kızlaar özür dileyiip alttan alan mısınız özür bekleyen mi :)

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.827
3
kızlar eşinizle sevgilinizle attiğiniz kavgalarda alttan alan özür dilyen tarafmısınızdır inatla özür bekleyen taraf mı yoksa haklı da olsanız kendinizde illa bi suç bulanlardan mı bekliyorumm... a.s.

sürekli özür dileyip alttan alıyorum özellikle şu son zmanlarda ama bugünden itibaren beklemeyide

denicem beceremiyorum ama denicem ben hep alttan alırım ama şuan hangisini

yapmam gerektiği konusunda bi fikrim yok bu konu cuk oturdu banakaydirigubbakcemile

haklıysam beklerım
haksızsamda pasa pasa dılerım ozrumu...

valla ben haklıda olsam haksızda olsam hep özür beklerim asla da eşimden özür dilemem hep o benim kalbimi alır... bu 10 senedir böyle geldi böyle gider.. canım kocamla tartıştıktan sonra ben hiç onunla konuşmam oda haksızsın ama sana kıyamıyorum der gelir öper özür diler bende abartıkça abartırım...:))

Haklıysam sonuna kadar beklerım.ama haksızsam alttan alırım ve ÖzÜrÜmÜ dılerım

haksızda olsam genelde o yakınlaşır. ben tamam belki yanlış yaptım ama geri adım atamam suçlusun derim:))) şakayla tatlıya bağlanır herşey.

ben yerine gore ozur dileyen, yerine gore ozur bekleyen oluyorum bu durumda...
gercekten haksizsam ve hatami farkediyorsam bi sekilde gidip ozur dilerim hic cekinmeden.. bunu yaptiracak durumlar pek olmuyor aslinda. genelde davranislarim dikkatlidir ona karsi

özürde dilemem özürde beklemem, marifet mi hayır
genelde hatalı olduğumu bilsemde zeytinyağlık yaparım
kaydirigubbakcemile3

Ne ben özür dileyecek bir tavır sergileyeyim ne de sevdiceğim
Özür dilemek erdemdir lakin özre sebep olacak bir hatada bulunmamak daha büyük bir erdemdir..
Her zaman buna inanır ve bu şekilde yaşamaya çalışırım

eger sucluysam özür dilerim babalar gibi
ama diletmesinide bilirim pasalar gibisositososito

hatalıda olsam zeytinyağ misali üste çıkmakta üzerime yoktur :nazar: bazen ona karşı hata yaptığımın farkına varıyorum ama o hatayı üstlenip özürdileyince banada sımarmak kalıyorkaydirigubbakcemile2

haksızsam özür dilemeyi geciktirmem, haklıysam da acilen özür beklerim, küs kalmayı sevmem ben :sinifsinif:

valla ben haklıda olsam haksızda olsam hep özür beklerim asla da eşimden özür dilemem hep o benim kalbimi alır... bu 10 senedir böyle geldi böyle gider.. canım kocamla tartıştıktan sonra ben hiç onunla konuşmam oda haksızsın ama sana kıyamıyorum der gelir öper özür diler bende abartıkça abartırım...:))

bir böyle olamıyoruz vallahi ben öüzr dilerim yani
ama tamamıyle haksız olsam da karşı tarafa yükleyemem bunu
bırıncısı kendım yuklemek ıstemem , ıkıncısı oda kabul etmez zaten

konuya göre değişir canım.ilişkimin ilk 1 yılında inat ederdim haksız da olsam,illa zeytinyağı gibi üste çıkardım.ama zamanla yanlış yaptığımı we onu üzdüğümü anlayınca yaptığımın çocukluk olduğunu düşünerek wazgeçti.artık haklıysam inadımı eder aramasını,özür dilemesini beklerim.haksızsam da özürümü dilerim.

X