kızlar acilll yardım

jaleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
741
1
arkadaslar regl tarihim düğün tarihimle(24eylül) çakışmak üzere mafoldumben
genelde beni yanıltmaz kendisi pek şaşmaz gününden ama stresten tam o günede gelebilir :bbo:
ertelemek için bildiğiniz bir ilaç vs varmı ne yapmam lazım

ılÇa var canım eczanelre sor yardımcı olurlkar aman bence olurna bırak
benımde stersten dolayı dugune 1ay kala adetım tam dugunÜn oldugu gunde gelcektı bızde 1hafta one aldık oyuzden
ama ben duguun ertesı gunu regloldum :9 yanı olcagı varsa oluyor be engelolamıyosun yanı

ben de aynı durumdaydım,daha doğrusu düğünün hemen ertesi gün olacaktı,ama stresten 10 gün geç oldu çıldıracaktım.ama keşke düğün günüme denk gelseymişdelikafadulden

hımm bi gidip sorayım bari ilacı tsk ederim
istemiyorum düğün günümde öle bişe acaba bişe geçtimi arkama sölemi oldu vs vs üffff

canım geciktirici ilaçlar ve geciktirici iğneler var aslında adlarını bilmiyorum ama bi eczaneye sorarsan ii olabilir...

geçiktirici ilaçlar war canım . ben aylık iğneler yüzünden düğünüm günümde dahil 10 gün hasta olmştum :kedi:

amann dert ettiğin şeye bak adet olsan ne olacak...bekleyiversin bi kaç gün daha kımyasal bısey almak ne kadar doru...sonra yan etkılerı olacaktır..içmeyıver..

mawroya katılıyorum.mide bulantısı,baş dönmesi ve çeşitli vücut ağrılarına sebep olacaktır.evliliğin ilk günlerini böyle harcama bence.ama sen bilirsin yine de

bence eczaneden ilaç al.hiçde birşey olmuyor.sonra hormonlar tekrar normale dönüyor.küçük bi ilaçtıı ben kullnmıştım daha önceden günde 3 defa içiliodu sanırım.bıraktığın zaman ilaçı 3 gün sonra adet görmeye başlıosun.

X