Kızlar acil değişiklik yapmam lâzım yaratıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum

A

avrill

Ziyaretçi
ya kızlar benim saçlarım katlı kesim ve uzun çok fazla değil ama belimin biraz üstünde ama sorun sadece saçlar değil tamamen değişmek istiyorum saçlarıma fazla dokunmak istemiyorum aslında ama bu son günlerde değişiklik yapmam ve dikkat çekmem gerekiyo çok acil lütfen yardım edin...:Saruboceq:

ahh canım aynen bnmde öyle çatlatmak ıstedıklerım warr gobeklerınden çatırrrrrrrrrrt dıe çatlasınlar ıstıorum bnm saçlarda senınkıler gıbı bnde sacımla oynamak ıstemıorum peki ya sonra....?

Ewtt Sımdı Sıze Saclarınızla Ilgılı Bı Onerı Werebılırım Kızlarr Benım Saclarmda Uzunn Bende Kısaltmak ıstemıorum Ama Sekıl Werdıre Bılırız Dımı Eger Saclarınız duzse Emo Tarzı Kestırebılırsınızz Cokk Hos Duruo Bencee Fotoda Eklerım Istersenız Gym Kusama Gelncede boyunuzu Kılonuzu Yada Tarzınızı Bılmeden Yorum Yapamıorum Malesef

benim boyum uzun ve zayıf biriyim benimde emo tarzı saç çok hoşuma gidiyo zaten saçlarımın katlarını biraz kısalttırcam ama yinede daha farklı bişeyler istiyorum yani zaten saçımla ilgili fazla sorunum yok benim tamamen değişmek istiyorum çok uğraştım ama bişeyler bulamadım kızlar resimlerlede yardımcı olursanız sevinirim

Ewtt Sımdı Sıze Saclarınızla Ilgılı Bı Onerı Werebılırım Kızlarr Benım Saclarmda Uzunn Bende Kısaltmak ıstemıorum Ama Sekıl Werdıre Bılırız Dımı Eger Saclarınız duzse Emo Tarzı Kestırebılırsınızz Cokk Hos Duruo Bencee Fotoda Eklerım Istersenız Gym Kusama Gelncede boyunuzu Kılonuzu Yada Tarzınızı Bılmeden Yorum Yapamıorum Malesef

cnm bikaç resim eklersenmisinn:eek:

Canım Tabi Foto Eklerım Bende Dun Emo Tarzına Yakın bı sekılde Kstırdım Ayrı Bı Havamı Kattı Ne :) Ben Sımdı Sana Bı Kac Foto Ekleyım Cnm Bnm

malesef su anda sorun var daha sonra eklerım canım gıyım tarzına gelınce kendını tamamen degıstırmek ıstedıgını solemısın sana ardımcı olmam ıcın ne tarz gıydıgını bılmem lazım umarım cok sey ıstemıorum:)

şu anki stilin ne mesela?ne gibi bir değişim yapmak istiyorsun?makyajını, giyimini mi değiştirmek istiyorsun?hoşuna giden bir tarz var mı mesela?biraz daha ayrıntıya insen canımsengözlerimebaksanab

tamam :KK70: kızlar ben daha çok rock tarzı giyiniyorum makyajımıda herzaman aynı gözümün alt kirpik diplerine siyah göz kalemi çekiyorum hep böyleyim 2 yıldır hoşuma giden tarza gelince punk tarz hoşuma gidiyo ben saçlarımın boyunu kısalttırcaktım ama herkes bana böyle çok yakıştığını söylüyo ve sakın kestirme falan diyolar bende böyle bi şekilde değişim yapmak istiyorum işte

az cok anladım her zaman aynı gorunmek emınım kı can sıkıntısı yapabılıodur yha ben sana sole soyleyım ben yerınde olsam rockcular gıbı yada emocular gıbı gıyınmem hıı elbt onlrda begendıgım bıseyı uygularım ama onlar gıbı olmam saclarını kısaltmaya bılırsın ama sekıl werdıre bılırsın sonra kıyafetıne gelınce kadınlıgını ortaya cıkarabılecek seyler gıyebılırsın ben genelde dar kıyafetler tercıh ederım makyajna gelınce eyelınerden vazgecemeyenlerdenımdr ben hafif ama cekıcı makyajlar yapabılırsın mesela sıyah kalem yerıne yesıl mavı grı bu tarz kalemler dene derım daha fazlası aklıma gelmıo sımdılık geldıkce yazarım bole yazarak n kadar etkılı olabılırı onuda bılemıorum :)

az cok anladım her zaman aynı gorunmek emınım kı can sıkıntısı yapabılıodur yha ben sana sole soyleyım ben yerınde olsam rockcular gıbı yada emocular gıbı gıyınmem hıı elbt onlrda begendıgım bıseyı uygularım ama onlar gıbı olmam saclarını kısaltmaya bılırsın ama sekıl werdıre bılırsın sonra kıyafetıne gelınce kadınlıgını ortaya cıkarabılecek seyler gıyebılırsın ben genelde dar kıyafetler tercıh ederım makyajna gelınce eyelınerden vazgecemeyenlerdenımdr ben hafif ama cekıcı makyajlar yapabılırsın mesela sıyah kalem yerıne yesıl mavı grı bu tarz kalemler dene derım daha fazlası aklıma gelmıo sımdılık geldıkce yazarım bole yazarak n kadar etkılı olabılırı onuda bılemıorum :)

canım saol süpersin bide bu saçlarıma şekil verebilirsin demişsinde nasıl verebilirim mesela yardımcı olurmusun lütfen fisfisfis

göz kalemini kahverengi ve az belirgin olucak şekilde kullanabilirsin belki.makyajını daha doğal yapabilirsin.
kıyafetlerle punkcı stilini takip edebilirsin.ne biliyim hani onların giydiği tarzda tişörtlerle hırkaları kombine edebilirsin mesela.
pek punk stilinden anlamadığım için çok da tavsiye veremiyorum canım.
ama emin ol bi oje rengi bile çok şeyi değiştirir.mesela hiç sarı oje denedin mi:icecream:
taylor-momsen-hair_521x775.jpg

SeJer_Kis'ın da dediği gibi saç şeklini değiştirebilirsin.

cnm giyim makyaj önemli ama biz bayanlar için en önemli değişiklik saçta oluyor cnm saç modelini değiştirmelsin bencede

Canım Benımm En Kısa Zamanda Sac Seklımı Ekleyım Sana Yardımcı Olcamm Jewelın Gonderdıgı Fotodakı Gıbı Tarz Da Kestırebılırsın Ustler Kısa Altlar Uzun Cok Hawalı Oluo Ayrıca Sekıl Wermesıde Kullanımıda Cok Rahat Tawsiye Ederım Ama Bence Punkların Tarzıda Tsortler Fln Gymekten Kesınlıkle Kacınn Onlrdan Yeterıncee Cokk Bana Bıraz Ozentı Gıbı Gelıolarr Kendı Stılını Olustur Derım Bn

bence bu punkcilar vs tarzdakiler özenti gibi duruyo nereye kafami çevirsem ayni tip gençler
sanki bi fabrikanin ürünleri
o yüzünden disilgi ön plana cikaran daha feminen tarz seçebilirsiniz

hmm bilmiyorum kızlar galiba saç modelimi değiştircem

Canım Benımm En Kısa Zamanda Sac Seklımı Ekleyım Sana Yardımcı Olcamm Jewelın Gonderdıgı Fotodakı Gıbı Tarz Da Kestırebılırsın Ustler Kısa Altlar Uzun Cok Hawalı Oluo Ayrıca Sekıl Wermesıde Kullanımıda Cok Rahat Tawsiye Ederım Ama Bence Punkların Tarzıda Tsortler Fln Gymekten Kesınlıkle Kacınn Onlrdan Yeterıncee Cokk Bana Bıraz Ozentı Gıbı Gelıolarr Kendı Stılını Olustur Derım Bn

aslına bakarsan sejer_kisa katılıyorum.ben de pek begenmiyorum o tip giysileri ama bu benim stilim.herkesin zevki kendine.ama yine de o tip giysileri beğeniyorsan denemelisin bence içinde kalmasın:icecream:
bunu söylüyorum çünkü bi arkadaşım da aynı senin gibi punk tarzına bayılıyordu denemek istiyodu falan bi saç bandı aldı o tarzda geçti hevesi falan.

Son düzenleme:
ben zaten şuanda daha çok giyim olarak punk tarzı görünüyorum ama biraz daha değişmek istiyorum işte...Saçıma perçem kestirmeyi düşünüyodum ama bilmiyorumki onuda kestirmesemmi yoksa katlarınımı kısaltsam ??:sm_confused:

hmm.bence katlarını kısalttırma perçem her yüze gidiyor ve çok güzel duruyor.

X