Kızlar Ankara'da bildiğiniz iyi bir bayan doktor var mı?

perikizii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
11
0
Merhaba kızlar. Ben de silikon taktırmaya karar verdim, yalnız normalde pek utangaç biri olmamama rağmen doktor bile olsa bir erkeğe göğüslerimi göstermekten acayip utanırım, rahat rahat derdimi anlatamam. Bir kez mamografi çekmişlerdi, oda karanlık olmasına rağmen doktor erkek olduğu için utançtan ne yapacağımı şaşırmıştım. Daha önce burun ameliyatı da olduğum için ameliyattan falan korkmuyorum, tek derdim iyi bir doktor bulabilmek. Bir de ameliyat olan arkadaşlar, göğsünüzde silikon olduğu görünüşünden veya dokununca verdiği histen kolay anlaşılıyor mu? Çünkü erkek arkadaşıma söylemeyi düşünmüyorum :) Ancak evlendikten uzun bir süre sonra söylerim herhalde :p En iyisi en baştan doğruyu söylemek olsa da henüz kendimi hazır hissetmiyorum. Vücudunuzun normale dönmesi ne kadar sürüyor acaba, yani birine sarılırken ciyaklamayacak safhaya gelmek ? Çok soru sprdum galiba ama beni aydınlatacak olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler:)
 

pikolata

taze evli
Kayıtlı Üye
16 Mart 2007
2.468
51
36
cnm bende bayan doktor istiyorum şuan istanbulda aylin hanımı duydum. para ayarlayınca istanbula gitcem büyük ihtimal.
tabi ankarada iyi bir doktor olursa daha iyi olur benim içinde çok arkadaşım var orda.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1816 gün geçti.

perikizii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
11
0
Ya benim erkek arkadaşım da doktor, acaba anlar mı?

Bir de ben Kastamonu'da yaşıyorum ama ailem Ankara'da, ameliyattan sonra bana bakabilirler diye Ankara'da ameliyat olmak istiyorum. Üstelik evlenmem de yakındır, ooofff offf ne yapacağım bilmiyorum...

Kızlar yok mu hiç bildiğiniz iyi bir bayan doktor :KK43:
 

elifnazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
187
5
Erkek arkadaşın anlar muhtemel doktorsa çünkü mutlaka biryerden kesilip konuyor. Orada incecik te olsa bir iz oluyor. Bir ameliyat geçirdiğini anlar mutlaka belki kist aldırdım falan dersin :))))