kızlar acilll yardım

jaleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
746
1
arkadaslar regl tarihim düğün tarihimle(24eylül) çakışmak üzere mafoldumben
genelde beni yanıltmaz kendisi pek şaşmaz gününden ama stresten tam o günede gelebilir :bbo:
ertelemek için bildiğiniz bir ilaç vs varmı ne yapmam lazım
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2555 gün geçti.

E

EU3

Ziyaretçi
ılÇa var canım eczanelre sor yardımcı olurlkar aman bence olurna bırak
benımde stersten dolayı dugune 1ay kala adetım tam dugunÜn oldugu gunde gelcektı bızde 1hafta one aldık oyuzden
ama ben duguun ertesı gunu regloldum :9 yanı olcagı varsa oluyor be engelolamıyosun yanı
 

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.425
25.385
35
ben de aynı durumdaydım,daha doğrusu düğünün hemen ertesi gün olacaktı,ama stresten 10 gün geç oldu çıldıracaktım.ama keşke düğün günüme denk gelseymişdelikafadulden
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1559 gün geçti.

jaleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
746
1
hımm bi gidip sorayım bari ilacı tsk ederim
istemiyorum düğün günümde öle bişe acaba bişe geçtimi arkama sölemi oldu vs vs üffff
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2555 gün geçti.

secl

hihihihi hahahah puhaha:D
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
3.082
0
33
canım geciktirici ilaçlar ve geciktirici iğneler var aslında adlarını bilmiyorum ama bi eczaneye sorarsan ii olabilir...
 

VAZGECILMEZIM

DÜDÜKSÜZ TENCERE
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
4.238
608
geçiktirici ilaçlar war canım . ben aylık iğneler yüzünden düğünüm günümde dahil 10 gün hasta olmştum :kedi:
 

mawro

biraz ayrılık biraz hüzün
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
691
1
amann dert ettiğin şeye bak adet olsan ne olacak...bekleyiversin bi kaç gün daha kımyasal bısey almak ne kadar doru...sonra yan etkılerı olacaktır..içmeyıver..
 

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.425
25.385
35
mawroya katılıyorum.mide bulantısı,baş dönmesi ve çeşitli vücut ağrılarına sebep olacaktır.evliliğin ilk günlerini böyle harcama bence.ama sen bilirsin yine de
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1559 gün geçti.

gecmek

tatlıkız
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
26
0
bence eczaneden ilaç al.hiçde birşey olmuyor.sonra hormonlar tekrar normale dönüyor.küçük bi ilaçtıı ben kullnmıştım daha önceden günde 3 defa içiliodu sanırım.bıraktığın zaman ilaçı 3 gün sonra adet görmeye başlıosun.