Kızlar acil testine bakar mısınız lütfennnn

Ekstra özel bir şey yaptın mı canım. Yoksa Ovulasyon mu takip ettin sadece ?
Ovulasyon la takip ettim ve bira ay ferul femin vitamin takviyesini kullandım doktorum vermişti içinde folik asitten tut bütün vitaminler var tavsiye ederim ve yumurta catladiktan sonra bı hafta avokado tükettim avokado yumurtanın tutunmasını destekliyor bunları yaptım gerisini rabbimin takdirine bıraktım 🤲🏻

Ovulasyon la takip ettim ve bira ay ferul femin vitamin takviyesini kullandım doktorum vermişti içinde folik asitten tut bütün vitaminler var tavsiye ederim ve yumurta catladiktan sonra bı hafta avokado tükettim avokado yumurtanın tutunmasını destekliyor bunları yaptım gerisini rabbimin takdirine bıraktım 🤲🏻
Ben folik asit kullandım canım üç ay. Vitaminlerime yeni baktırdım zaten sıkıntı yok.
Dediğin gibi naparsak yapalım her şeyin bi vakti var.
Darısı tüm bekleyenlere olsun 🙏 🌸

Kaç gün geçmişti adetiniz

Hayır çatlatma iğnesi falan olmadı bı kaç ay önce ovitrelle ile denedik olmadı biliyorum yani o süreci neyse bu ay ovulasyon testiyle yumurtlamayi takip ettim ve bu gün 12. Günü test böyle çıktı
İnşallah hamileyimdir 🤲🏻😍
ovulasyon ile değerlendirmeyi nasıl yaptinniz çatlam ve piki mi dğerldnrdrnz

Zaten testim 2 gün pik oldu ilk gün değil ikinci gün değerlendirdim diğer 3. Gün de çatlama oldu o günü de değerlendirdik ve diğer günü de değerlendirdik
yaaa çok iyi ben de öyle yapicam bu ay sanırım kimyasal olmuş ama olsun tutmuş ya yine de ben de hiç kimyasal bile olmadi şimdie denk:KK43: inşallah bu ay nasip olur

Yaa düzgün artmadı mı 🥺
Maalesef lekelenme oldu gittim hastaneye beta düşmüş çok üzüldük eşimle ilk defa böyle bir şey yaşadık ve kimyasal olabileceği aklımın ucundan geçmedi dedim tamam kesin gebelik hakkımızda hayırlısı böyleymiş demekki

yaaa çok iyi ben de öyle yapicam bu ay sanırım kimyasal olmuş ama olsun tutmuş ya yine de ben de hiç kimyasal bile olmadi şimdie denk:KK43: inşallah bu ay nasip olur
Hakkında hayırlısı olsun canım 🤲 bende de hiç olmadı 4 yıldır ilk defa oldu bunda da vardır bı hayır demekki döllenme oluyor en azından bunu biliyorum

Maalesef lekelenme oldu gittim hastaneye beta düşmüş çok üzüldük eşimle ilk defa böyle bir şey yaşadık ve kimyasal olabileceği aklımın ucundan geçmedi dedim tamam kesin gebelik hakkımızda hayırlısı böyleymiş demekki
Kimyasal da bi gebelik en azından hamile kalabiliyoruz napalım hayırlısı canım🙏

Sizce gebelik var mı hafif silik var gibi geldi bana adetim 10. Gün gecikti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    103,3 KB · Görüntüleme: 134
Hamileyimmmmm daha çok yeni 12.1 çıktı sonuç muhtemelen dün gece tutundu
Öncelikle tebrik ederim Rabbim kucağınıza da almayı nasip etsin benim bi sorum olacaktı benim adetime 10 gün var dün gece erken gebelik testi yaptım sanki çok hafif bi cizgi vardı yada ben öyle gördüm bilmiyorum bugün gecede mide bulantısı mide ağrısından uyuyamadım elimde normal gebelik testi var yapsam mı yada adeti mi beklesem birde bu hafta içinde bel bacak ve kasik ağrım çok olmuştu hamile olma ihtimalim varmıdır acaba

Hamileyimmmmm daha çok yeni 12.1 çıktı sonuç muhtemelen dün gece tutundu
Öncelikle tebrik ederim Rabbim kucağınıza da almayı nasip etsin benim bi sorum olacak benim adetime 10 gün var dün gece erken gebelik testi yaptım sanki çok silik çizgi çıktı belki de bana öyle geldi ama geçen hafta kasik bel bacak ağrım çok oldu dün gecede bulantım ve mide ağrım çok oldu sizce tekrar test yapmalimiyim yoksa adeti mi beklesem elimde normal gebelik testi var çıkar mı onda

Öncelikle tebrik ederim Rabbim kucağınıza da almayı nasip etsin benim bi sorum olacaktı benim adetime 10 gün var dün gece erken gebelik testi yaptım sanki çok hafif bi cizgi vardı yada ben öyle gördüm bilmiyorum bugün gecede mide bulantısı mide ağrısından uyuyamadım elimde normal gebelik testi var yapsam mı yada adeti mi beklesem birde bu hafta içinde bel bacak ve kasik ağrım çok olmuştu hamile olma ihtimalim varmıdır acaba

Eklentiler

• Screenshot_20240302-174842.png
    Screenshot_20240302-174842.png
    192,4 KB · Görüntüleme: 39
Arkadaşlar ben bugün kan verdim adetimin geciktiginin 2 günü gebelik varmı yokmu bana yardımcı olursanız sevinirim

X