Kızlar acil testine bakar mısınız lütfennnn

kemik kadin

obiranneolmakistiyor♠️
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
523
105
Öncelikle merhabalar
Bu gün test yaptım catlamanin 12. Günü bu gün dün geceden beri çok ağrım var bel kasık ağrısı adet olacakmisim gibi göğüs ucum da hafif sıktığımda ağrı oluyor neyse bu sabah test yaptım kızlar adetime 2 3 gün var ilk 5 dk içinde hafif bı gölge gözüktü ben yine yanlış görüyorum diye umursamadım sonra tam 10. Dakika da hafif pembemsi silik bı çizgi tam.olarak belirdi sizce gebelik olabilir mi şu an kan vermeye gidiyorum sizin fikrinizi de almak istiyorum bu arada dün erken gebelik testi yaptım çıkmadı silik çizgi bile çıkmadı dün geceden beri ağrı var belimde bu sabah test yaptım ve sonuç fotoğraftaki gibi

Eklentiler

• IMG-20240131-WA0010.jpeg
    IMG-20240131-WA0010.jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 552
  • IMG-20240131-WA0008.jpeg
    IMG-20240131-WA0008.jpeg
    40,2 KB · Görüntüleme: 538
Öncelikle merhabalar
Bu gün test yaptım catlamanin 12. Günü bu gün dün geceden beri çok ağrım var bel kasık ağrısı adet olacakmisim gibi göğüs ucum da hafif sıktığımda ağrı oluyor neyse bu sabah test yaptım kızlar adetime 2 3 gün var ilk 5 dk içinde hafif bı gölge gözüktü ben yine yanlış görüyorum diye umursamadım sonra tam 10. Dakika da hafif pembemsi silik bı çizgi tam.olarak belirdi sizce gebelik olabilir mi şu an kan vermeye gidiyorum sizin fikrinizi de almak istiyorum bu arada dün erken gebelik testi yaptım çıkmadı silik çizgi bile çıkmadı dün geceden beri ağrı var belimde bu sabah test yaptım ve sonuç fotoğraftaki gibi
Evet evet var 🥰

Ayy gerçekten miiii😍 testte yanılma olabilir mi ayy ben doktordan hamilesin lafını duymadan yaşadığım duruma inanamam heralde🤦🏻‍♀️
Teste göre var. Ama spontane mi süreç ilerledi yoksa çatlatma iğnesi falan mı oldunuz ? Spontane ise hamilelik var gözüküyor iğne falan varsa 12. Gün onun etkisi devam ediyor olabilir mi onu bilemiyorum.
Gerçi dün de yaptım diye belirtmişsiniz onda çıkmayıp bunda çıktıysa vardır evet ❤️
Yine de en doğru sonucu kan verir.

Teste göre var. Ama spontane mi süreç ilerledi yoksa çatlatma iğnesi falan mı oldunuz ? Spontane ise hamilelik var gözüküyor iğne falan varsa 12. Gün onun etkisi devam ediyor olabilir mi onu bilemiyorum.
Hayır çatlatma iğnesi falan olmadı bı kaç ay önce ovitrelle ile denedik olmadı biliyorum yani o süreci neyse bu ay ovulasyon testiyle yumurtlamayi takip ettim ve bu gün 12. Günü test böyle çıktı
İnşallah hamileyimdir 🤲🏻😍

Hayır çatlatma iğnesi falan olmadı bı kaç ay önce ovitrelle ile denedik olmadı biliyorum yani o süreci ovulasyon testiyle yumurtlamayi takip ettim ve bu gün 12. Günü test böyle çıktı
İnşallah hamileyimdir 🤲🏻😍
İnşallah canım.
Kaç aydır deniyordun ? Çok ilginç gerçekten o kadar şey deniyor insan olmuyor sonra birden pat diye oluyor.
Ben de nasılsa uğraşırım diye denedim tek birliktelik hamile kaldım 😅 sonra kalbi durdu maalesef. Kürtaj üzerinden 7 ay geçti iki aydır deniyorum hala kalamadım 😅

İnşallah canım.
Kaç aydır deniyordun ? Çok ilginç gerçekten o kadar şey deniyor insan olmuyor sonra birden pat diye oluyor.
Ben de nasılsa uğraşırım diye denedim tek birliktelik hamile kaldım 😅 sonra kalbi durdu maalesef. Kürtaj üzerinden 7 ay geçti iki aydır deniyorum hala kalamadım 😅
Nasipte yoksa kendimizi yirtsak da olmaz
Rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 🤲
Yani 4 yıldır evliyim ilk 6 ay istemedik daha sonra düşündük ama bı türlü nasip olmadı eşimin işlerinden dolayı şehir dışına çıkıyordu sürekli ve düzenli ilişkimiz yoktu doktora gittik ikimizin de gerekli tahlilleri yapıldı bı sorun yoktu
Akışına bıraktık bizde inşallah bu ay nasibimizde vardır
Sizde canınızı sıkmayın hakkınızda hayırlısı böyleymiş hep hayırlısını dileyin Rabbimden🤲🏻

Nasipte yoksa kendimizi yirtsak da olmaz
Rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 🤲
Yani 4 yıldır evliyim ilk 6 ay istemedik daha sonra düşündük ama bı türlü nasip olmadı eşimin işlerinden dolayı şehir dışına çıkıyordu sürekli ve düzenli ilişkimiz yoktu doktora gittik ikimizin de gerekli tahlilleri yapıldı bı sorun yoktu
Akışına bıraktık bizde inşallah bu ay nasibimizde vardır
Sizde canınızı sıkmayın hakkınızda hayırlısı böyleymiş hep hayırlısını dileyin Rabbimden🤲🏻
Amin inşallah aratmadan nasip etsin. Hamileysen bana da haber ver olur mu :)

13 gün varsa hamilelik daha oluşmamıştır bile canım adete 2 3 gün kala kan verirsen kesin sonuç verir bazı hastaneler velirtmiyo referans aralığını

X