dayanamadım acile getirdim tekrar hem doktora da soracağım yola çıkabilir miyiz diye

Kan aldılar CRP 90 anında yatış verildi
Diş değil lenf bezi şişmiş denildi USG ile bakıldı

Ertesi sabah geceyi hastanede geçirmiş ve damardan antibiyotik almış olmamıza rağmen CRP 154 çıktı derhal ikinci bir antibiyotik tedavisi eklendi

22 temmuzdan beri hastanede yatıyoruz

Şişlik önce büyüdü sonra boynunun altına indi sonra tamamen geçti bu esnada serumla beslenmeyi kestiler

şu an Allah'a şükürler olsun gayet iyi kendisi besleniyor sadece ilaç zamanı serum baglaniyor cuma günü CRP 16.36 ya düştü

Fakat bizi halen taburcu etmiyorlar

Bu esnada odada bulunan klima sebebiyle ben hastalandım çünkü klima alışkanlığım yok beni çarptı acile gittim iğne yaptılar ilaçlar verdiler ağrı kesici soğuk algınlığı ve antibiyotik ilaçlar onları kullanıyorum yani şu an kızım Allah'a şükür iyi ama ben hastayım gerçi önemli değil ayakta atlatiyorum

Usg sonucunu eklemeye çalışacağım sizce bizi neden çıkarmıyorlar

CRP normali 0 ile 5 arasında olmalıymış bu mu bekleniyor acaba

başka bir şey olsa Allah korusun beni bilgilendirirler değil mi öyle korku ve kaygı içindeyim ki

yüceler yücesi Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın
Hepimizin evladını esirgesin ve iyilerle karşılaştırsın Rabbim amin
Hastanede olmam sebebiyle sürekli giremeyebilirim fırsat buldukça girip cevaplayacagim
Rabbim size ve evladınıza en kısa zamanda şifa nasip eylesin. Çok geçmiş olsun

çok çok geçmiş olsun
siz Senamm sınız değil mi
Allah acil şifalar versin inşallah

değerleri normale dönsün diye bekliyorlardır
kalbinizi ferah tutun :KK200:

Taburcu edildik Allah'a şükürler olsun birazdan evimize geçeceğiz
Tekrar antibiyotik yazıldı şurup o bitince pedodonti görsun hemen denildi çünkü diş sebebiyle olmuş

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim Allahım diliyorum cümlemizin evladını esirgesin ve iyilerle karşılaştırsın hasta olanlara kalıcı şifalar versin amin

X