Kızlar 5 günde 5 kilo diyeti ile hep birlikte zayıflayalım.

benimde boyum 173 evlendikten sonra çok kilo aldım bilmediğim bir şehirde yasadıgım ıcın dısarı cıkıp gezemiyorum hareketsiz kaldıgım için sürekli kilo alıyorum 80 kiloya kadar cıktı kilom ve cok rahatsız ediyor acil kilo vermem lazım bugunden itibaren bu diyete baslıyorum fakat kendi eklemelerimide yapıcam sizede tavsiye ederim kızlar

zencefilli ballı limonlu suyuda diyetinize ekleyin bu diyetin vucuda zararı olabileceğini düşünmüyorum çünkü protein destekli vitaminlerinizide meyvelerden alıyorsunuz tabi vucudun seker ihtiyacınıda.. bol bol su içip havuc yiyebilirsiniz yaglanmayı önlüyormuş.

bir hafta sonra tekrar yazıcam 75 kiloya düşebilecek miyim bakalım :)

takipteyim... bende kilo vercem dedikçe kilo aldım... o yüzden şuanda verenleri hayranlıkla takip edip. hazır olduğum an başlıycam :87:

ben dün başladım ölüyodum yaa :KK70: açlık hissetmedim ama tansiyonum düştü çok fena bi baş ağrısı girdi ben de oturdum Allah ne verdiyse yedim :KK43: bugun tekrar patatesten mı başlamam lazım yoksa sebzeden devam mı ediyim ?

Kilo vermek istiyorsanız önerilerime kulak verin:

YASAKLAR
Beyaz ekmek, pirinç, makarna, şeker ve bunlarla yapılmış herşey...
Nescafe ve gazlı içecekler

SERBESTLER
Geri kalan herşey:)) ama kararında tabi...
Günde 3 öğün beslenin. Öğün aralarınızda en az 4 saat olsun...
Günde 2-3 litre su için...

NOTLAR
Günde tempolu ve hızlı en az 20 dk yürüyüş.

Ayda 2-4 kilo vererek yavaş ama düzenli verin.
5 günde 5 kilo ile sağlığınızla oynamayınız lütfen.
Sevgilerimle,

​ısyerınde nasıl yapabılırım bu dıyetı :KK43:

ben dün başladım ölüyodum yaa :KK70: açlık hissetmedim ama tansiyonum düştü çok fena bi baş ağrısı girdi ben de oturdum Allah ne verdiyse yedim :KK43: bugun tekrar patatesten mı başlamam lazım yoksa sebzeden devam mı ediyim ?
Allah ne verdıyse mı :KK70:
bende ıkı gun kendımı tutsam aynını yapıyorum

arkadaşlar bu diyeti bende çok defa yaptım hatta bi ara 15 gün boyunca yaptım bide günde 5 km yol yürüyordum ama hiç kendimde değildim sürekli başım dönüyordu o yüzden sakın 5 günden fazla yapmayın biz byanlar bir an önce verme peşindeyiz ama çok fazla kilonuz yoksa ve yaptıktan sonrada dengeli beslenmeyecekseniz kesinlikle yapmayın fazlasıyla alıyorsunuz ben en son bir hafta önce 3 gün yaptım sporla birlikte 2 kilo verdim bünyeye göre değişiyor verme oranı arkadaşımla birlikte yaptık o 5 günde 5 kilo verdi ama ben en fazla 3 kilo verebiliyorum. yapacaksanızda kendinizi aç bırakmayın sakın o zmn hiç bir işe yaramıyor patates yiyeceğiniz gün 2 saate bi yemelisiniz diğerleri içinde ve tuzu fazla tüketmeyin tuz su tutar veremedim sanıp üzülürsünüz

Bu diyeti daha önce ben de yaptım. Hastanelik oldum. Çok kötüydü. İki kilo verdim ve bir ay içerisinde bana 5 kilo olarak geri döndü. Bu diyeti gerçeten tavsiye etmiyorum kızlar dikkatli olun. Zayıflayacağım derken sağlığınızdan olmayın.

arkadaslar umudunuzu kırmak ıstemem ama bu diyeti yapmayın kendımı örnek veriyim gecen kıs ben bu dıyetı uyguladım evet 10 kılo verdım 86 ken 76 dustum nasıl mutluydum anlatamam takı bende tıroid cıkana kadar ve metebolızmam alt ust olmus kac gunler hasta gıbı yattım sonuc ne bılyomusun su anda yıne 87 kıloyum gecıcı sadece saglıgınızı alt ust edıyo bende ne umutla baslamıstım hele kılo verınce ama sonuc berbat denemeyın en saglıklısı hafif dıyetle bol spor emınım cok cok faydalı olucak hele ailesınde seker tansıyon hastası varsa sakın sakın adını bıle anmasın :KK20:

arkadaslar ben bu diyeti yapiyorum suan 3 gunun sonunda 2 kilo verdigimi gordum devam etmemeyi dusunuyordum bugun ama simdi kendfimi daha iyi hossediyorum. beni bugun baya kotu etkiledi aslinda ama yinede birakmak istemeim balamisken. devam edicem yarindan itibaren. 5 gunun sonunda yazarim size

arkadaslar ben bu diyeti yapiyorum suan 3 gunun sonunda 2 kilo verdigimi gordum devam etmemeyi dusunuyordum bugun ama simdi kendfimi daha iyi hossediyorum. beni bugun baya kotu etkiledi aslinda ama yinede birakmak istemeim balamisken. devam edicem yarindan itibaren. 5 gunun sonunda yazarim size

sonuçlarını merakle bekliyorm :)

X