kizlar acil yardimmm

Atyil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
356
192
37
kizlar saclarim okadar yaglaniorki sabah yikiyorum aksama kadar yaglaniyor kokusundan ben ta rahatsiz oluyorum
yikamasamda cok fena kasiniyor birde deli gibi dokuluyor bu birden oldu
boyle birsey yasayipta cozum bulan varmi lutfen yardimmmm

kizlar saclarim okadar yaglaniorki sabah yikiyorum aksama kadar yaglaniyor kokusundan ben ta rahatsiz oluyorum
yikamasamda cok fena kasiniyor birde deli gibi dokuluyor bu birden oldu
boyle birsey yasayipta cozum bulan varmi lutfen yardimmmm

Atyil bi çözüm bulabildin mi

Schwarzkopf kullaniyorum. Yaglandirmiyor. Yine arada haci sakirle yikiyorum. Yüzümüde haci sakiler yikiyorum yaglanma ve sivilclerde yok oldu
Bende almıştım geçen ay Schwarzkopf un siyah olanını fakat hiç begenmedim kupkuru yapıyordu saçlarımı ☹

Bende almıştım geçen ay Schwarzkopf un siyah olanını fakat hiç begenmedim kupkuru yapıyordu saçlarımı ☹
Demekki senin saclarin kuru. Benim saclarim cok yagli bir gün yikamasam ikinci gün acayip yag kokuyor. Schwarzkopf un kuru saclar icin olanini dene belki iyi gelir. Siyah olani zaten erkeler icin degilmi?

Demekki senin saclarin kuru. Benim saclarim cok yagli bir gün yikamasam ikinci gün acayip yag kokuyor. Schwarzkopf un kuru saclar icin olanini dene belki iyi gelir. Siyah olani zaten erkeler icin degilmi?
Hayır üstünde yazmıyor birde eşimde kullandı onunkinide kupkuru yaptı

Birde saçlarım 3 günde yaglanıyor normalde çok kuru degil normal saç tipi fakat öyle oldu bende anlamadım.

Birde saçlarım 3 günde yaglanıyor normalde çok kuru degil normal saç tipi fakat öyle oldu bende anlamadım.
Schwarzkopfun tururuncu sisesini bi dene. Bende cok sampuanlar degistirdim en pahallilarindan aldim is arkadasim tabsiye etti schwarzkopfu hem fiyati uygun hemde cok kimyasal madde yok icinde

Schwarzkopfun tururuncu sisesini bi dene. Bende cok sampuanlar degistirdim en pahallilarindan aldim is arkadasim tabsiye etti schwarzkopfu hem fiyati uygun hemde cok kimyasal madde yok icinde
Hım anladm tm tşkr ederim deneyecegim.

Kizlar birakin gratiste watsonslarda satilan sampuanlari, kullanmayin lutfen.
Benimde yaglanma sorunum vardi, kuaforde satilan cok iyi bi urun aldim sorunum kalkti size de oneririm.
Ilk baslarda haftada 2 kez yikamaniz gerekiyor, bunu yapabilirim diyosaniz alin.
Simdi yaglanmadan saclarim 3-4 gun gidiyor, eskiden hergun yikamak zorunda kalirdim

Sampuanin adi: Goldwell - Deep Cleanser

Bir diger sampuanda eczaneden aliyordum, o dehset biseydi ama birakmak zorunda kaldim saclarimi cok kuruttugu icin
Onun adi da Apivita (Koyu yesil olan)

Yag oranina gore iki sampuandan birini kullanin bence pisman olmazsiniz kizlar.

X