Kizlar ameliyat oncesi ve sonrasi resimlerimi koydum albume

canım esilacım ben ameliyat olalı 6 aydan fazla olcak,biraz önce 1 aylık fotolarıma baktım dedim ki burnum ne kadar büyükmüş,bu ciddi söylüorum,inan bana çok değişio canım,ki ben senin burnunu gerçekten çok beğendim opuyorumnanaktan

canım esilacım ben ameliyat olalı 6 aydan fazla olcak,biraz önce 1 aylık fotolarıma baktım dedim ki burnum ne kadar büyükmüş,bu ciddi söylüorum,inan bana çok değişio canım,ki ben senin burnunu gerçekten çok beğendim opuyorumnanaktan

Tesekkur ederim, burnumu begenmene sevindim. Insallah dedigin gibi olur.:Saruboceq:

Canim insallah dedigin gibi olur :Saruboceq:, $i$liktendir insallah yoksa bana gercekten buyuk gorunuyor, aynaya baktikça sinir oluyorum. Sen ve obur arkadaslarimin guzel yorumlari olmasa herhalde kafayi yerim sinirden.kafamçokkarıştı Gercekten sabir gerektiren bir sureç. Birde millet burnuma bakipta eski burnun zaten fena deildi, simdide fazla birsey deismemis deyince tam cildiriyorumdelikafadulden . Yaw benim eski burnum felaket kötuydu, nasil kiyasliya biliyorlar anlamiyorum:uhm: . Sen nasilsin floransa memnunmusun simdilik burnu$undan? Seninde resimlerini sabirsizlikla bekliyorum canim.

Sen bakma insanlara onlara kalsa işimiz ohooo. Eski burnun çokta kötü değildi mevzusu ise o kadar kötü burnu olanlar varki canım haliyle senın eski burnunu bile beğenebiliyorlar yoksa aslında sen ameliyttan sonra değişmek az evrim geçirdin resmen bikere bebek gibi bir yüz ortaya çıktı...gözlerin ne güzelmiş o ortaya çıktı...Herşeyden önemlisi muntazam bişr burnun varkaydirigubbakcemile3 Bu yüzden bakma sen o bunu demiş bı bunu demiş herkesde iyi niyetli olacak diye bişey yok , birazda işin içinde kıskançlık kokan hareketler var...geçen msn de kızlarla konuşuyoduk emin ol herkes ne kadar güzel burnun olduğunu söylüyordu...Bence şuan ki boyutu zaten büyük değil gayet de normal yüzünle uyumlu...nihayetinde yüzün eski burnun civarındaki büyüklükleri kaldırır ama çok küçük ve yüzüne uymayan bi burnu kaldırmaz, VELEVKİ senin burnun daha çok yeni 6 aya kaç beden küçülür görürsün :lepi:

Sen bakma insanlara onlara kalsa işimiz ohooo. Eski burnun çokta kötü değildi mevzusu ise o kadar kötü burnu olanlar varki canım haliyle senın eski burnunu bile beğenebiliyorlar yoksa aslında sen ameliyttan sonra değişmek az evrim geçirdin resmen bikere bebek gibi bir yüz ortaya çıktı...gözlerin ne güzelmiş o ortaya çıktı...Herşeyden önemlisi muntazam bişr burnun varkaydirigubbakcemile3 Bu yüzden bakma sen o bunu demiş bı bunu demiş herkesde iyi niyetli olacak diye bişey yok , birazda işin içinde kıskançlık kokan hareketler var...geçen msn de kızlarla konuşuyoduk emin ol herkes ne kadar güzel burnun olduğunu söylüyordu...Bence şuan ki boyutu zaten büyük değil gayet de normal yüzünle uyumlu...nihayetinde yüzün eski burnun civarındaki büyüklükleri kaldırır ama çok küçük ve yüzüne uymayan bi burnu kaldırmaz, VELEVKİ senin burnun daha çok yeni 6 aya kaç beden küçülür görürsün :lepi:

Canim bu guzel yorumun icin cok tesekkur ederimopuyorumnanaktan, gercekten bana buyuk moral verdin, insallah sislikler indikce burnum birazcik kuculur, sen nasilsin burnun nasil?

cok güzel olmus begendim biraz sislik var ama zamanla gecici oldugunu biliyoruz artk yaptiranlardan.
acaba bende nasil sislik olur yani herkeste farkli oluyo. esilacim yani dicegim suki harika cok dogal güle güle kulan canim benim.

cok güzel olmus begendim biraz sislik var ama zamanla gecici oldugunu biliyoruz artk yaptiranlardan.
acaba bende nasil sislik olur yani herkeste farkli oluyo. esilacim yani dicegim suki harika cok dogal güle güle kulan canim benim.

Cok tesekkur ederim canimopuyorumnanaktan, begenmene cok sevindimbayanssulusmile. Evet daha baya sisliklerim var. Darisi senin basina canim, eger ki olmayi dusunuyorsan.

Canim bu guzel yorumun icin cok tesekkur ederimopuyorumnanaktan, gercekten bana buyuk moral verdin, insallah sislikler indikce burnum birazcik kuculur, sen nasilsin burnun nasil?

Belki henüz bişey söylemek içindir erkendir ama bilmiyorum, yandan senin ki gibi olsun istemiştim burnumu kavis istemmemiştim ama şimdi bi bakıtorum kavis var ve acaip sinir oluyorum kavise...önden çok dik ve doğal gelmiyor ve patates gibi şiş bilmiyorum henüz mutlu olduğumu söyleyemeyeceğim ve dua ediyorum burnumun istediğim yönde değişmesi için sen msn ya gelmiyormusun?

Belki henüz bişey söylemek içindir erkendir ama bilmiyorum, yandan senin ki gibi olsun istemiştim burnumu kavis istemmemiştim ama şimdi bi bakıtorum kavis var ve acaip sinir oluyorum kavise...önden çok dik ve doğal gelmiyor ve patates gibi şiş bilmiyorum henüz mutlu olduğumu söyleyemeyeceğim ve dua ediyorum burnumun istediğim yönde değişmesi için sen msn ya gelmiyormusun?

Canim ne mutlu sana kavisin var, bende kavis istemistim, kavisim hala yok. Herhalde yeni oldugundan normaldir burun ucunun sis olmasi, bende de hala patates gibi duruyor.Canim senin msn e yok ki bende?

Kizlar merak edip gormek isteyenler varsa, ameliyat oncesi ve ameliyattan 20 gun sonra resimlerimi, vede doktorun yaptigi tasarim resmini de koydum profilimdeki albume, album herkese acik deil, gormek isteyenler arkadaslik teklifi gondersin.
Buarada merak edenler icin Doktorum Zuhtu Demir Onep Ankara.
Burnum daha cok $i$, bir tarafi obur taraftan biraz fazla $i$, bandaj daha bugun cikti, yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar.

arkadaslik talebi yolluyorum merak eddim bend eolmak istiyorum DA BIR FIKRIM olsun sevgilerler...:eek:

Esilacım bence burnun çok doğal olmuş zaten fotoğrafına da yorum yaptım. herkesin beğenisi farklı burda kimi kavisli burunlardan hoşlanıyor kimi düz ama yukarı doğru kalkık. bence en önemlisi senin yüzüne gitmiş olması gerisi mühim değil. burda bi çok kişinin fotoğrafını gördüm eminim sende görmüşsündür. aylar geçtikçe çok daha güzelleşen burunlar var ve aylar geçtikçe de kötü anlamda değişen burunlar var. bence bekle zamanla eminim daha güzel olucak. umarım benim ameliyatın sonucuda güzel olur. çok geçmiş olsun sana.

Esılacım dün zühtü beyle görüştüm bana burnunu düz yaptım zaman ver düzelecek daha çok erken dedi bende ona inanmak istiyorum sende ona bi sor istersen belki seninkide kavislidir de daha çok erkendir konuşmak için

esila bencede burnun çok doğal olmuş herşeyden önemlisi yüzüne yakışmış bence önemli olanda yüzüne yakışan bi burun olması:))

EsiLaCIM fotoğrafın var da ben mi göremiyorum. Sadece arkadaş listendekiler mi görüyor. Merak da ettim...

Arkadaş olarak ekler misin?

Son düzenleme:
benim de ameliyatım var EsiLaCIM merak ettim resimlerini arkadaş listene kabul eder misin

X