Kızlar acilll ( Yerleşme kanaması )

Guzel dusun guzel olsun :) bende hic beklemiyodum ama bizimde ilkinde tutmustu :)
Merhaba, siz yetkili bir ablaya benziyorsunuz 😊 benim adetim düzenlidir. benim yumurtlamadan sonra 6 7 8. Günde yani bugünle üç gün birer damla kahverengi leke oldu. Her gün bir damla. Adetim 27 aralık.5 gün var Ve kasıklarım ağrıyor. Sizin de mi böyle olmuştu. Gebelik olabilir mi sizce.

Kan verdim ama çok erken olduğu için ultrason yaptıramadım ama kan da değerim 114 çıktı
İki dakika önce gebelik var dedim zaten ben 😁😁❤️ ne güzel bir duygudur kim bilir. Ben bazen vucudum dinliyorum birşey oluyor gözlerim doluyor hamileyim ben diyorum sonra umudum sönüyor sonra yine birşey oluyor tam sevinçten ağlıcam ya değilsem diyorum. Çok zor sabır etmek. Üç haftadır okumadığım şey kalmadı.

Merhaba, siz yetkili bir ablaya benziyorsunuz 😊 benim adetim düzenlidir. benim yumurtlamadan sonra 6 7 8. Günde yani bugünle üç gün birer damla kahverengi leke oldu. Her gün bir damla. Adetim 27 aralık.5 gün var Ve kasıklarım ağrıyor. Sizin de mi böyle olmuştu. Gebelik olabilir mi sizce.

Olabilir yarin ilk idrarla test yapin bende regle 5 gun kala ogrenmistim gebeligimi. Anlattigim gibi yerlesme kanamam olmustu ve sol kasigima ozellikle geceleri batma aci hissi oluyodu

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 10 kez tüp bebek tedavisi görüp ıkısınde hamile kalan ancak ıksınıde 8 er haftalık kalbi durdugu için kaybeden biriyım.
amh değerlerim bundan uc sene once 0,14 tü ve asla tedavisiz ihtimal verilmedi cocuk sahıbı olmaya
yumurtalar boş cıkıyordu gelişimleri duruyordu
pgt den hatalı donduler vs vs
tedavilerden önce bir kimyasal bir dış gebelikte gecirdim.
yaklaşık iki senedir tedaviye ara vermiştim. düşmeyen bir fsh yuksek e2
arada oluşan kistler ara kanamalar derken
ekim ayında kist küçültmek için doğum kontrol hapı kullandım ancak asırı mıde bulantısı yaptı ve yarıda bıraktım
onun harıcınde içtiğim vitaminler vs oldu
en son 22 kasımda regli oldum
10 aralıkta kahverengi tortulu bır akıntı oldu uc gun sadece bırer günlük ped kirletti
derken gunum geldi reglı olmayınca evde ovulasyon testı yaptım t bolgesı kop koyuydu
ertesi gun hemen ıkı adet test aldım bırı ucuz olan biri eken gebelik ikisindede ıkıncı cızgı hemen belırdı
akşamına hastaneye gidip kan testi verdim ve sonuc 906 cıktı
bugun ıkıncı testı yaptıracagım cok heyecanlıyım.

AMA SİZE sormak istiyorum sağ kasığımda ılk gunden beri batma var
acaba beta degerim yuksek mı dış gebelik vs olabılır mı korkuyorum
belirti olaraksa neredeyse hiç belirtim yok bulantı gogus agrısı vs

Merhaba Arkadaşlar,
Ben 10 kez tüp bebek tedavisi görüp ıkısınde hamile kalan ancak ıksınıde 8 er haftalık kalbi durdugu için kaybeden biriyım.
amh değerlerim bundan uc sene once 0,14 tü ve asla tedavisiz ihtimal verilmedi cocuk sahıbı olmaya
yumurtalar boş cıkıyordu gelişimleri duruyordu
pgt den hatalı donduler vs vs
tedavilerden önce bir kimyasal bir dış gebelikte gecirdim.
yaklaşık iki senedir tedaviye ara vermiştim. düşmeyen bir fsh yuksek e2
arada oluşan kistler ara kanamalar derken
ekim ayında kist küçültmek için doğum kontrol hapı kullandım ancak asırı mıde bulantısı yaptı ve yarıda bıraktım
onun harıcınde içtiğim vitaminler vs oldu
en son 22 kasımda regli oldum
10 aralıkta kahverengi tortulu bır akıntı oldu uc gun sadece bırer günlük ped kirletti
derken gunum geldi reglı olmayınca evde ovulasyon testı yaptım t bolgesı kop koyuydu
ertesi gun hemen ıkı adet test aldım bırı ucuz olan biri eken gebelik ikisindede ıkıncı cızgı hemen belırdı
akşamına hastaneye gidip kan testi verdim ve sonuc 906 cıktı
bugun ıkıncı testı yaptıracagım cok heyecanlıyım.

AMA SİZE sormak istiyorum sağ kasığımda ılk gunden beri batma var
acaba beta degerim yuksek mı dış gebelik vs olabılır mı korkuyorum
belirti olaraksa neredeyse hiç belirtim yok bulantı gogus agrısı vs
Öncelikle hayırlı olsun yavrunuz inş sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Benimde benzer mi kısmen size paylaşayım.

Geçen ay normalden kısa sürdü 5 iken 2 gündü regl.

Bu ay; Bat 2 ocakdı,
4 gün önceden (28 inde) kan geldi, dediğiniz gibi günde bir ped kirletti.

Sizce benzer mi sizin yaşadığınızla?

Öncelikle hayırlı olsun yavrunuz inş sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Benimde benzer mi kısmen size paylaşayım.

Geçen ay normalden kısa sürdü 5 iken 2 gündü regl.

Bu ay; Bat 2 ocakdı,
4 gün önceden (28 inde) kan geldi, dediğiniz gibi günde bir ped kirletti.

Sizce benzer mi sizin yaşadığınızla?
Merhaba canım
Malesef benım ki dış gebelik oldu
Betanın dusmesı eklenıyor. 2 ocak bat olan için 28 aralık kan gelmesi bıraz yakın olmuş.
Ancak bazen bazı kadınlar bir ayda ıkı kere yumurtlayabılıyor. Belki adete yakın bı yumurtlama olmuştur. İnsallah öledir canım. Ve belki o döllenmiştir

Merhaba canım
Malesef benım ki dış gebelik oldu
Betanın dusmesı eklenıyor. 2 ocak bat olan için 28 aralık kan gelmesi bıraz yakın olmuş.
Ancak bazen bazı kadınlar bir ayda ıkı kere yumurtlayabılıyor. Belki adete yakın bı yumurtlama olmuştur. İnsallah öledir canım. Ve belki o döllenmiştir
Geçmiş olsun, ameliyat gerekti mi?
inş sizinde hayırlısıyla bir miniğiniz olur.

Bebek düşüneli adetlerimde değişiklik oldu. Sizdede öyle miydi,
ya böyle erken geliyor, ya da beş gün sürerken iki gün sürüyor.

Regl bitince test yaptım negatifti, geç döllenme olsa çıkardı sanırım.

Geçmiş olsun, ameliyat gerekti mi?
inş sizinde hayırlısıyla bir miniğiniz olur.

Bebek düşüneli adetlerimde değişiklik oldu. Sizdede öyle miydi,
ya böyle erken geliyor, ya da beş gün sürerken iki gün sürüyor.

Regl bitince test yaptım negatifti, geç döllenme olsa çıkardı sanırım.

Merhaba
Benim çok ve parcalı bır kanamam başladı
Kendi dusuyor sanırım

Olabilir yarin ilk idrarla test yapin bende regle 5 gun kala ogrenmistim gebeligimi. Anlattigim gibi yerlesme kanamam olmustu ve sol kasigima ozellikle geceleri batma aci hissi oluyodu
Merhaba ilk defa yazıyorum ama hep takip ediyrm 30 Aralık'ta yumurtlama oldu 4 Ocak da kahverengi leke geldi ilk defa bu kadar erken geliyo yerleşme kanaması olblr diye kan verdim 1,2 çıktı malesef sizce gebelik olblr mu

Merhaba ilk defa yazıyorum ama hep takip ediyrm 30 Aralık'ta yumurtlama oldu 4 Ocak da kahverengi leke geldi ilk defa bu kadar erken geliyo yerleşme kanaması olblr diye kan verdim 1,2 çıktı malesef sizce gebelik olblr mu
5 alti deger negatiftir.
Yerlesme kanamasi yumurtlama gerceklestikten sonra 6 ile 12. Gun arasinda gelir.

5 alti deger negatiftir.
Yerlesme kanamasi yumurtlama gerceklestikten sonra 6 ile 12. Gun arasinda gelir.
Bu kadar erken yerleşme olmaz yani anlafim 5 in altı negatif biliyorum daha önce tüp bebek deneyim oldigu için baya tecrübe ettim bu konuları ama hiç yumurtlama dan sonra böyle akıntım olmazdı ve adete şuan yedi gün var leke üç gün sürdü istemsizce umut ediyorum işte teşekkürler

X