Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar acilll Breast actives kullananlar varmı

o1star

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2011
71
19
Kızlar acil bir sorum olacak breast actives aldım 4.gunumdeyım kullanımın, yalnız merak ediyorum kullanıpta memnun kalan varmı aranızda

Merhaba bende almayı düşünüyorum 1 ay önce fln keşfettim bende bI belirti fln var mı yorumlar çok olumlu ama doğru mu bi

Merhaba ben aldım ama birsey farketmedi hiç boşa almayın bence.. hindistam cevizi yapı kullanıyorum 4 gun olmasına ragmen cok hafif daha doldu.

Yorumlarda uzun süreli kullanım diyo bıraktın mı ben çok kararsız kaldım. Masaj dolgunlastiriyor evet

Başka bir siteye baktim yabancı orda da memnun olan yok resmi sayfaları bile yok. Maydanoza devam artık:)

Maydonoz etkisini bilemiyorum ama şerbetçi otu cok ıyıymıs, aldım ben kremini yapıcam. Yalnız dıokarki ostrojenı yukseltıomus galıba kanser riski var dıokar ama bazısıda yok ıyle bısey yapmıs ama goguste kesın etkılıymıs

Yıllardır araştırdım bir ara çemen otu ve tohumu bile aldım ama devamı gelmedi çünkü çok kötü kokuyordu. Açıkçası param olsa direkt estetik olurum ama o da pahalı şuan için imkansız. Herkes farklı birşey söylüyor ama ben doğal yolla büyütmenin imkansız olucağını düşünmüyorum vardır elbet bir yolu şerbetci otu da almıştım hala duruyo ama hiç kullanmadım denemekte fayda var. Maydanoz da duydum hatta bir arkadaşım vardı 7 sene önce kız çok zayıftı ama göğüsleri gayet büyüktü önceden küçük olduğunu ama maydanoz yedikten sonra büyüdüğünü söylemişti tabi o zaman gelişme cağı bilemiyorum ama denemekten zarar gelmez :)

Merhaba ben aldım ama birsey farketmedi hiç boşa almayın bence.. hindistam cevizi yapı kullanıyorum 4 gun olmasına ragmen cok hafif daha doldu.
4 günümdeyim demişssiniz sonra bunu yazmıssınız..en az 2 ay kullanım diyor..bende aldım 2.gunum ..bakalım..bir gelişme olursa yazıcam..olmadı estetik kok hucre yag transferi ya da los deline vb yontemleri arastırıyorum..ameliyatsız cozum yani kısaca.

Aldigin setin içindeki kremi kullaniyo musun içerik olarak baya zengindi o da
bunu diğer arkadas sormussunuz ama ben krem hap birlikte kullanıyorum.bir yan etkisi simdilik yok baktım içeriğine filan ..bi cesaret denemek istedim..cozum olmazsa estetik operasyonlara basvurcam ameliyatsız olan tabi..krem yalnız kotu kokuyor kesici bir koku .hani ağrı sızı için vucuda surulen kremler gibi koku..

Bende aldım, sonuçları yazarım, inandığımdan değil ama içeriğine baktım sağlığa zararlı bişey yok. Baya bir abartmışlar 2 beden büyütüyor diye bakalım 3 ay kullanacağım, işe yaramazsa elimden çekecekleri var 😊

Bende aldım, sonuçları yazarım, inandığımdan değil ama içeriğine baktım sağlığa zararlı bişey yok. Baya bir abartmışlar 2 beden büyütüyor diye bakalım 3 ay kullanacağım, işe yaramazsa elimden çekecekleri var 😊
benim 10 gunum goguslerimde hafif agrı ve bir toparlanma mevcut gibi..kollarımı kaldırırken filan bir agrı gibi bişi oluyor yani can acıtan bişi değil bunun dışında göğüslerimde kaşınma var umarım iyiye işarettir.belirtileri böyleymiş vs.gerçek kullanıcılarda var ama içlerinde buna kanaat getirdim hormon yapısı kişiden kişiye değişiyor kiminin 2 ayda kimin 3 ayda kiminin 1 ayda bir ve 2 beden büyüme olmuş..umarım doğrudur diyeyim yine..burdan yazarım arkadaslar..

siz ne kadar kullanıyorsunuz bende 2 aylık aldım duruma gore devamını getircem işe yarıyorsa bi 2 aylık daha alıcam

X