Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar acilll Breast actives kullananlar varmı

Merhaba programi kullanan arkadaşlar lütfen bizi bilgilendirin ise yarar bi gelişme oldu mu sabırsızlıkla sizi takip ediyorum cevaplariniza göre programa bende başlamak istiyorum

Merhaba programi kullanan arkadaşlar lütfen bizi bilgilendirin ise yarar bi gelişme oldu mu sabırsızlıkla sizi takip ediyorum cevaplariniza göre programa bende başlamak istiyorum
merhaba benim 6 gün sonra bir ay olacak ..başlamadan mezura ile ölçüm yaptım 2 cm fark var göğüs çevremde.göğüslerim daha toplu.henuz 1/2 beden bir buyume yok.ben kramle masaj yapmıyorum kremi yediriyorum sadece sabah aksam 5 er dk 10 dk masaj yazıyor kullanımda hapla birlikte.işe yaradığını sezinliyorum ama bir büyüme olmazsa bu 2 ayda istediğim gibi yani algılayacagım şekilde devam etmicem.2 cm fark olunca yanlış mı ölçtüm vb şeyler düşünüyorum o yüzden : ) inşallah yarıyordur da güzel haberleri paylaşırım.hormonsal kişiden kişiye değişim olduğunu düşünüyorum..iri göğüs sevmiyorum biraz dolgunlaşsa benim için kafi : ) bunu da sağlar umarım..2 cm göğüs çevrem adına bir gelişme diye düşünüyorum devamını bekliyorum şayet olursa yazarım

ben iki aylık set aldım..bazılarının ilk ay değil 2.ay gelişme olmuş daha çok..bu sebeple 2 ay denicem.6 gün sonra 1 ayımı dolduruyorum.durum bahsettiğim gibi.eğer gelişme görürsem bi kutu daha alıcam 3 ay kullanıp bırakıcam..

Bilgilendirdiğiniçin teşekkür ederim ben çocuk yokken hiç göğsüm yoktu ilk cocukta 75 a oldum ikinci hamileligimde 90 a ya çıktım tabi doğum emzirme kilo verme derken şuan gene 75 hızlı bi iniş yaptım bu ay sonu almayı bende düşünüyorum tabi kullananlardan gelecek msj da sabırsızlıkla bekliyorum

Yaklaşık 3 hafta oldu kızlar, regl döneminde ekstra dolgunluk ve hassasiyet oldu heh tamam dedim işe yarıyor😊 ama şimdi o dolgunluk gitti. İlk güne göre 1-1,5 cm kadar fark var. Ayrıca ada çayı, şerbetçi otu ve rezene çayıda içiyorum. Açıkçası yorumları okuyunca daha ciddi bir fark olacak sanıyordum bence üşenmeyip yorumları kendileri yazmışlar ama sabırla 3 ay kullanacağım, sizi bilgilendiririm

Yaklaşık 3 hafta oldu kızlar, regl döneminde ekstra dolgunluk ve hassasiyet oldu heh tamam dedim işe yarıyor😊 ama şimdi o dolgunluk gitti. İlk güne göre 1-1,5 cm kadar fark var. Ayrıca ada çayı, şerbetçi otu ve rezene çayıda içiyorum. Açıkçası yorumları okuyunca daha ciddi bir fark olacak sanıyordum bence üşenmeyip yorumları kendileri yazmışlar ama sabırla 3 ay kullanacağım, sizi bilgilendiririm
esktra bişiler içmeyin eğer hap ve kremi kullanıyorsanız.hapın içinde içerikte zaten yazıyor bir çok bitki var.ben başka bişi kullanmıyorum az once yeniden ölçtüm 3 cm farketmiş..regli doneminde de değilim göğüslerimi dikleştirip topladı gibi geliyor 3 cm olunca fark bundan sanırım umitliyim acıkcası ama..bazılarının 2 ay olmus genelde buyume..bende 75 kullanıyorum 80 olsa kafi benim için açıkcası..dolgun bi vaziyette.o yorumların hepsini kendileri yazmamıslar bence cunku zaman akıs vb her seyi kontrol ettim yazanların tekrar yazma surelerinden soylediklerine..

bu sekilde aldım..yine de endişe ettim bir yan etki vb olurmu diye.sonucta içeriği bitkiselde olsa hap kullanıyoruz birde corona vb şeyler var iken..ekstra bişiler kullanmak artı olmayabilir belki etkisini bile zayıflatır cunku bazı bitki içerikleriyle bazı diğer bitkiler kullanılmıyor.siz 90 a cıktıysanız deneyin derim gogus hacminiz buyumus bi şekilde faydası belki daha erken olabilir..ay sonu durumumu guncellerim..sevgiler

2. Hamileligimden önce yurt dışı bi siteden pueraria mirifica kapsül getirmiştim onu kullandım gerçekten 80 dolgusuz oluyordu daha sonra hamile kalınca 90 bedene çıktım ama emzirme sonrası tekrar 75 insanı moral olarak yıkıyor bu arada 1.63 boy ve 48 kiloyum zayifliktan da bu duruma geri döndüğümu düşünüyorum acaba kullanım esnasında kilo artışın oldu mu

2. Hamileligimden önce yurt dışı bi siteden pueraria mirifica kapsül getirmiştim onu kullandım gerçekten 80 dolgusuz oluyordu daha sonra hamile kalınca 90 bedene çıktım ama emzirme sonrası tekrar 75 insanı moral olarak yıkıyor bu arada 1.63 boy ve 48 kiloyum zayifliktan da bu duruma geri döndüğümu düşünüyorum acaba kullanım esnasında kilo artışın oldu mu
benimde 163 yalnız ben 46 kiloyum..siz gibi benimde zayıflamakla ilgili ne yazık ki moral bozucu oldu.ancak ilaçla bir kilo alımım olmadı..sivilce vb şeylerde soranlar olmuş böyle şeyler gelişmedi bende..hormonsal bi değişim yani.içerikte göğüs bölgesini çalıştırma odaklı vb şeyler yazıyor süt ve yağ bezlerini..

Teşekkür ederim seni merakla takipteyim bu ay sonu bende alıcam o zamana kadar 2. Ayda birden etkisi olmaya başlıyormuş ya inş sende etki görürsün ve bilgilendirirsin

esktra bişiler içmeyin eğer hap ve kremi kullanıyorsanız.hapın içinde içerikte zaten yazıyor bir çok bitki var.ben başka bişi kullanmıyorum az once yeniden ölçtüm 3 cm farketmiş..regli doneminde de değilim göğüslerimi dikleştirip topladı gibi geliyor 3 cm olunca fark bundan sanırım umitliyim acıkcası ama..bazılarının 2 ay olmus genelde buyume..bende 75 kullanıyorum 80 olsa kafi benim için açıkcası..dolgun bi vaziyette.o yorumların hepsini kendileri yazmamıslar bence cunku zaman akıs vb her seyi kontrol ettim yazanların tekrar yazma surelerinden soylediklerine..
3 cm çok iyiymiş, yaşınız kaç acaba ben 35 yaşındayım yani meme gelişimi için son sınır 😊 belki yaşınız küçükse etkisi daha fazladır.

Dayanamadım bende sipariş verdim bugün elime geçti gelişmeleri bende sürekli paylaşacağım insallah olumlu sonuç alırız

Kullanım nasıl gidiyor bi fark oluyor mu? Almak istiyorum ama çok kararsızım. Sizinle hemen hemen aynı kilodayız ama göğüslerin ergen göğsü gibi ortası çok ayrık psikolojim bozuldu artık😖

Bugün benim 3. Günüm hap içi bildiğimiz baharat harmanı gibi kapsül içinde toz krem güzel kokuyor yani bildiğimiz kremler gibi düzenli kullanicam ve deneyimlerimi yazcam daha önce yurt dışından bi hap getirmiştim faydasını gördüm emzirme dönemi sonrası eskisi gibi oldu şuan getirttiremiyoruz gümrükten geçiş olmadığı için yoksa o hapi şiddetle tavsiye ederm bakalım bundan verim alamazsam o ürünu getirtmeye caliscam inşallah fayda görürüz

ben iki aylık set aldım..bazılarının ilk ay değil 2.ay gelişme olmuş daha çok..bu sebeple 2 ay denicem.6 gün sonra 1 ayımı dolduruyorum.durum bahsettiğim gibi.eğer gelişme görürsem bi kutu daha alıcam 3 ay kullanıp bırakıcam..
Gelişme var mı? Nasıl gidiyor

1 ay 1 hafta oldu. Daha öncede yazdığım gibi Ciddi bir hassasiyet dolgunluk oluyor. Regl döneminde söndü şuan reglim biteli 10 gün falan oluyor yine aşırı hassasiyet var ölçtüğümde değişiklik yok(keşke cup ölçüsünü ölçen bişey olsa) ama güzel bir dolgunluk var elime de gözüme de biraz büyümüş gibi geliyor. Yalnız yine regl bitince yani 3 hafta sonra bakalım sönecek mi.

Dayanamadım bende sipariş verdim bugün elime geçti gelişmeleri bende sürekli paylaşacağım insallah olumlu sonuç alırız
hayırlı olsun o ilaç ismini verebilirmisiniz bende bi arastırayım.benim hala bildiginiz gibi ..dolgunluk devam.ölçümde hala 3 cm fark vark.1 ay 9 gün oldu daha.ortası ayrık gogoslerimin diyen bir arkadas var benimde oyle ..oyle cok abartı bir dolgunluk ancak estetik ile sanırım ben dolgunca 80 olsun kafi diyenlerdenim : ) ilaçta biraz duzensizlik oldu ama bende bir hafta uyku duzenim bozulunca ..ama aksatmadan devam ediyorum..bir bucuk ayda yine bilgilendirme yaparım oncesi merak edilen bişi olursa cevaplayabilirim ilaçla ilgili

hayırlı olsun o ilaç ismini verebilirmisiniz bende bi arastırayım.benim hala bildiginiz gibi ..dolgunluk devam.ölçümde hala 3 cm fark vark.1 ay 9 gün oldu daha.ortası ayrık gogoslerimin diyen bir arkadas var benimde oyle ..oyle cok abartı bir dolgunluk ancak estetik ile sanırım ben dolgunca 80 olsun kafi diyenlerdenim : ) ilaçta biraz duzensizlik oldu ama bende bir hafta uyku duzenim bozulunca ..ama aksatmadan devam ediyorum..bir bucuk ayda yine bilgilendirme yaparım oncesi merak edilen bişi olursa cevaplayabilirim ilaçla ilgili
Gelişme var mı? Nasıl gidiyor
zayıf oldugum icin goguslerimin abartı olması vucut tipime abartı olur diye dusunuyorum siz kendi vucut olculerinizde bu dolgunluk icin ancak estetik istiyorsanız oyle dusunun derim iki gogusu birlestircek kadar..bir dolgunluk var 3 cm fark edicek kadar 2 beden buyume olsa ne ala : ) 85 gibi takribi..ya da 80 dolu dolu olsa benim icin yeterli..bu arada 1 hafta kadar duzensiz kullandım uyku duzenim bozuldugu icin.simdi tekrar duzene sokmaya calısıyorum

Ben regl dönemim salı günü bitti bayaa sonuklerdi çarşamba ilaca başladım bende göğüs var ama aşırı yumuşak o yüzden 75 dim tam 1 hafta oldu ilacı kullanalı adet oncesi dolgunluk gibi bi dolgunluk var şuan destekli 80 güzel oluyor sönünce 75 de bile fos... benim de orta kısım hiç yaklaşmıyordu alix... siteden pueraria mirifica kapsül ve kremini kullandım hem gogus hem kalça için di gayet güzel sonuç aldım orta hat belirginlesti boyut çok güzel ve taş gibi olmuştu ki emzirme dönemi =( ama şuan ki dolgunluktan memnunum buyutmesin ama sönmesin de hep dolgun kalsin

X