Kızlar acil yardım lazım lütfennn

Merhabalar. Regl günümden 10 gün öncesinde kasık agrilarim karin ağrılarım basladı son 5 gun kala da bariz bir şekilde bel ağrısı kalça ağrısı ve sırt ağrısı ara ara mide bulantisi yaşadım pazarı pazartesiye gece sol kasigimda cok batma oldu uyutmadı beni gogsulerim dolgun ama ara ara agriyor ve damarlarım belirginlesti günlerdir aynı adet sancısıyla kalkıyorum kesin bu sefer oldum diye ama bisey yok reglim henuz 1 gün gecikti ama belirtilerden dolayi bu sabah test yaptım sizce ikinci cizgi silikte olsa varmı yoksa ben hayal mi görüyorum
Çizgi var , hayırlı olsun inşallah 😍

Tebrikler canım hamilesin Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin bende aynı şekilde 18 ocakta regli oldum 25 inde bitti afedersin 29 unda ise ilişki oldu 30 undan beri göğüslerim şiş 4 5 gündür inanılmaz baş ağrısı yaşıyorum aynı zamanda özellikle sağ kasığımda batmalar kramplar giriyor bugünden itibaren reglime 9 gün var kafam çok karışık 9 da hastaneye gidicem nolur banada dua eder misiniz 🙈 ve aynı zamanda gebelik ihtimalim varmıdır sizce?
Valla eğer kendinde anormal seyler görüyorsan biraz sabredip test yap bende oyle yaptım adet gunume kadar sabrettim simdi silik cizgi emin olamiyorum yine sabrediyorum yarin ilk idrarla tekrar yapacağım insallah dedigin gibi vardir Rabbim hepimizin gonlune gore versin 😊

Valla eğer kendinde anormal seyler görüyorsan biraz sabredip test yap bende oyle yaptım adet gunume kadar sabrettim simdi silik cizgi emin olamiyorum yine sabrediyorum yarin ilk idrarla tekrar yapacağım insallah dedigin gibi vardir Rabbim hepimizin gonlune gore versin 😊
Şimdi aldım sonuçlarımı yinee. Negatif maaleseff deliricem artık rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah saçma sapan belirti yaşıyoruzz işte 😒

Malesef yine test yaptım negatif arastirdigima göre önceden olan adetten kalma kanmış yani yine negatif çünkü pozitif olsaydı şuana kadar çıkardı. Çünkü düşük yaptığım hamilelikten ben idrar testinde çok erken görmüştüm 3 gün önce gördüm hamile olduğumu yani hamile olsaydım belli olurdu diye düşünüyorum umudum kalmadi neyse birdahaki sefere artık 🥺
Her hamilelik bir olamaz. 3 kez gebe kaldım, 2 çocuğum var hiç biri adet günü geçmeden çıkmadı. Hepsinde de hamile olduğumu 100% biliyordum. 3 gün kala çok erken. 4 gün sonra yapacaksınız😊

Şimdi aldım sonuçlarımı yinee. Negatif maaleseff deliricem artık rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah saçma sapan belirti yaşıyoruzz işte 😒

Yaşıyorumm daha doğrusu
Regline 9 gün varsa negatif cikmasi normal degilmi cok erken olur şuan iliski yasasanda döllenme zamanini bilemezsin ki o yuzden bence adetini bekle en azından 3 gun kala falan test yaptır insanin kendine pek hayrı olmuyor beyni duruyor ama baskasi icin mantikli dusunebiliyorsun burasi o yuzden cok yol gosterici oluyormus gercekten

Regline 9 gün varsa negatif cikmasi normal degilmi cok erken olur şuan iliski yasasanda döllenme zamanini bilemezsin ki o yuzden bence adetini bekle en azından 3 gun kala falan test yaptır insanin kendine pek hayrı olmuyor beyni duruyor ama baskasi icin mantikli dusunebiliyorsun burasi o yuzden cok yol gosterici oluyormus gercekten
Başkası için mantıklı düşünüyoruz dediğin gibide bu belirtiler neyin nesi anlamış değilim neden olmuyor neden ağrı sızı çekiyorum anlamadım valla RABBİMM NERDE VARSA HERKESİN KUCAĞINI DOLDURSUN İNŞALLAHHH ❤🙏🏻🙏🏻

Başkası için mantıklı düşünüyoruz dediğin gibide bu belirtiler neyin nesi anlamış değilim neden olmuyor neden ağrı sızı çekiyorum anlamadım valla RABBİMM NERDE VARSA HERKESİN KUCAĞINI DOLDURSUN İNŞALLAHHH ❤🙏🏻🙏🏻
E bir çoğu adet döngusunden once de var o yuzden yanılıyoruz genelde ama mutlaka ya daha baskın ya daha önce olmayan bisey olur kendinde hissettik diyorlar zaten hep anne oldugunu ogrenenler de umudunu kaybetme 9 gün cok erken tekrar bi bakarsin testte

E bir çoğu adet döngusunden once de var o yuzden yanılıyoruz genelde ama mutlaka ya daha baskın ya daha önce olmayan bisey olur kendinde hissettik diyorlar zaten hep anne oldugunu ogrenenler de umudunu kaybetme 9 gün cok erken tekrar bi bakarsin testte
İnşallah hiç umudum kalmadıda

Kızlar bu ay ben ovülasyon dönemine dikkat ettim ve adetime 4 gün varken kahverengi lekenme gördüm. Idrar testi yaptim negatif. Fakat bende yaklaşık 2 yada 3 haftadır fazlasıyla bel ve kasık ağrım var. Göğüslerim büyüdü ve kendi renginden 1 tık koyu rente ve göğsümde küçük küçük beyaz şeyler var nedeni nedir hamile miyim ama testte negatif kan mi versem bilemedim yardım edin lütfennn 🤦🏻‍♀️🙏
Canim
Merhaba galiba hamilesin çok sevindim belirtilen neydi ne zaman öğrendin ?

Canim
Merhaba galiba hamilesin çok sevindim belirtilen neydi ne zaman öğrendin ?
Evet canım anlamadığım şekilde oldu çok şaşırdım. Zaten ilac kullandığım için test yapiyordum. Çünkü doktorum hamile kaldığını öğrenir öğrenmez ilacı kes dedi bende riske atmadım. Ama aşırı yorgunluk vardı sucuktan tiksindim sigara kokusu baya bir rahatsız etti beni. Adetime daha vardi ama test yaptim silik çıktı. Ertesi gün doktora gittim ve 19.25ti şuan 8 haftaligiz cok şükür 🥰

Merhaba anneler acil bilgilerinize ihtiyacim var.4 subatta regl oldum 10 subatta bitti ve 20 subatta kahverengi lekeler geldi 3 gün sürdü kesildi ara ara kasik agrisi devam etti 5 mart regil günüm olmadim 4 gün reglden gecti ve goguslerde gerginlik var idrar yaparken sol kasıkta agrı var sizce hamilemiyim 1 senelik evliyim korunmasiz iliski oldu yardimci olursaniz sevinirim😘😘🥰

Merhaba anneler acil bilgilerinize ihtiyacim var.4 subatta regl oldum 10 subatta bitti ve 20 subatta kahverengi lekeler geldi 3 gün sürdü kesildi ara ara kasik agrisi devam etti 5 mart regil günüm olmadim 4 gün reglden gecti ve goguslerde gerginlik var idrar yaparken sol kasıkta agrı var sizce hamilemiyim 1 senelik evliyim korunmasiz iliski oldu yardimci olursaniz sevinirim😘😘🥰
Canım idrar testi yaptin mi. Bazıları cok erken diyebilir ama ben adet günümden tam 5 gün önce yaptım silik çıktı. Ertesi gün kan verdim 29 gibi birşey cıkmıstı. Bence git test al sonra aklin karışırsa hemen kan ver en iyi sonucu kan tahlili verir ve suan varsa da kan tahlilinde kesin çıkar 😊

Canım idrar testi yaptin mi. Bazıları cok erken diyebilir ama ben adet günümden tam 5 gün önce yaptım silik çıktı. Ertesi gün kan verdim 29 gibi birşey cıkmıstı. Bence git test al sonra aklin karışırsa hemen kan ver en iyi sonucu kan tahlili verir ve suan varsa da kan tahlilinde kesin çıkar 😊
Benimki gibi belirtilerin varmiydi test pozitif ciktiginda ona gore bende test yapim canim 🥰

X