Kızlaarr görenler bir baksın lütfen 1-2 saatim var:/

Elittt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
696
59
Kızlar benim bugün ayakkabı almam lazım.Spor alıcam tabiki. Bana önerisi olana var mı. Çok zor durumdayım ya. 4-5 kez çıktım ayrı ayrı zamanlarda ama istediğim gibi bir şey bulamadım.Ama suç sadece benim değil örneğin bir adidas mağazasına giriyorum 5-6 çeşit bayana spor ayakkabısı var sadece bende mi suç yani:KK43: Aramak için harcadığım parayla inanın en az 2 tane daha ayakkabı alabilirdim. İnternettende bakıyorum ama bulamadım bir türlü yaa. Sizin favorileriniz ya da önerileriniz vardır belki.Beğendiğim bir model var ama o da çakma herhalde hiçbir mağazada yok üstelik aradım bana adidasta böyle bir kod yok dediler.1. si bahsettiğim. 2. resimde mağazalarda bulunana ama o da pek içime sinmedi çünkü yakından bu kadar iyi durmuyo o.

Eklentiler

• $fsb965.jpg
    $fsb965.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 151
  • $adidasQ21047-2.jpg
    $adidasQ21047-2.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 146

Canım renk olarak siyah beyaz agırlıklı mı düşünüyorsun? İlk resimdekini begendım ben. Farklı renklerde düşünürsen alternatifler verebilirim belki.

Canım renk olarak siyah beyaz agırlıklı mı düşünüyorsun? İlk resimdekini begendım ben. Farklı renklerde düşünürsen alternatifler verebilirim belki.

Ben ilk resimdekini alacaktım aslında. ama mağazaları aradım bu model yok adidasta dedi ben de internette var dedim onlarda çakmadır o dedi. Ay yoksa internetten sipariş edecektim iyi ki etmemişim. Aslında bana da fiyatı tuhaf gelmişti zaten 60 tl çok komik dimi. kesin orijinal değil o ya.

renk aslında fark etmez çok abartılı durmassa iyi olur sadece canım.

İşte resimdeki gibi de olabilir ama başka şeylere de açığım yani. Başka markalar da olabilir. Aslında senin beğendin herhangi bir şey var mı diye sorayım ben

bunlar bana biraz erkeksi geldi bir model vardı onu hem kız hem erkekler giyiyordu adidas ama unuttum modelini.yaz bitti tiger falan alabilirsin yazın giyilmiyor çok terletiyorda kışın daha iyi olabilir.siyah ya da kahverengi tigerlardan alabilirsin.ayağıda güzel gösteriyor.

bunlar bana biraz erkeksi geldi bir model vardı onu hem kız hem erkekler giyiyordu adidas ama unuttum modelini.yaz bitti tiger falan alabilirsin yazın giyilmiyor çok terletiyorda kışın daha iyi olabilir.siyah ya da kahverengi tigerlardan alabilirsin.ayağıda güzel gösteriyor.

Bunlarda zaten unisex canım. Bir tane beğebmiştim aslında krem tiger ama tam içime sinmiyor ya güzel duruyor diyorsan denerim onları da. Bugün bakırköye gidicem bakalım. Bulmam lazım artık yaa:/

$62dc91d0c089f0f83f8ea9ad416dae0c.jpg $446c1e0644577ccb88b3e63e0d045fd5.jpg $13872656_37701522.jpg $81428730a045049793567ceb93ffb414.jpg $d4b03b1c52903195543b18094106ee85.jpg $pr_01_97_max.jpg $pr_01_1485_max.jpg $pr_01_1872_max.jpg

Canım bunlar benim zevkime hitab eden modeller bilmem begenır mısın? Ben daha çok nike kullanıyorum, model çeşitliliği fazla gibi geliyor. Ama adidas,puma ve lacoste'de var eklediklerim arasında sanırım.Karışık ekledim pek beceremiyorum kusura bakma :)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 792176 Eki Görüntüle 792177 Eki Görüntüle 792178 Eki Görüntüle 792179 Eki Görüntüle 792180 Eki Görüntüle 792181 Eki Görüntüle 792182 Eki Görüntüle 792183

Canım bunlar benim zevkime hitab eden modeller bilmem begenır mısın? Ben daha çok nike kullanıyorum, model çeşitliliği fazla gibi geliyor. Ama adidas,puma ve lacoste'de var eklediklerim arasında sanırım.Karışık ekledim pek beceremiyorum kusura bakma :)

Çok sağol canım .BAştan 5. 6. ve 8. yi begendim. Kod numaralarını falan biliyor musun?

Son düzenleme:
Bunlarda zaten unisex canım. Bir tane beğebmiştim aslında krem tiger ama tam içime sinmiyor ya güzel duruyor diyorsan denerim onları da. Bugün bakırköye gidicem bakalım. Bulmam lazım artık yaa:/

tiger al converse al.ama kış yaklaşıcağına göre koyu renk tiger al.gerçekten güzel duruyor.new balans alabilirsin mesela o da güzel duruyor.ben adidas ve nike son zamanlarda tercih etmemeye başladım.ayakkaları büyük gösteriyor.

tiger al converse al.ama kış yaklaşıcağına göre koyu renk tiger al.gerçekten güzel duruyor.new balans alabilirsin mesela o da güzel duruyor.ben adidas ve nike son zamanlarda tercih etmemeye başladım.ayakkaları büyük gösteriyor.

Aslında new blance a kafayı takmıştım ama herkes o n amleminin çok kaba durduğunu söylüyor. Kararsız kaldım bende.Bunlar bazı beğendiklerim.

Eklentiler

• $W373SGP_large.jpg
    $W373SGP_large.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 104
  • $a4.jpg
    $a4.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 136
  • $w554nv laci.jpg
    $w554nv laci.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 122
  • $ml574vgn.jpg
    $ml574vgn.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 136
Bu da var mesela.

Eklentiler

• $gw500kb956.jpg
    $gw500kb956.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:

5. resimdeki Nike Ürün Kodu : 34279
6. resimdeki Letoon Ness Kadın Ayakkabı Beyaz
Son resimdeki Puma Bodytrain LS Kadın Ayakkabı Siyah

Sadece Nike'ın kodunu bulabildim canım ama ayakkabı bilgilerini bir kenara not et, satıcılar bilir diye düşünüyorum.

new balance ı 37 den buyuk ayaklara yakıştırmıyorum benn
çok kötü görünüyo ama küçük ayaklılarda cok hoş duruyor...
cok seceneğin var birini secebilirsin ama ilk önce ayağına denemen lazım:KK34:

5. resimdeki Nike Ürün Kodu : 34279
6. resimdeki Letoon Ness Kadın Ayakkabı Beyaz
Son resimdeki Puma Bodytrain LS Kadın Ayakkabı Siyah

Sadece Nike'ın kodunu bulabildim canım ama ayakkabı bilgilerini bir kenara not et, satıcılar bilir diye düşünüyorum.

Çok saol canım. Ama bana onları da bulamayacakmışım gibi geliyor. Çünkü dedğim gibi mağazalarda 5-6 çeşit bulunuyor sadece:KK43: Şansımı deneyeceğim tabi.

X